kto zauwazyw ten błąd

Status
Zamknięty.

Barbarzyńca

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
9
Ależ błąd zauważyłem!!

Polega on na tym ze jakies gosc tlumaczy po wejsciu do gorniczej doliny jak dostac sie do zamku.I mowi tez ze szuka tych co przetrwali.Weszlem do gorniczej doliny w stroju straznika kruka(najpierw bylem w nowym swiecie potem w gorniczej dolinie). A ten gosc co niby szuka tych zagubionych co przezyli mnie atakuje a zbroja pomoznika kruka to taka co magnaci niektorzy w gothicu 1 mieli.Jak zaloze zbroje straznika to mnie nie atakuje!!!
Kto to zauwazył :?:
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Gdybyś dokładnie przeczytał to byś zauważył napis "Ten kto nosi tę zbroję należy do bandytów" W dwójce bandyci w nich chodzą.Oczywiście nie wszyscy
biggrin.gif
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Człowieku to nie jest błąd, w G2 NK musisz mieć odpowiedniom zbroje do miejsca w którym jesteś tzn: będąc w Khorinis nie mozesz mieć założonej zbroji bandytów czy czegoś podobnego bo cie wiara zatakuje,a w obozie bandytów nie mozesz nosić zbroji Strażnika bo to oczywiste że ciebie odrazu "Zaszlachtują" ...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Dokładnie wszędzie gdzie sie pokażesz w tej zbroji cie zaatakują tylko wśród bandytów i magów wody możesz spokojnie ją nosić
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
Ja grając łowcą smoków zapomniałem ponownie założyć zbroję bandytów kiedy przeszedłem przez teleport. Zaczęli krzyczeć i rzucili się na mnie. Uciekłem do teleportu (dziwne że bandyci go nie użyli aby wybić magów wody), zmieniłem strój, wróciłem i cisza. Zagaduje do Thorusa a on mówi coś że jeszcze raz dostane wycisk czy coś takiego.
 

Daniel_666

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
9
Bo on ma zbroję bandyty. A zbroja straży kruka to zbroja bandycka wię cię biją w zamku.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Ja włym nowym świecie noszę zbroję strażnika Kruka i mnie nieatakują ani piraci ani inni ludzie, bo zapłaciłem dla Henry 100 szt. złota.I zoztałem przyjęty do obozu.

[ : Wto Lut 15, 2005 2:26 pm ]
QUOTE Ja włym nowym świecie noszę zbroję strażnika Kruka i mnie nieatakują ani piraci ani inni ludzie, bo zapłaciłem dla Henry 100 szt. złota.I zoztałem przyjęty do obozu.
Acha i to nie jest błąd tylko tak ma być
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom