Która Misja Wam Się Najbardziej Podobała

Status
Zamknięty.

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Mi się podobały misje u piratów szczególnie zabicie bandytów z wieży albo oczyszczenie kanionu a szczególnie misja polegająca na sprawdzeniu co się stało z piratem (nie pamiętam jak się nazywał) kiedy napad ich topielec należało skoczyć
w przepaść i jaszcze się punkty się dostało .
 

Grompel

New Member
Dołączył
31.5.2008
Posty
6
Podobał mi się quest z świątynią Adanosa i Krukiem.

A gdzie uzasadnienie??Regulamin mówi coś o długości posta, więc radzę to przeczytać...
 

SithPL

New Member
Dołączył
6.6.2008
Posty
8
Mi najbardziej podoba sie zadanie o dostarczeniu wiadomości dla Lorda Hagena. Dlaczego? Ponieważ żeby to zrobić musimy wykonać masę innych misji np. zostanie czeladnikiem, przyjecie do którejś z Gildii i dopiero wtedy możemy dostarczyć swoją wiadomość :) A druga misja to dołączenie do wodnego kręgu (też wiązało sie z wykonaniem kilku misji: zaginieni lidzie, handlarz bronią, przy okazji pomoc dla Grega w szukaniu skarbów itp)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Najciekawsza misja to oczywiscie Proba Zabojstwa Estebana. Mozna bylo sie z nia natrudzic i ja w kazdej chwili
niezaliczyc. Bez dobrej solucji nie da sie jej wykonac!
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Jak pamiętam dobrze to najlepsze były misje w NK gdzie trzeba było w tej świątyni-pułapce łazić. Tam takie fajne kolce z podłogi etc. To było zarąbiste. Druga najfajniejsza misja pochodzi (o dziwo czytając ten temat) z Gothic I. Odnaleźć Śniącego. Kolejna świątynia. Uwielbiam tłuc sięz nieumarłymi! ! !
 

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
Kopalnie Garonda
Można pozwiedzać troche gd po upadku bariery
No i mają swój klimat te kopalnie szczególnie Silvestra w której są pełzacze

Polowanie na smoki

To samo tyle że jeszcze dochodzą do tego walki ze smokami
Ich siedliska itp.
 

peter120

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
23
Mi najbardziej podobała się misja w której trzeba było znależć Morgana, bo fajnie się tam skakało. :) B) B) B) B)
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Wszystkie misje związane z Jarkendarem, a szczególnie szukanie kolorowych tabliczek. Długo szukałem tych domów, ale przy tym wiele zwiedziłem i dużo znalazłem m.in skarby Grega. Również misja z uśmierceniem Kruka była ciekawa, lecz myślałem że Świątynia Adanosa będzie lepiej zrobiona.
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Mi się wszystkie misje podobały każda dawała super klimat. Przejście każdej misji według mnie było wyzwaniem. G2 NK jest naprawdę super grą pod względem misji i fabuły. :D
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Mi najbardziej podobają się zadania Gildii Złodzei, ponieważ wymagają kilku umiejętniości i fajnie się je wykonuje, a jeśli chodzi o misje w Jarkendarze to moim ulubionym jest uaktywnianie magicznych teleportów, trzeba odwiedzić kilka ciekawych miejsc, np. bagna, kanion, góry,w których siedzi mnóstwo potworów.
 

ButyGomeza

New Member
Dołączył
10.7.2008
Posty
10
Najfajniejsze było pójśćie do kanionu z piratami bo sie szło całą drurzynom i można było wycionć orków. Jeszcze super było jak sie otwirrało brame w zamku w dolinie, fajna walka była.
 

Diegus

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
6
Mi się najbardziej podoba szukanie ludzi z almanachami opętanych, bo można sporo kasy zarobić.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Hmm wybor jest naprawde ciezki bo cala Noc Kruka to znakomity dodatek.
Najbardziej podobaly mi sie questy w obozie bandytow i piratow z piratow chyba najlepiej "Angus i Hank" a zwlaszcza koniec kiedy trzeba zabic tego gnoja Juana :p
a z bandytow jak zabija sie blotne weze,bloodwyna i kruka.

@Diegus chodzi o Questy z dodatku do Gothic II.

Hyhy, cenzurka ;]
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Mi się najbardziej podobała misja z rozmieszczeniem kamieni ogniskujących. Można było od tych
domuw uczonych itp. prosto do magów Wody.
 

ade78

New Member
Dołączył
13.6.2008
Posty
7
Mnie podobała się misja z szukaniem ornamentów, a póżniej oglądanie, jak magowie wody złączają ornamenty w klucz
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Podobało mi sie jeszcze szukanie Kruka w tych komnatach z pułapkami.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
I zapomniałem dodać jeszcze tą, w której mamy załatwić sobie pancerz bandytów.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
MI sie podobała podążanie za krukiem noi go zabicie oraz pozyskanie szponu beliara
 

bezio2

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
7
mi najbardziej podobała mi się walka z bloodwynem nareszcie mógł dostać w czajnik za nędzne 10 bryłek rudy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom