Kumple

Status
Zamknięty.

gorn0

New Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
14
Czy wie może ktoś gdzie się spotykają Milten, Diego, Lester i Gorn??
Jeśli ten temat już był to sorry.
Ale... Pewnego razu, kiedy wracałem ze zbierania kamieni ogniskujących (a dokładnie z Miltenem) to chwilkę póżniej znalażłem Miltena siedzącego przy ognisku w miejscu gdzie Diego w G2 krył się ze skrzyniami rudy, mniej więcej na środku mapy. Sądzę, że to może tam się spotykali. Jeśli ktoś wie gdzie się spotykali na pewno to niech o tym napisze.

Jako, że temat był i jak wiadomo, tak naprawdę nigdy się niespotykają, to min. 5 linijek odpowiedzi - Gothi
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Tez mi sie zdaje ze tam mieli spotkania, tylko ze to jest na terenie orków!! Chba ze nie boja sie orków. A wiedzac jakie maja mieszkancy koloni nastawienie do orków:
--- nie idz tam zrobia z ciebie kotlety!!
To chyba tam nie było Mozliwe ze było to tam albo poprostu chciał tam sobie odpoczac
tongue.gif
, ale to jedyne sensowne miejsce.
bo ani Lester, Gorn, Diego nie poszli nigdzie, tylko po poinformowaniu ich stoja dalej w tym samym miejscu
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Ja w jednym opowiadaniu czytałem, że spotykają się w opuszczonym obozie myśliwych (w g2 jest tam Grim z Talborem). Ale to jest chyba wymyślone, bo tak naprawdę nikt nie wie, gdzie się spotykają - przecież to tylko pusta gadtka, tak żeby mieć questa. A oni do końca gry pozostają w miejscu, w którym byli, gdy się ich o spotkaniu powiadamiano - czyli Lester w wieży, Diego - przed wejściem do Starego Obozu, Milten - w jaskini na terenie orków, a Gorn - przed wejściem do Wolnej kopalni.
 

Kosa

Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
63
no coz moglo byc i tak ze spotykali sie w zawalonej wiezy przypoludniowej bramie starego obozu tak moglo byc przed zamknieciem starego obozu pozna noca prtzesiadywal tam diego a w g2 znalesc tam mozna skorzana sakwe gorna nie wiem moze tam????a tak nawazujac do postu ktory napisal viqux w tym obozie w g2 nie ma zadnego grima baranie kjest faktycznie 2 mysliwych ale inaczej sie nazywaja
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Ja w bodaj 4 albo 5 rozdziale gothica widziałem jak Milten siedział sobie na ławeczce tam gdzie Diego chroni rudy w dwójce może tam się spotykają
cool.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom