Który Najemni Jest Najlepszy

Którego najemnika z Farmy Onara najbardziej polubiliście?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja osobiście najbardziej lubie Wilka. Fajny, miły, spoko. Uczy strzelać z łuku.

P.S. Niestety wszyscy najemnicy mi sie nie zmeścili i trzeba na ostatnią trójkę oddać jeszcze jeden głos.
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
najfajniejszy jest Gorn bo pomagał nam ze smokiem i wogóle dobrze walczy
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Najlepszy jest Gorn :D Zawsze pakuje sie w klopoty. Z nim nie mozna sie nudzic. Jest poteznym wojownikiem.
Po mistrzowsku posluguje sie toporami bojowymi. Poza tym nawet przywodca Najemnikow Lee mowi ze jest wartosciowym czlowiekiem niz cala banda Sylvia.
 

Argaleb

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
13
Ja najbardziej lubię wilka, głosuje na nas gdyż pamięta nasze czyny z Gothica, świetnie strzela z łuku, można go zabrać na dwór Irdorath i wogule.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Bennet jest kluczową postacią gry naprawił nam oko innosa oraz zapoznał z turniejem zabijania smoka
 

kingkudi

New Member
Dołączył
18.9.2008
Posty
12
Gorn i rebela na całego :D poza nim najmilszym i najbardziej w porządku człowiekiem wśród najemników jest bez dyskusyjne Wilk
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Oddalem glos na Ciphera i Benneta ,a dlaczego? cipher jest mily fajne teksty ma jak mowimy mu kto zabral jego paczke ziela xD ,a bennet bo jest znakomitym kowalem i robi dobre zbroje oraz pomaga naprawic oko.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Gorn,Lee.Czemu?Bo są najlepszymi wojownikami,Lee był kiedyś najlepszym generałem króla,natomiast Gorn nigdy nie stroni od walki i kłopotów.Trzeba kogoś stłuc?Nie ma sprawy.No i to z nimi mieliśmy najwięcej do czynienia w G1 :p
 

lukki16

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Najlepszy jest Gorn!
Gdy jest nawet sztorm!
On zawsze sobie radę da
i nigdy nie ma dość!
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Fajny wierszyk, ale nie rymuje się, ani nie zachowuje rytmu.

Najbardziej lubię Bustera, fajnie się z nim robi interesy, koleś jest dobry do pogadania.
Bardzo lubię także Festera, Sentenzę i Roula - każdy cios w ich gęby dodaje mi otuchy do dalszego grania.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Najbardziej lubie lee i gorna ale zagłosowalem na gorna :p nie lubie ludzi sylwia bo to takie kozaki, a jak przyjdzie co do czego to boją się wszystkiego.Lubie tez benneta , fajny gość i można sie u niego nauczyć kowalstwa :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Gorn jest naszym przyjacielem i głosowałem na niego ;) Jak gramy jako najmenik to daje nam zbroje za darmo :D
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
W I części ankiety wybrałem Wilka. Jak pierwszy raz do nas zagaduje, ma ciekawy głos. "Ja chyba cię znam" the best. Oprócz tego szukamy mu roboty i może nam zrobić pancerz (taki sam jak w G I) z pancerzy pełzaczy.

W II części ankiety wybrałem Patricka, bo jest moim imiennikiem. Ale oprócz tego próbował wydostać się z Jarkendaru i niewoli bandytów, reszta porwanych pokładała w nim nadzieję. [nie wiedziałem, że był on Najemnikiem, ale sklerozę może mam]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom