Liga Mistrzów

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Wydaje mi się że większość z Was interesuje się tym wspaniałym sportem i tu jest moje pytanie, kto wg. Was wygra Lige Mistrzów w 2006 roku?

Ja stawiam na Chelsea (m.in. dla tego że jest to moja ulubiona drużyna), ponieważ mają najlepszego trenera na świecie, najlepszą obronę na świecie i takich wspaniałych piłkarzy jak Lampard, Terry, Drogba czy Cech, a jedyną konkuręcją dla nich jest Barca na którą trafili w 1/8 finale, a mecz ten odbędzie się 22 lutego.

Dobra już trochę napisałem, teraz Wasza kolej...
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
ja kibicuje Barcelonie
biggrin.gif
i wydaje mi sie ze to ona wygra. kiedys kibicowalem realowi ale wkurza mnie jego polityka wedlug ktorej inwestuja tylko w starych zadownikow. w tym klubie nie ma mlodej krwi
smile.gif
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
QUOTE (Gelo @ 24-12-2005, 00:31) ja kibicuje Barcelonie
biggrin.gif
i wydaje mi sie ze to ona wygra. kiedys kibicowalem realowi ale wkurza mnie jego polityka wedlug ktorej inwestuja tylko w starych zadownikow. w tym klubie nie ma mlodej krwi
smile.gif

Ty śmiesz nazywać się culesem Barcelony? Nie zmienia się co sezon klubów, którym się kibicuje, twoja osoba zapewnie pokochała Dumę Katalonii gdy zaczęła gromić rywali. Swoją drogą to niezłe farmazony wypisujesz o polityce transferowej Realu Madryt. Przed tym sezonem zakupili Sergio Ramosa, Robinho i Júlio Baptista. Czy dla Ciebie ta trójka jest tercetem "starych zawodników"?

Nie wiem, czy Blaugrana jest w stanie wygrać całe rozgrywki LM, ale rywalizację z Chelsea Londyn jak najbardziej. Barça jest teraz bogatsza o zeszłoroczne doświadczenia. ma mocniejszą kadrę, nie pozostaje im nic innego jak ograć "dream team" Abramowicza. A Ligę Mistrzów i tak wygra Benfica Lizbona, Villareal lub PSV Eindhoven.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Ja kibicowałem kibicuje i będę kibicował Barcelonie Mam nadzieje ze wygra rywalizacje z Chelsea i całe Champions League a Ronaldinho będzie czarował rajdami i kiwkami wszystkich obrońców świata <Barca For Ever>
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Hehe widzę, że nie jestem sam
smile.gif
JA też kibicuję FC Barcelonie i mam nadzieję, ze wygra ona Ligę Mistrzów, ale co do meczu z Chelsea to nie jestem pewny, bo to bardzo dobra drużyna (jak nie najlepsza
tongue.gif
), ale i tak liczę na dumę katalonie, ponieważ tej drużynie kibicuję od zawsze i tak pozostanie
cool.gif


Pozdro
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Ja podobnie jak założyciel tematu kibicuję Chelsea. W tatmtym roku Chelsea pokonała Barcę i mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samo. A co do Ronaldinho, on może tylko czyścić buty Lampardowi
tongue.gif
Barcelona jeszcze jest za słaba na Chelsea. Chelsea wygra Champions League. Do fanów Barcelony:
W jednym ze spotkań 1/8 finału w Lidze mistrzów Chelsea - Barcelona, Chelsea prowadziła po pierwszej połowie 1:0 nie oddając żadnego strzału na bramkę Barcy
tongue.gif
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Chciałbym aby w finale zagrała Barcelona z Realem Madryt. Osobiściae byłbym za Barceloną, gdyż jej kibicuje (ze wzgędu na Ronaldinha). Kiedyś byłem kibicem Realu, ale kidy kupili Owena straciłem do nich sympatie.

Pozdro
biggrin.gif
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
QUOTE Kiedyś byłem kibicem Realu, ale kidy kupili Owena straciłem do nich sympatie.

Real go sprzedał do Newcastle United. Ja osobiście nie lubię Realu, ale gra tam najlepszy piłkarz Ronaldo. Bez niego Real, by sobie nie poradził. Potrzebny jest im bardzo Ronaldo. Jak Ronaldo miał kontuzję to Real ciągle przegrywał, a teraz nawet nieraz wygrywa.
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
QUOTE Barcelona jeszcze jest za słaba na Chelsea

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Blaugrana od tamtego dwumeczy została wzomciona kilkoma świetnymi zawodnikami, jak choćby Lionel Messi, czy Marc van Bommel. A Chelsea Michaelem Essienem, który i tak nie zagra.


QUOTE A co do Ronaldinho, on może tylko czyścić buty Lampardowi

Dziecko, przedstaw mi 5 argumentów świaczących o wyższości Franka nad Ronaldo Gaucho De Assis Moreira.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
No cóż, ja od kiedy pamiętam kibicuję Manchesterowi United (ale odpadł
dry.gif
). Chelsea nie lubię, uważam, że jest to drużyna najemników Abramowicza; gdyby nie jego kasa, to by nawet w LM nie grali
tongue.gif
.
Tak więc nie kibicuję żadnemu zespołowi, ale byłbym zadowolony gdyby LM wygrała Barcelona, moim zdaniem obecnie najlepsza drużyna europejska w LM (po Man Utd
smile.gif
) .
Pozdrawiam.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Moim zdanie Lige Mistrzów powinien wygrać w końcu ARSENAL. Kibicuje mu od małego. Uważam że posiadają wartościowych zawodników jak np: Henry....... itd.
biggrin.gif
. Co do Barcelony....... mają szanse ale nigdy nic nie wiadomo
wink.gif
.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Heh bałem się że bede sam ale jest Jay Kay
tongue.gif
Wystarczy popatrzeć na mój profik
biggrin.gif
a wiadmomo komu kibicuje. Jednak niestety my love team nie wyszedł z grupy
laugh.gif
Szkoda. Moim zdaniem jeśli chodzi o faworyta Ligi Mistrzów to postawiłbym na Barcelone. Jest to obecnie najlepiej poukładany Team na Świecie. Najlepiej zgrany. Co tu dużo mówić stawiam na nich chociaż mecz z Chelsea nie bedzie należał do najłatwiejszych
smile.gif
Pozdro Alllll
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Oczywiście, że Barcelona. Jest to jedna z niewielu drużyn tak poukładanych taktycznie i posiadająca świetnych zawodników, dajmy przykład: Ronaldinho, Deco czy Eto'o, mógłbym jeszcze długo wymieniać. Jednak szanse ma również moim zdaniem Juventus Turyn, są w fantastycznej formie i prowadzą w Serie A, czas pokaże kto będzie najlepszą drużyną Europy...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja kibicuje Bayernowi, ale myśle że nie ma za dużych szans wygrać... gdyż w 1 meczu pozagrupowym zmierzy się z AC Milanem.... Znów Barca będzie przeciwko Chealsey a to są jedne z 3 najmocnieszych drużyn(AC Milan jeszce) więc ciekawie się zapowiada i neizłe spotkania już na początku będą. Ale stawiając się na miejscu normalnego kibica piłki nożnej a nie bayerny bym obstawiał że w tym roku zwycieży Barca, zrewanżuje się Chealsey za tamtą porażke... lecz jeśli się nie zrewanżuje to uważam że WYgra AC Milan ew. Chalsey(cholera neiwiem jak sie to pisze xD) lub Bayern jeśli wygra z AC Milanem
wink.gif

To tyle z mojej strony, pozdrawiam Jodełko
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
QUOTE A Ligę Mistrzów i tak wygra Benfica Lizbona, Villareal lub PSV Eindhoven

Wiem że to napisałeś chyba ot tak sobie, ale muszę cię załamać. p$y, nie grają słabo ale i nie najlepiej więc LM to nie dla nich.
Ale do pytania kto wygra. Hmmmm.....
Oczywiście jako Fan Ajaxu z całego serca kibicuje mojej ukochanej drużynie, ale nie poweiem że wygrają.
Moim faworytem jest Chelsea albo Barca.
A co do sprawy "Galaktycznych" i ich transferów to pare sezonów temu:
"Becks", Figo i inni gwiazdorzy doprowadzili Real do tej formy jaką tera prezentują (dla sprostowania słabą)

Pozdrawiam.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Moim zdaniem wygra Juventus. Ma on w składzie takie gwiazdy jak Imbahimovic, nedved, camoranessi i buffon. Mają kupić Henry i paru dobrych zawodników. Rywalami juve mogą być zawodnicy z Barcy. Leo Messi jest coraz lepszy.
Chelsea też nie pozostaje bez szans międzi innymi ma on Lamparda i mojego ulubionego gracza w Managerze Robbena.
rolleyes.gif

POzdRO
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehhh ciężko coś powiedzieć w tej sprawie.Wiele drużym ma świetne skłądy super coachów że już o kasie stadionach i kibicach nie wspomne.Ehhh jednak w tym całym piłkarskim pokerze liczą się nie tylko umiejętności i kasa ale też szczęście. np Real Madryt.Teoretycznie powinni wymiatać a jak jest każdy widzi.Dobra żeby nie przynudzać
postawiłbym na Juventus albo Barcelonę.To tyle
tongue.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Wierny Kibic Barcy: TIOPS. Barcelona wygra na pewno głównie dlatego że
jest lepiej zgrana od Chelsea. Jak nie Barca to pewnie Chelsea lub Liverpool(chrzanic Beniteza!!!!!!!!!!). Co do Realu, to nie Becham i Figo doprowadzili tą drużyne do ruiny tylko brak Vincente del Bosque i transfer Makelele do Chelsea.
Po dzis dzien uważam ze był to jeden z najlepszych zawodników Realu w historii.
tongue.gif
 
Do góry Bottom