Logo Gothic

Status
Zamknięty.

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Masz rację rzymska trójka bardziej by pasowała, ale z arabską logo nie wygląda tak źle.
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Masz rację!!! Rzymska trójka jest lepsza od zwykłej. O wiele lepiej wygląda. W G2 była Rzymska cyfra więc w dalszych wersjach powinno być tak samo. W G4 też zrobią zwykłą czwórkę. Jakoś mi się to nie widzi. Oby to zmienili.



Pozdro
dry.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
A niepowinno być logo podobne do gothic 1 i 2 oni tam dali tylko kreski do napisu i im żymska liczba wyszła i było jakoś a może powinni zrobić tą niewiem jak, sie nazywa jaka napisze 3.
biggrin.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
A ja uważam że ten temat jest całkowicie niepotrzebny bo są lepsze rzeczy głupie logo bo przecież to jest mało ważne jakiego jest koloru i jaki ma kształt. Eksperci nie bedą oceniać gry po tym jakie ma pudełko ani po tym jaki obrazek jest na CD.
 

Orik

New Member
Dołączył
17.1.2006
Posty
9
Hmm rzymska trójka bardziej by pasowała ale i tak jest super dobrze dopasowane kolory i trzyma klimat Gothica.Osobiście najbardziej podoba mi się logo pierwszej części gothica jak i sama gra.Ale w końcu logo nie jest najważniejsze.
laugh.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
sam zastanawialem sie nad tym "problemem". i wzorowalem sie na tym jakie by byly moje odczucia podczas ogladania filmiku wprowadzajacego. jakos nie wyobrazam sobie jak pojawia sie napis Gothic a zaraz po nim ta wydluzona, arabska 3. wolalbym zeby po kolei pojawilo sie III
laugh.gif
(filmik na wzor tego wprowadzajacego z GII
wink.gif
)
osobiscie nie wiem za czym stanac. ta arabska oznacza dla mnie cos takiego ze "w koncu gothic III" taka jakby rewolucja.
rzymska natomiast trafia w klimat gothica.gdy widzisz piekny napis Gothic III, myslisz "nareszcie. wrocilem do domu".

PS: i znowu chec na gothica 3 rozpalona! dawac mi go Piranha!
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Na dziesiejszą chwile rzymska 3 jest lepsza, samo logo ma ładniejsze kolory dla mnie. Ale mam taką małą nadzieję, że w PB w dniu premiery przygotuje 3 logo, które rozbroi nas swoją pięknością
wink.gif
.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
qrde no logo sie niepodoba
biggrin.gif
moim zdaniem to troche glupie w koncu to tylko logo bo chyba nikt niebedzie sie zastanawial an d wyglądem loga podczas grania w przepięknego g3
tongue.gif
w każdym razie ja napewno dla mnei mzoe byc nawet różowe w paseczki albo czarne wszystko jedno wazne jest wnetrze a nie okładka...
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
Mi tam logo wielkiej różnicy nie robi, a tym bardziej czy trójka jest rzymska, czy arabska, czy jeszcze jakaś inna. Wydaje mi się, że popełniamy zasadniczy bład rozwodząc się nad tym, jak wygląda trójka. Ja bym się raczej zapytał jak będzie wyglądać czwórka, bo to jest dopiero zagwozdka.
Próbując zrozumieć sens istnienia takiego tematu doszedłem do kolejnego szokującego wniosku, dlaczego "Noc Kruka" właśnie tak się nazywa, w każdym kraju w innym urzędowym języku, bleeee. Jak tak można zniszczyć klimat całej serii?! Przecież "Noc Kruka" powinno być napisane po rzymsku albo po arabsku, albo za pomocą hieroglifów. Napiszcie, co o tym sądzicie?!

P.S. Znaczy się to taki żart, dowcip, psota jest. Może lepiej jednak nie piszcie.
 

pawel_s17

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
11
Mi to jest obojętne czy gothic będzie napisany cyfrą arabską czy rzymską najważniejsze żeby wkońcu wyszedł
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom