Kumpel mi zablokował gre...

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Cze... chodzi mi o to że mój kolega mi zablokował Noc Kruka i mi sie nie chce włączyć. Jak go chce włączyć to mi pisze żebym sie skonsultował z administratorem kompa i ciś tam jeszcze. Prosze was żebyście mi powiedzieli jak moge sobie tego Noc Kruka odblokować.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
To pewnie jak mu porzyczałeś i jak wgrał tą gre to wtedy zarejestrował się. Hmm przykro mi ale nie wiem co zrobić bo jak już sie zarejestrował na tamtej grze to tak jakby on jest jej administratorem
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
moim zdaniem jedyne co teraz mozesz zrobic to sie spruc do kumpla zeby ci kupywal new gothica bo juz nic chyba nie poradzisz :/
 

Robciu

Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
42
Jeżeli masz na kompie jakieś konta to mógł on wejść do opcji Konta Użytkowników i zmienić twoje konto na ograniczone.W przypadku gdy amsz takie konto nie możesz nic instalować i chyba grać.W takim wypadku należy wejść do opcji Konta Użytkowników i zmienić twoje konto na administratora.
 
S

Sir Karolus

Guest
Przeinstaluj system i gierke a jak nie to może masz konta pozakładane i administrator ograciczenia zarzucił na twój profil
smile.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Ewentualnie urochom program regedit
W wyszukiwarce wpisz gothic
Usuwaj wszystkie wpisy jak sie neichca usunac wprowadz wartosc zero
zeby go uruchomi
W windowsach
Start
Uruchom
Regedit


Co to za totalna bzdura jak ktos ci mowi ze gre zarejstrowal... Dajcie spokoj... W tym wypadku to wina tylko twojego kompa... Wystraczy ewentulanie reinstall WINDY
 

dowizul

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
3
start-->uruchom-->regedit-->ctrl+f-->disallowrun-->tam musisz znalezc dane dword lub binarne albo wartosc ciagu (jush niepamietam) o nazwie lub danych gothic.exe i usunac a najlepiej usunac caly disalowrun
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom