KUBUŚ PUCHATEK:BUNT KORALGOLI

Status
Zamknięty.

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Ten tekst jest w 100% mój,jeśli coś jest powtórzeniem innego opowiadania jest to przypadek
P.S Wielkie podziękowania dla Vampka który służył mi radą gdy to pisałem
KUBUŚ PUCHATEK: Bunt Kolargoli


Cała paczka siedziała właśnie przed domem Revena i jadła solone orzeszki.
-Reven, gdzie kupiłeś to gówno ?-rzekł Gandi
-W Biedronce -odparł Reven nieco zmieszany.
-Tja, jakie to szczęście, że Biedronka jest tak blisko. W tym gównie nie ma ani grama soli! Górnicy strajkują, czy jak?
-A co, w reklamie codziennie gadają o niskich cenach i jakości.
-Jak coś jest w Biedronce to od razu wiesz ,że to sheet. Vampek chodź tu, delektuj się orzeszkami solonymi inaczej.
-Spadaj, oglądam TV -.Vampek siedział przed telewizorem i oglądał nowy serial polskiej produkcji.
-Anno Krystyno-dobiegł głos z telewizora -lekarze potwierdzili diagnozę, ja mam .....
-Powiedz ,że masz łupież, i skocz z pałacu kultury ,wreszcie będzie koniec -szepnął znudzonym głosem Gandi.
-Ja mam łupież -z telewizora dobiegł głos tłuczonego szkła i krzyku narzeczonej faceta.
-Skąd to wiedziałeś? -rzekł zdziwiony Vampek
-Oglądaj więcej wenezuelsko-brazylijskich telenoweli, a też będziesz wiedział.
-Serial został i jest sponsorowany przez Biedronkę- dobiegł głos z telewizora
-Czy dzisiaj wszystko musi być sponsorowane przez Biedronkę??? Nawet ten tandetny strój pingwina który nosisz, Vampek jest MADE IN BIEDRONKA-jęknął Gandi jakby miał się zaraz rozpłakać.
-Dobra dosyć -krzyknął Reven- chodźmy do domu, za chwile zacznie się program jak robili Gothica II: Moc Kruka
Po jego słowach cała paczka ,a raczej Gandi, Arcane i Vampek ,bo inni rozeszli się do domów, weszli do mieszkania i przełączyli na kanał na którym aktualnie leciał program o Gothicu.
-Dzisiaj porozmawiamy o emocjach-rzekł nudny głos-które będą na co dzień spotykane w Mocy Kruka ,proszę spojrzeć na symulator .Na symulatorze pokazane było jak bohater zarąbywał orka w ciszy i spokoju.
-A ,teraz na drugi
Gościu walił mieczem w pierś i wydawał przy tym nieartykułowane dźwięki.
-Ja nie mogę, może jeszcze pokażą jak podnieca się w łazience z Xardasem.- burknął Gandi
Nagle w całym pokoju zrobiło się strasznie jasno, nad sufitem zaczęła unosić się wielka elektryczna kula, w jednej sekundzie cały pokój rozbłysł światłem, gdy wszystko się skończyło na dywanie stał już goły Kubuś Puchatek z wielką giwerą w łapie i mordą jak Arnold Schwartzenegger.
-Co to jest do ciężkiej chole....-rzekł Reven bojąc się by to coś nie zrobiło mu krzywdy.
-Jestem Terminator - odparł ciężkim basem
-Co nie znaczy ze powinieneś się nagle pojawiać w moim domu
-Mam was chronić.- ciągnął głosem napakowanego sterydami macho.
-Niby przed czym...-lecz nie zdążył dokończyć, gdy potężna eksplozja wstrząsnęła domem .
-Co jest?- krzyknął zdziwiony Arcane
-Już tu jest-rzekł tym samym basem Puchatek- Uciekajcie, zatrzymam go.
Klamka w drzwiach zrobiła się czerwona ,przez dziurkę od klucza zaczęła wlewać się dziwna substancja
-Uciekajcie, to on!- wrzasnął Puchatek
Nasi przyjaciele zgodnie z radą ,zaczęli uciekać ,zobaczyli tylko jak przed Kubuśratorem pojawiło się coś podobnego do misia Koralgola.
Dało się słyszeć kilka wystrzałów, poczym ustały.
-Mam nadzieje ,że ten Puchatek czy jak tam mu na imię rozwalił to coś- jęknął Arcane
CD nastąpi
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Gandi, to jest świetny text. Trzeba być naprawdę "ynteligentnym dzieckiem", żeby to napisać:)

tekst został zasporonsowany przez Biedronkę.


PS. Znacie może Opowieści Mr.Jediego?
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
No fajny fajny , poczatkek mi si epodobal
Tylklo obsada mała
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tekst bomba można boki zrywać jak czytałem mało nie spadłem z krzesłą naprawde świetny tekst tak trzymać oby następne były tak samo dobre :)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Czas na troche krytyki:

Generalnie sam pomysł i opowiadanko byłoby dobre gdybyś: nie nawalił wszystkiego w jedną całość. To jest: Puchatek, Kolargol, Terminator i ciągły motyw biedronki. Spróbuj trochę oszczędzić na tych wszystkich skojarzeniach z innych filmów na korzyść przejrzystej fabuły i wciągającej akcji. Do tego wszystlo dzieje się że tak powiem baaaardzo szybko co trochę dezorientuje ;] No, to by było na tyle, cała reszta w porządku, czekam na tzw C.D. ;]
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
To może ja dam jakiś ciąg dalszy do tej opowieści?


W czasie masakrowania się nawzajem Puchatka i Korargola, ekipa dobiegła do Twierdzy Nie Do Zdobynia (tm), znanej jako...
-Biedronka! -krzyknął Gandi- ciągle ta cholerna Biedronka! Czy nie może to choć raz być Tesco?
-Zamknij ten swój biały ryj, Gandi. -Vampek wydawał się już trochę uspokajać- to nasza jedyna nadzieja.
-Jakie to szczęście, że Biedronka jest tak blisko... co my możemy zrobić i do czego jest nam potrzebna ta kur... znaczy... ten kurort?
-Wszystko w swoim czasie, ReveN.

Drużyna czym prędzej ruszyła w stronę automatycznie otwieranych drzwi, które jednak otworzyły się 5 sekund bo wejściu na nie.

-Cholera... Niech się pali, niech się wali, ale tandetne drzwi zawsze będą robić -Arcane wykazał się znajomością powiedzeń ludowatych- Koralgol zaraz tu będzie!
-Siarap -Vampek szpanuje angielskim- poszukajcie półki 14-B
-Jakie 14-B??? Co za 14-B??? Jakiś misio nas goni, a on każe nam szuać jakiś półek! -Gandi obiektywnie ocenił sytuację.

Mimo protestów Gandiego, rozpoczęły się poszukiwania i po chwili cały "tim" stał przed działem Misia Uszatka.

-On nas uratuje...


ciąg dalszy tej beznadziejnej historii napisze Gandi.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Wielkie dzięki Vampek,ale napisanie kolejnej częśći zostaw mnie,jeśli uważasz że pomysł jest beznadziejny to ja na to nie mam wpływu,ale proszę prosiłem cie byś sprawdzał moje opowiadania czy są dobre to uznałeś za dobre,więc prosze nie pisz za mnie,ok Vampek
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Kilka wytłumaczeń:

1. napisałem za ciebie, bo chciałem mieć jakiś wkład w twoją pracę
2. sam temat tej historyjki jest beznadziejnie głupi, co nie znaczy, że nie nadaje się na to forum:)
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Masz duży wkład bo mi pomagałeś,nie które teksty są twoje,a u góry napisałem,że mi pomagałes
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Może zamiast się kłócić posiekajcie parę Trolli w Gothicu? Albo niech Gandi doda kolejną część? Albo cokolwiek tylko nie kolejne spory _^_
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Oki niedługo dam kolejną część,ale idę porąbać smoki GII
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Masz duży wkład bo mi pomagałeś,nie które teksty są twoje,a u góry napisałem,że mi pomagałes

Mam duży wkład, ale chcę być także współtwórcą. Spox, nie zabiorę ci tematu. Może już zaczniemy trzecią część walki Puchatka z Korargolem w Biedronce?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Masz duży wkład bo mi pomagałeś,nie które teksty są twoje,a u góry napisałem,że mi pomagałes

Mam duży wkład, ale chcę być także współtwórcą. Spox, nie zabiorę ci tematu. Może już zaczniemy trzecią część walki Puchatka z Korargolem w Biedronce?

Jak chcesz Vampek skontaktuj się wtedy ze mną.Planuje zrobić kilka części:
Kubus Puchatek I:Bunt Koralgoli
Kubuś Puchatek II:Dzień Sądu
Kubuś Puchatek III:Annihilation
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom