Kto Co Lubi..?

Status
Zamknięty.
Dołączył
7.11.2005
Posty
39
Kto co lubi...
smile.gif
czyli kim lubicie najbardziej grać w Gothicu 1 przeszedłem Gothica 1 i 2 ale nie dorwałem jeszcze Nocy Kruka a pozostałe części przeszedłem chyba ze 40 razy
tongue.gif
i chciałem zoabzcyć jaka jest najczęściej wybierana droga przechodzenia gry
smile.gif
. Mi najprzyjemniej sie przechodzi jako: najpierw Szkodnik i później Najemnik...
biggrin.gif
. Czekam na reszte odpowiedzi...
smile.gif
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
a ja lubię drogę nowicjusz -> strażnik świątynny. od początku mogę czarować i walczyć. jako strażnik walczę mieczami dwuręcznymi pomagając sobie czarami z 4 kręgu ( czary z 5 kręgu są jak dla mnie zbyt wolne, a z szóstego za cienkie
smile.gif
- wolę uriziel )
nowy obóż w sumie też jest fajny, ale w bractwie po przyłączeniu się masz dwie dodatkowe misje, w no też dwie (ale ta:co się dzieje na bagnach wypełnia się sama i to żadna frajda), w so tylko jedna : co ....
a pozatym w obozie bractwa nikt nie każe mi pracować, ani płacić..
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Ja chyba najbardziej lubie grać starym obozem.. Po pierwsz eniezapomniany klimat, po drugie nagły zwrot akcji który diametralnie zmienia nasze połozenie, no i chyba moi 2 najlepsi kumple czyli Milten i Diego (jest jeszce lee ale grając pierwszy raz niezadobrze go znałem)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie najlepsza gra to jako członek Starego Obozu w jedynce a w dwójce jako najemnik z farmy Onara. Najlepiej w jedynce grało mi się jako: cień-strażnik-najemnik-Mag Wody. To dla mnie najlepsza kombinacja i zawsze nią spokojnie przechodzę całą grę.


A co do dwójki to jest taka kombinacja: najemnik-łowca smoków. Tą kombinacją też bez problemu daje sobie radę.

To tyle ode mnie.
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
ja troszke inaczej a droga moja ulubiona wyglada tak:):
cien-mag ognia- mag wody (fajnie bo sie sklada 2 przysiegi)-nekromanta

uwazam ze tak jest najlepiej i najciekawiej bo mamy szanse pograc sobie nie tylko jako czlonek starego obozu ale tez nowego,a co do sekty to i tak niezaleznie od gildni wykonujemy tam zadania
pozdro
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
misie najlepiej gralo jako szkodnik i najemnik poniewaz lubie byc z lee gornem laresem wilkiem ini sa poprostu fajni tam klimat ini maja przynajmniej wielki kopiec rudy i niesiedza tak jak gomez handlujacy z krolem
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Ja najbardziej lubie przechodzić Gothic taką kombinacją Cień->Strażnik->najemnik

Lubie też przejść Cień_>Mag Ognia->Mag Wody(chociaż go nie lubie)>Nekromanta(ale to lubie:p)

A w dwójce to Najemnik->Łowca Smoków bo tam są najlepsi kumple z jedynki których nie spotakmy w straży czy klastorze
biggrin.gif


Heh przeciez to jest Gothic 1 Dział a ja pisze o G2:p
 

Ali wad Helu

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
24
Moją ulubiona droga jest droga szkodnik-najemnik. Gothica 1 przeszedłem kilka razy więc najczęściej właśnie ta droge wybierałem i wybieram
biggrin.gif
. Nowy obóz to mój ulubiony obóz a w nim sa moje ulubione postacie więc jest fajnie należec do paczki Lee a potem Saturasa.
 

Jajo

Member
Dołączył
1.11.2005
Posty
55
ja w gothicu 1 zawsze zaczynam jako cien w starym obozie:)potem gram albo magiem ognia i magiem wody albo straznikiem a potem najemnikiem:)magiem jak wiadomo jest troche trudniej ale grajac najemnikiem nie mam zadnych problemow z przejsciem gry:)
 

Diego@

New Member
Dołączył
8.11.2005
Posty
8
QUOTE (gryf @ 07-11-2005, 16:44) a ja lubię drogę nowicjusz -> strażnik świątynny. od początku mogę czarować i walczyć. jako strażnik walczę mieczami dwuręcznymi pomagając sobie czarami z 4 kręgu ( czary z 5 kręgu są jak dla mnie zbyt wolne, a z szóstego za cienkie
smile.gif
- wolę uriziel )
nowy obóż w sumie też jest fajny, ale w bractwie po przyłączeniu się masz dwie dodatkowe misje, w no też dwie (ale ta:co się dzieje na bagnach wypełnia się sama i to żadna frajda), w so tylko jedna : co ....
a pozatym w obozie bractwa nikt nie każe mi pracować, ani płacić..
Ja w gothic 1 najbardziej lubię grać cieniem, strażnikiem,najemnikiem, bo w tej części gothica czary są za wolne. W gothic 2 najbardziej lubię grać gildią strażnik miejski, paladyn, ponieważ paladyn świetnie walczy i ma szybkie, zadające duże obrażenia czary.
 

Szczepan

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
18
Ja zawsze na początku gothica..
kiedy dopiero pierwszy raz przechodziłem 1,2 i nk
za karzdym razem wybierałem profesje
cienia a 2 i nk straznika...
Tak jakośsie przyzwyczaiłem
wink.gif

Potem dopiero bawiłem sie Najemnikiem a na końcu
podąrzałem scierzką magii
biggrin.gif
 

Łuki-Ziom

New Member
Dołączył
23.9.2005
Posty
1
Ja chyba najbardziej lubię drogę Szkodnik---->Najemnik---->Mag Wody...
Wtedy najwięcej się dzieje, można robić gnój itd...Po prostu lubię bawić się w złodzieja...
biggrin.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A ja lubie grać w Starym Obozie. Powód ?? Fabuła jest tam najbardziej rozwinięta, w późniejszym czasie dołączamy do Nowego Obozu i największa satysfakcje mam jak rozwalam tych pajacow po 4 rozdziale ;] Pozatym im później tym klimat w NO jest lepszy, a na początku moim zdaniem najfajniej jest w SO ;]
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Najmilej wspominam mój pierwszy raz z G1 wtedy zostałem cieniem i chciałem być lojalny wobec starego obozu.
Niestety ci głupcy staneli przećiwko mnie:p
I zostałem najemnikem wtedy sie zaczeła dopiero zabawa bo prawde mówiąc bałem sie troche propagandy SO że nowy obóz to sami zabójcy;]
Ale oczywiśćie pózniej mała zemsta na Gomezie i dzięki tej drodze wpadło mi sporo expa w kieszeń;]
Ale lubie też od początku być w NO i knuć przećiwko SO ta droga też jest ciekawa;]
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja lubie grać takimi postaciami:
Szkodnik(nienawidze go ale coż)
Najemnik(jego lubie)
Mag wody( tego terz)
Jeśli kogoś pominołem to juz trudno wiecie o co mi chodzi ogulnie lubie nowy obóz jesli o to am chodziło.
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ja najbardziej lubie grać najpierw cieniem potem zostaje magiem . Magiem dlatego że , zawsze gdy kończyłem gre miałem dużo pktów do rozdania . Więc zrobiłem 3 krąg , bo w puźniejszym etapie gry zostaje najemnikiem i magiem wody . Wtedy dorabiam następne 3 kręgi i już moge używać najlepszych czarów w grze . Oprucz tego moge używac broni bo siły terz jest troche . Według mnie MAG w gothicu 1 jest najlepszy .
 

Jango Fat

Debile
Dołączył
13.11.2005
Posty
11
moim zdaniem najłatwiej zostać nowicjuszem ale ja najczęściej wybieram drogę cień->mag ognia potem najemnikiem a następnie nekromantą.
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Ja najbardziej lubię najdłużą drogę czyli: Cień - Mag Ognia - Mag Wody - Nekromanta. Wszystkie kręgii, mane podrasowuje sobie bardzo wysoko, zaś siłę i zręcznośc za pomocą amuletów i pierścieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom