Logo Gothic

Status
Zamknięty.

XBeliar

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
14
Nie wiem jak wy, ale ja myślę, że logo Gothic III jest fajne ponieważ zostało tylko trochę zmienione. Ale denerwuje mnie ta trójka. Wolałbym żeby trójka była rzymska, a nie taka zwykła. Uważam, że cyfry rzymskie lepiej pasują do gier (i filmów też) fantasy, ale także dlatego, że II część Gothica też miała dwójkę rzymską. A jakie jest wasze zdanie( w sumie to drobnostka, ale wielkim świecie gier każda drobnostka powinna być doszlifowana)
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Też mi się podoba logo G3 , a nie zgadzam się z tym że nieposuje trójka normalna a nie rzymska. Właśnie że posuje , sprubój sobie wyobraźić z rzymską trójką.
Logo było by troche stare a tak dali jakąś innowacje...
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Logo jest wypas, takie jakie jest
tongue.gif
. Bardzo mi się podoba, a ta trójka (arabska) wg. mnie wygląda lepiej niż rzymska
biggrin.gif
. Jest tak fajnie zrobiona, tak jakby była właśnie z tamtego okresu w którym dzieje się gra (starożytność).
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Heh no uwarzam że logo jest całkowicie w porządku, mam nadzieje że takie pozostanie choć jest mi bez różnicy czy będzie cyfra rzymska lub arabska, obie wyglądają fajnie...

QUOTE tak jakby była właśnie z tamtego okresu w którym dzieje się gra (starożytność).

Wydawało mi się że Gothic jest to gra toczona w realiach średniowiecza, sama nazwa mówi: Gothic - Gotyk...
 

XBeliar

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
14
QUOTE (Grour @ 17-11-2005, 16:57)Logo jest wypas, takie jakie jest
tongue.gif
. Bardzo mi się podoba, a ta trójka (arabska) wg. mnie wygląda lepiej niż rzymska
biggrin.gif
. Jest tak fajnie zrobiona, tak jakby była właśnie z tamtego okresu w którym dzieje się gra (starożytność).
Po pierwsze to świat Gothica upodobniony jest do średniowiecza.
biggrin.gif
Po drugie w starożytności używano rzymskich cyfr, a nie arabskich
laugh.gif
. A i w średniowieczu używano także rzymskich (oczywiście arabskich też)
wink.gif
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Humm zgodze sie że arabskie 3 niewyglada zbyt imponująco... Jak wiemy z historii rzymskich cyfr uzywamy wtedy, kiedy chcemy podkreślić coś ważnego.. Nimówimu przeciesz:

-2 wojna swiatowa tylko II wojna światowa
-Królowa Elżbieta 2 tylko Królowa Elżbieta II
etc...

Niewiem co chcieli osiagnąc dajac tam arabskie 3... Moze tak jak mówi Blair, szukają nowych innowacji? Można dywagowac.. Jak dla mnie mimo wszystko najważniejsze jest aby gra była znośna. Jezeli bedzie taka jak poprzedniczki to logo może być choćby różowe w czerwonym serduszku
tongue.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
W sumie widzałem to lgo ale mi sie podoba jej wyląd mysle że trujka żymska terz by fajnie wyglądała ale niebedze żymska poniewarz jedynka, dwujka i noc króka miały napisane arabskimi tagrze chyba niezmienią dla jednej wersji.
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Hmmm..to Warcrafta III chyba nikt mi niepowie że niepasuje rzyska liczba
biggrin.gif
. Jeśli chodzi o Gothica 3 to faktycznie mogli użyć rzymskiej liczby, bo to przypominało
by w jakiejś małej mierze GII
smile.gif
.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
A mi pasi zwykła trójeczka. Fajnie wygląda i pasuje. Dla mnie to w sumie nie ma większego znaczenia czy jest rzymska czy zwykła. Ważne żeby gra była dobra...
Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja wole jak logo Gothica III
laugh.gif
( jak sami widzicie na dole ) ma rzymską cyferkę a nie arabską. Według mnie ładniej to wygląda i bardziej pasuje do tamtych czasów. Czyli do średniowiecza alternatywnego i innych wcześniejszych czasów. Jak dla mnie rzymska trójeczka rządzi.

Mam nadzieje, że autorzy wydadzą Gothica III
tongue.gif
w rzymskich literkach, ale nawet jak nie to mnie to nie obchodzi, bo ja wole by gra była wspaniała i niesamowicie grywalna nawet jak będzie miała głupią okładkę.

Ciekawy temat i się rozwija.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A mnie sie tam podoba Gothic3 rzymskie juz byly w dwojce i jedynce teraz wchodzimy w 3 wymiar jesli chodzi o trojwymiarowe rpg (czyli jakis 6 wymiar albo i 9
biggrin.gif
biggrin.gif
blink.gif
)

no chodzi po prostu o cos odjechanego
biggrin.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Mi tam pasuje ta trojka rzymska byla by lipna gdyz za duzo tych kresek a ta 3 jest w sam raz mi tam taka odpowiada.Jak bym mial sobie wyobrazic GIII to zdecydowanie wole G3!!. POZDRO ALL!
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Małe sprostowanie... rzymska to ta z kreseczkami... 3 to liczba arabska
tongue.gif

Co do mnie to ja chyba wole rzymską wersje bo już nas tak twórcy przyzwyczaili że są rzymskie więc wole rzymską
tongue.gif


Pozdro
cool.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Gucio @ 08-12-2005, 21:33) Małe sprostowanie... rzymska to ta z kreseczkami... 3 to liczba arabska
tongue.gif

Co do mnie to ja chyba wole rzymską wersje bo już nas tak twórcy przyzwyczaili że są rzymskie więc wole rzymską
tongue.gif


Pozdro
cool.gif

chyba ci sie zle czytlo jego wypowiedz
tongue.gif


On pewnie chcial napisac "Mi tam pasuje ta trojka, rzymska byla by lipna, gdyz za duzo tych kresek, a ta 3 jest w sam raz mi tam taka odpowiada.Jak bym mial sobie wyobrazic GIII to zdecydowanie wole G3!!. POZDRO ALL!"

hehehe
tongue.gif
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Mi bardzo podoba się logo Gothica 3 ponieweż jest to cos innego niż pozostałe cześci Gothica. I jest troche nowoczesne tak jak gra
wink.gif


Pozdro
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
nowe logo wygląda całkiem fajnie, zresztą nawet trochę bardziej mi się podoba niż poprzednie
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Nowe logo jest ok, ale spodziewałem się czegoś uderzającego. Według mnie trójka pasuje mi bardziej Rzymska i w tle napisu GothiC. Coś podobnego jak w Diabło II.
Miło że kształt liter został podobny
smile.gif
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja tam wolę Rzymskie cyfry. Lepiej wyglądają. Ale mnie G3 i tak nie pujdzie więc się nie licze!!!
blink.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
W sumie to wszystko jedno jakie będzie logo Gothic'a. Widać, źe wielu osobą to przeszkadza.
Fakt... byliśmy pryzwyczajeni do liczby rzymskiej no ale Gothic się zmienia, a logo wraz z nim.
Zmiany są jakby nie było bardzo wskazane
biggrin.gif
a jak będzie wyglądała liczba 3/III... dla mnie to bez róźnicy
tongue.gif



POZDRO "Khalid"
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
a mnie się podobają oba loga
smile.gif
. Owszem, uważam iż trójka rzymska lepiej by wyglądała, lecz lepiej im wyszła arabska. Tak więc napisałem co uważam
biggrin.gif
. Z resztą jak ktoś już napisał, logo nie jest ważne, najważniejsze jest, aby gra była tak wspaniała jak poprzednie dwie części albo i lepsza
smile.gif





Pozdrowienia - pepon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom