lipa z fernando

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
oddałem dla fernanda list "dostawa" i mega lipa, nie mam dowodow przeciwko niemu, skarałem go ale nic przy sobie nie ma i co????????????????????????????
plissssssssssssssss help
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Idź do kotlinki gdzie Greg schował jeden ze skarbów i zabij bandytów którzy tam siedzą,weź pierścień zamorskiej gildii i pałasz bandytów z literą "F", jak masz dostawę to idź do fernando , wtedy się przyzna a dowody zanieś zlecenodawcy.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Jemu chodzi chyba ze sie dogadal z Fernando bo podobno można tak zrobić, ale niestety niewiem co wtedy jest. Ja poprostu zdobylem pałasz bandytów, dostawe, pierscien zamorskiej gildi i to ze Fernando sam sie przyznal.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ja tylko dałem Martinowi list z dostawą od Fernanda i już misja wykonana.
 

Hakon

New Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
8
fernando

pierścień jest przy bandytach tych w kotlince gdzie są shody na farmę BEngara
 
A

Anonymous

Guest
:arrow: Weż Miecz bandyty z literą F
:arrow: Weż pierscień Fernanda od jednego z bandytów
:arrow: Weż List Dostawa
 
A

Anonymous

Guest
list dostawa oddałem dla fernanda NIESTETY a on mi dał jakis pierscien i lipa, zaczynam od nowa , zajeb...... giercawa,
A kiedy będzie GOTHIC 3 wiadomo co?
 
A

Anonymous

Guest
list dostawa oddałem dla fernanda NIESTETY a on mi dał jakis pierscien i lipa, zaczynam od nowa , zajeb...... giercawa,
A kiedy będzie GOTHIC 3 wiadomo co?
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Ja dałem mu
-pałasz bandytów oraz pierscień zamorskij gildii Axos czy jakoś tam i przyznał się.
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Toobie sie nie udalo bo poszedles na uklad z fernadem ze bedziesz siedzial cicho... wybrales zla odpowiedz i niepotrzbenie oddales mu pierscien
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
QUOTE Toobie sie nie udalo bo poszedles na uklad z fernadem ze bedziesz siedzial cicho... wybrales zla odpowiedz i niepotrzbenie oddales mu pierscien
Sorry nie dałem mu tego pierscienia ale mu go pokazałem :]
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Re: fernando

QUOTE pierścień jest przy bandytach tych w kotlince gdzie są shody na farmę BEngara

Ja nie znalazłem tego pierścienia bo go nie było przy tych bandytach(wszystkich zabiłem
biggrin.gif
)ale list mi wystarczył
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom