Lee

Status
Zamknięty.

Smok22

New Member
Dołączył
21.7.2008
Posty
1
zastanawia mnie jedna rzecz czy Lee zostanie generałem króla tyrana czy stworzy kolejny oddział najemników lub jakichś buntowników i będzie walczył ze starym przyjacielem który zamienił się w tyrana.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli zobaczymy go w G4, to raczej nie będzie się przeciwstawiał królowi - tyranowi. Lee jest taką osobą, której zależy na własnych porachunkach. Inni mało się liczą. Tak więc jeżeli nie będzie miał on już z nikim na pieńku to raczej będzie "singlem" - samotnikiem, który zajmuje się czymś mało ważnym. Tyle moim zdaniem można wywróżyć, biorąc pod uwagę poprzednie części. Tylko czy nowe studio weźmie to pod uwagę?

P.S. Tysięczny post. Jak to szybko minęło...
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Moim zdaniem to on się raczej z nowym królikiem nie skuma,jest honorowy,dumny i nie ufa ludziom.Jednak trzeba pamiętać że jeśli Lee może nazwać kogoś przyjacielem to na pewno właśnie Beziego.Dlaczego?Bo to właśnie Bez uwolnił go z GD,a potem pomógł wydostać mu się na kontynent,w końcu jeśli sam został królem to musiał pokonać starego,w międzyczasie oddając wiele przysług Lee.Więc raczej są przyjaciółmi,nie ma powodu aby Lee walczył z Bezem.Ale jak smok22 napisał król jest tyranem.Nie wiemy co Bezi zrobił jak się zmienił,może wszyscy przyjaciele odwrócili się od niego,a może to on skrzywdził przyjaciół?Gdybania radze pozostawić przynajmniej Do Forsaken Goods,jeśli nie do Arcani :p

Ps:U mnie za to pierwsza 100 pękła :D
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Lee nalezy do takich npc ktory raczej nie podporzadkuje sie krolowi. Jednak jesli bezi bedziem krolem tyranem to ciekawie bedzie to brzmialo: Król Bezimienny1, wladca Myrtany :D Musimy jednak pamietac ze Lee i Bezi to strarzy przyjaciele i raczej nie beda sobie w droge wchodzic. Lee zapewne bedzie juz troche starszy i osiadzie gdzies w cichym miejscu z kikoma chlopakami i Gornem :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Przypuszczam ze tacy ludzie jak Lee,Lares,Milten,Diego,Gorn i Lester to beda ludzie Beziego :D jego "oddzial" specjalny xD
Chociarz Diego i Lee sa juz w podeszlym wieku wiec nie wiadomo czy beda..;p
 

kalkos12

New Member
Dołączył
28.7.2008
Posty
4
Ludzie ja czytałem, że g4 to wogóle bedzie przed wydarzeniami jak byliśmy za barierą i w khorinis ! to jak mają być nasi koledzy
? ;( ja apowiadam niema beziego to aby raz przejde gothicka 4 ! pozostałe gry przeszedłem g1 3, g2 9, g3 3
;D
 

Sidewinder

Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
37
A może jednak się pojawią nie wiadomo do końca co planują zrobić w czwartej części gry
 

Michał000

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
3
A je jakb było po G3 to lee nie bedie bo przecież zginie w G3 na koncu jak beda te zdjecia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom