Latanie

Status
Zamknięty.

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Zastanawia mnie czy wreszcie będziemy mogli
sobie polatać np. na jakimś nowym zwierzeciu które będzie mozna
trenować i będzie ono miało swoje własne charakterystyki.
Może bedzie mozna takze za pomoca czarów dawac jej specjalne zdolnosci.
Np. żarzenie ogniem. Co tym sądzicie?? Prosze o odpowiedzi:)


P.S: Jestem nowicjuszem


QUOTE You will never walk alone Liverpool!
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Według mnie to jest beznadziejny pomysł!!Po co latanie!!Jak chcesz sobie polatać w gothicu to uaktywnij marbin-mode i naciskaj F8!! też będziesz latać
tongue.gif
biggrin.gif
laugh.gif
!!Dla mnie jest ważne to aby były konie, wielbłądy lub coś takiego na czym dasie jeździć bo świat Gothica 3 będzie super wielki!!Pozdr All!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moim zdaniem to byłoby ciekawe, jednak raczej tego nie będzie. Fajnie byłoby polatać sobie na jakimś rodzaju pterodaktyla, albo jeszcze lepiej n młodym smoku, którego wcześniej wychodowaliśmy w klasztorze
biggrin.gif
Ale to moim zdaniem tylko marzenia
wink.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pomysł sam w sobie byłby dobry, ale niestety jest mało realny
smile.gif
fajnie byłoby polatać na smoczku o yeah
tongue.gif
Myślę, że lepiej by sie latało niż chodziło:p Było by to ciekawe rozwiązanie na przebycie podróży jak i sposób walki
smile.gif

Ale nie mamy co robić watpie aby coś takiego PB zrobiło
tongue.gif

Dobrze, że za marzenia nie karają
tongue.gif
My mielbyśmy juz dożywocie
tongue.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Eeee... niom pomysł nie najgorszy, ale moim zdaniem (podobnie jak innych) to nie przejdzie. PB miałoby za dużo roboty tworząc system latania i poruszania się w powietrzu, a możliwe, że nawet nie wzięli pod uwagę możliwości latania <żart>.
Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja bym chciał żeby był czar lewitacji i żeby można była za pomocą niego zalatać ... mana uchodzi przy użyciu 50 many na 1 minute (lub dwie) a potem na sekunde 2 many (lub jeden :]) .... ale to nei było b jakieś szybkie latanie w stylu gotenks ssj z DB ... tylko średnio szybkie unoszenie i sie i przenosszenei się w powietrzu....
chodź to mało realne
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Podobno w g2 mozna polatac sobie na smoku chyba sie wznosilo page up ale to ja tylko slyszalem nie sprawdzalem moim zdaniem glupi pomysl bo po pierwsze nie realny a po drugie byloby za latwe ze mozna latac jednak czar lewitacji mogl by byc ze musisisz gdzies podleciec.
pozdro
biggrin.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Co? Latanie w gothicu w czasach gdzie ludzie posługiwali sie orężem i tarczami? Dlamnie to jest beznadziejny pomysł zepsuło by to całą świętną fabułe na którą oparty jest gothic. Gra według mnie jest oparta bardziej realnie niż fantastycznie dlatego dożucenie tu jakiś pegazów latających jest beznadziejne albo coś do nich podobnego dobrze będzie jeżeli gothic zostanie taki jaki był w poprzednich częściach tylko ze zmienioną fabułą ;]
 

abc

New Member
Dołączył
6.6.2005
Posty
19
Pomysł napewno nie zostanie wykorzystany ponieważ to by było całkowicie niepasujące do fabuły gothic i całej reszty.Beznadziejny pomysł!!!
Chociaż ten pomysł z zaklęciem lewitacji jest super
smile.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
A może łodzie latające? (Takie coś chyba było w atlantis
tongue.gif
)
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Temat wizje gothica 3 istnieje... a ten zamykam. Nie zdziwcie się, że niektóre tematy, mogą nagle zniknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom