Kto grał najdłużej w Gothica?? Twardziele :P

Status
Zamknięty.

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja najdłużej grałem (prawde mówiąc to wczoraj) od 7 do 21 uuahh to było coś (bez żadnej przerwy). Przeszedłem całego Gothicka
biggrin.gif
.
 

Serafis

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
5
Ja swój rekord nabiłem dziś. Od 7:15 do 18:00 czyli prawie 11 godzin. Chyba też nienajgorszy wynik, prawda? Może i grałbym dalej ale właśnie gdzieś mi śniącego wciągneło i mam the end
tongue.gif


Z wrażenia zarejestrowałem się na forum
smile.gif
Ładny obrałem sobie nick?
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Do 20 godzin pewnie sie zbliżyłem a potem do łóżeczka i był looz
 

Threevil

New Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
1
w gothica to mam rekord jakies 10 godzin (za to w jak bylo w wakacje wargame [wargame.ddts.net] to na kawach 26 godzin jechalem
smile.gif
)
 

SquiZZlo

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
17
Ja mam gothica od dwoch tygodni, i grywam w nigo po 12- 15 godzin dziennie. Ale są ferie, więc można, nie ?
tongue.gif
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
heh ja cienki jestem w tym spędziłem zaledwie 8 godzin a gdy jadłem grając o to był piękny dzień....
tongue.gif
tak fajnie sie grało tzn.to była fajna noc.....nastrojowa
 

nek

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
46
ja nie mam takich imponujących rekordów ale nie mam złych wyników.



6 GODZIN :?
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
mój rekord to 8 godzinn nonstop (a potem starzy mnie odłączzyli :cry: )
 

Pytalski

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
45
ja najdluzej to gralem w sylwestra - no wiecie rodzice wyjechali i moglem robic co tylko mi sie zywnie podobalo... a wiec gralem gdzies od 16.00
cos do godziny 4.30 nad ranem - ale przyznam ze leb mi pękał potem...
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
widzem ze tu sami mocarze
biggrin.gif
ja w gothic najdluzej to gralemn 22 godzinki. Kazan sie nie nasluchalem od rodzicow bo to bylo na wakacje
tongue.gif
W gothica po prostu trzeba grac <ok>
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ja zacząłem grać w Gothic'a we wakacje to grałem codziennie od 8 do północy i tak przez tydzień a jak wstałem następnego dnia to normalnie miałem jakąś chorobe o nazwie ''Gothic'' bo jakoś mi sie nie dobrze robiło jak o myślałem o tej grze lecz dalej chciałem grać ale coś mnie powstrzymywało, tak sie źle czułem i to przez gothica :!:
Pewno Beliar rzucił na mnie czar a Adanos uwolnił mnie od niego 1h później...=]
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Ja max gralem 12 godzin i juz mialem dosyc wedlug mnie jestes kamikaze hehe Niechcialoby mi sie tyole gra ma sprawiac przyjemnosc a nie... To tak jakbym sie zmuszal by grac
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja grałem w Gothica przez około 9h bez żadnej przerwy, no, może 2 razy wyszedłem do kibla. :roll:
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Ja najwiecej gralem 7 , a jak konczylem gre mielm 42 poziom
tongue.gif
 

bardek

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
11
moj rekord to 14h od 7.00 do 21.00 bez przerwy jedlem nawet przed kompem
 

RoGaL

New Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
3
o ja grałem jakies 10h, bo grałem 1 raz i musiałem wszedzie wejsc,zobaczyc co jest za tamtymrogiem itp...
Więc ok 10 godzin chodziłem i oglądałem otoczenie
tongue.gif
 

Volium

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
15
może i was nie pobije. nie liczylem czesu le jak starzy wyjechali to grałem odkad wstałem z łóżka do 1 w nocy nawet nic nie jadłem!! chciałem zobaczyć ile wytrzymam. niestety nastepnego dnia zawaliłem sprawdzian
smile.gif


[ : Sob Lut 26, 2005 8:56 am ]
może i was nie pobije. nie liczylem czesu le jak starzy wyjechali to grałem odkad wstałem z łóżka do 1 w nocy nawet nic nie jadłem!! chciałem zobaczyć ile wytrzymam. niestety nastepnego dnia zawaliłem sprawdzian
smile.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ja za długo nie grałem (najwyżej 9 godz) ale grałbym do oporu gdyby nie moi uporczywi bracia :evil: czasami miałem ochotę ich powiesić żeby mieć więcej czasu dla gothica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom