Lista Nauczycieli Rzadkich Umiejetności

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
W dwa dni tyle poprawek. Dziękuje wam za wasz wkład i liczę, że dalej będziecie uzupełniać listę jeśli coś jeszcze do uzupełnienia zostało. :)

Mam nadzieje, że lista pomoże nowym graczom.

Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
To miał być atak z wyskoku, ale twórcy nie zdążyli jej ukończyć. Po zainstalowaniu patchy, znika ta umiejętność...
 

Król Bezi II

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
28
Rhobar nie chce mnie nauczyć regeneracji to znaczy nie ma takiego dialogu. Co zrobiłem nie tak?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A wybrałeś już drogę Innosa? Pewnie nie. Dopiero po wybraniu drogi Innosa Rhobar będzie chciał cię tego nauczyć.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Ej a nie jest tak, że Maga Ognia nie da się nauczyć? Bo szperałem po Internecie i na większości stron jest:
".Mag Ognia - Nie ma" (wszędzie taki sam zpis :rolleyes: )
Sam jeszcze raz sprawdzę u Maga Sebastiana, bo u Kertha w Klanie Ognia na pewno się nie da! Przed chwilą próbowałem, a mam najnowsze Patche i powinno być OK. Jeśli ktoś może się nauczyćtego u Kertha to przepraszam!
 

Dumel

New Member
Dołączył
10.7.2008
Posty
1
Kto może mnie nauczyć czaru: Przywołanie Błyskawicy?? Chodzilem po kapliczkach beliara i czarnych magach i nie spotkałem się z nauczycielem :/
 

macieju

New Member
Dołączył
6.8.2008
Posty
4
Mam takie pytanie: Chcę zdobyć umiejętność 'Paladyn', wiem że u Rhobara. Ale jak obrać drogę Innosa? Trzeba po prostu wyzwalać miasta, czy jest jakaś opcja dialogowa u jakiegoś gościa?

Bo cóż, gram i gram, a opcji dialogowej nie ma.
 

Thaumat

New Member
Dołączył
1.8.2008
Posty
1
Zawsze wydawało mi się, że to Ingvar z Klanu Młota uczy Ulepszania pancerzy. Poza tym Szybkiej nauki uczy każdy z magów wody, nie tylko Saturas
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
CYTAT
Mam takie pytanie: Chcę zdobyć umiejętność 'Paladyn', wiem że u Rhobara. Ale jak obrać drogę Innosa? Trzeba po prostu wyzwalać miasta, czy jest jakaś opcja dialogowa u jakiegoś gościa?


Musisz iść do Innosa i dać mu wszystkie artefakty, a później jak idziesz do Rhobara, to on to już wie.

Ulepszania pancerzy uczy każdy, lepszy kowal. Ja się nauczyłem w Mora Sul.

CYTAT
Mag ognia "Kerth"


Kerth nie jest Magiem.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Warto dodac ze podstawowej umiejentnosci walki dwoma ostrzami uczy:
Daro z Ben Sali, i Angar z Mora sul.
Czaru Bąbel Czasowy uczy vatras po zniszczeniu artefaktow adanosa (droga adanosa)
Eksplozji Lodu uczy Nefarius po znalezniu z nim grobowca pradawnego wojownika.
"Druida" uczy Druid Porgan w drodze do montery.
"Czarnego Maga" uczy Tizgar w swiatyni Beliara w Bakareshu.
"Maga Ognia" uczy Karrypto w vengardzie.
"Maga Wody" uczy na 100% saturas mozliwe ze inni tez.
 

Pucio

New Member
Dołączył
30.9.2008
Posty
8
Szybkiej nauki uczy jeszcze Kortez/Karypto (Nie pamiętam imienia) w zamku Rhobara (Vengard)

I wyrobu ognistych strzał uczy też K.

Pozdro
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wyrobu wybuchowych strzał uczy Vibald znajdujący się niedaleko Klanu Młota (to ten, którego wywalili z Klanu Wilka za robienie wybuchowych eksperymentów).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom