Kto zna jakis fajnt sposob na....

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Kto zna jakis fajny sposob na nabijanie szybko lvli bo ja na bagnach mam 16 lvl i jestem przy szukanie Quathrodona czy jak mu tam
wink.gif
Nie smiejcie sie
wink.gif
I nie moge nosic zadnych super mieczy ani nic tylko musze zadowolic sie jakims mieczem dewruecznym paladynow ;/ Moge nosic cos lepszego ale musze miec sile o 10 wieksza i tu jest teb problem bo mi tak ida wolno a tu jeszcze za 5 sily trzeba 15PN (czy nie przeszadzili :| ) wrr.....
sad.gif
sad.gif
Pomozcie
Jesli byl taki temat o czyms takim to wielkie sorki ale nic nie znalazlem ;/
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Moze wroc do Khorinis i potem do GD ? Rozwalisz orkow przy zamku, na taran nie moga wejsc 8)
 

Thorus15

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
39
Najlepiej modlić sie codzienie do kapliczek po 100zł.
Znam tez sposub na nieograniczoną ilość kasy bez kodów
biggrin.gif
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
jeśli chcesz nabic lvl na kodach to idziesz do Gorniczej doliny god mode i kosisz orkow a bez kodów to co napisali wyżej górnicza dolina taran orki
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
dzieki za infomejszyns <lol2> Znalem juz te sposoby myslalem ze znacie cos lepszego nie koncze na tym tematu mozecie pisac jeszcze sposoby rozne. cziterow nie lubie i nie piszcie prosze o zadnych kodach ani nic ;/
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Masz rację gra w Gothic z kodami to nie jest gra!Nie ma satysfakcji! Fajnie zdobywa sie level przy zabijaniu błotnych węży. Nie są trudne a troche dośw. się zdobywa. Albo orkowie w kanionie i w dolinie!
 
A

Anonymous

Guest
Orkowie sa za trudni jak dla mnie
sad.gif
I to w dodatku wojownicy :| Ciekawy jaki bedzie DEMON! <wow>
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Jak chcesz zabić orków w kanionie to weź paru piratów i idź na polowanie i zaprowadź ich do orków i oni ich zabiją a to dostaniesz EXP. Cyba że już to zrobiłeś, albo tego nie zrobiłeś.
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
tam dalej koło orków jest biblioteka świątynna, jakaś stara, tam jest demon ognisty, załatw go i dostaniesz duuuużo xp
biggrin.gif
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
jesli jestes dobry znajdz se maga orzywienca....... i czekaj jak ci bedzie szkielety tworzyl.... uwaga TRUDNE!!!
 
A

Anonymous

Guest
sorki ale zle mnie zrozumiales. Nie chodzi mi o to ze nie potrafie pokonac tych orkow z KANIONU tylko ze wogole sa trudni ta misje juz dawno mam zglowy (wogole calego NOC KRUKA) Chodzi mi o jakies fajne sposoby, szybkie, sprytne
wink.gif
(nie koniecznie na orkow)
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Jak mi brakuje xp to chodze po strasznie zamieszkałych przez potwory miejsc i robię rzeźnię! Proste i fajne. Najlepsze są grupy zębaczy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom