Larsen Z Silden

Status
Zamknięty.

Dzioba

New Member
Dołączył
25.12.2006
Posty
14
W Silden znajde sie koles o imieniu Larsen ma nas zaprowadzic do Nordmaru mi jednak wyskoczylem bug i koles w ogole nie chce sie ruszyc chcialbym wykonac tego questa ;) probowalem uzyc kodu spawn Larsen ale wtedy nie ma juz opcji aby mnie tam zaprowadzil jedyne wyjscie to dojscie na miejsce przeleczy samemu i wtedy uzyc kody spawn lecz jak mowilem wyskoczyl bug i nie mam pojecia jak daleko on mial mnie zaprowadzic moglby ktos mi wytlumaczyc w ktore miejsce mnie zaprowadzi ale dokladnie bo tam musialbym uzyc kodu oczywscie chodzi o miejsce w ktorym sie do mnie odzywa ze np jestesmy na miejscy albo cos podobnego ;) najlepsza bylaby mapka z zaznaczonym miejscem choc opisem tez nie pogardze ;D prosze o pomoc z gory wielkie dzieki
 

mat48

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
10
Jak pogadalem z tym ziomkiem i wybralem opcje zeby mnie zaprowdzil do przeleczy to tez poczatkowo nie chcial dupy ruszyc. Wiec sie poszwedalem chwile po wiosce, wrocilem do jego chaty i juz laskawie wstal i mnie zaprowadzil :]
http://images1.fotosik.pl/272/3bec51d2732cac78.jpg koles z nr 58 znajduje sie w miejscu gdzie Larsen cie prowadzi. Ja mialem szczescie i nie musialem zabijac tych orkow poniewaz 3 rozpruwacze byly glodne i zrobily to za mnie :D przy okazji wez stamtad "dostawe z Nordmaru" dla Anoga (nr 13)
 

Dzioba

New Member
Dołączył
25.12.2006
Posty
14
ooo wielkie dzieki ;) ja sobie z orkami poradzilem gorzej z tym kolesiem :) pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom