Lago

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
witam...

moze mi ktos napisac gdzie sa ci krwiopijcy do wybicia?...
aha i jeszcze gdzie sa topielce :)
bo jakos nie moge znalezc :)

a tak przy okazji jeszcze ten buntownik ktory zaatakowal Lago jakis tam Lew gdzie on sie znajduje ?
 

szeryflobo

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
18
Jeśli chodzi o tego "zwierzaka" to taki jeden u mnie SPACEROWAŁ :eek: niedaleko osady, ale nie jestem pewien czy to akurat był ten druid przemieniony bo byłem za słaby wtedy by walczyć z tym czymś.
 

Gindor

New Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
15
Krwiopijcy sa po prawe stronie plantacji ziela na gorze a wyzej nich topielce ;)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A jak uwolnic Vatrasa oprucz odbicia miasta i zabicia Fabio ktory ma klucz?
jestem asasynem... jak zabilem shakyora to nie ma nigdzie opcji...
idzie od fabia jakos ukrasc klucz? albo cos... no nie wiem... rept. mam cos kolo 70 w lago
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
najpierw dostajesz misje od gonzalesa, potem idziesz do fabio, zeby dał ci klucz. On nie chce i wrazasz z powrotem do Gonzalesa. Ten mówi żebyś go odpowiednio ptraktowal.
Idziesz do Lago i atakujesz Fabio .. 2 straznikow sie na ciebie rzuci ale to nie problem =). Bierzesz klucz, otwierasz drzwi i kill Vatras. Tyle
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(War @ 29-11-2006, 15:28) [snapback]128604[/snapback]

najpierw dostajesz misje od gonzalesa, potem idziesz do fabio, zeby dał ci klucz. On nie chce i wrazasz z powrotem do Gonzalesa. Ten mówi żebyś go odpowiednio ptraktowal.
Idziesz do Lago i atakujesz Fabio .. 2 straznikow sie na ciebie rzuci ale to nie problem =). Bierzesz klucz, otwierasz drzwi i kill Vatras. Tyle



a jak chce go tak po prostu uwolnic zeby sobie poszedl do ruin czy gdzies NIE ZABIC go to co mam zrobic ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom