Która Farma Najprzytulniejsza

Która farma najprzytulniejsza???


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Powiedzcie Która Najprzytulniejsza i uzasadnijcie wybur

wg. mnie najprzytulniejsza jest farma akilla nic się nie dzieje niedaleko jest las jak w życiu
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak dla mnie najfajniejsza jest farma Bengara , jest niedaleko przełeczy obok farmy przepływa rzeczka i jest wodospad , spoko klimacik . I jeszcze fajna farmą jest oczywiście farma Onara z prostej przyczyny jest tam obóz najemników.
No oczywiście wszystkie farmy są spoko , ale dwie się dla mnie wyrózniają , aha jeszcze powiem której najbardziej nie lubie , a mianowicie farmy Sekoba , ponieważ są tam tępi mieszkańcy ijest to jakby część farmy Onara.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
najlepiej jest u Bengara z tego powodu ze jest tam duzo przestrzeni i pozniej sa smocze zebacze(troszke dalej kolo wodospadu), i jest tez pare misji z ta farma. Njbardziej nielubie farmy sekoba sa tam gupie postacie Bronko,Sekob, Till
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
bardzo głupi temat!! Potem załóż temat najlepsze ziele albo najlepszy rycerz itp. Spam spam spam.
No ale jak juz piszę to oczywiscie farma Bengara gdzie ona lezy nie musze mówic i jej opisywac spoko klimat i co tu wiecej pisac?
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Dla mnie najlepsza jest farma Onara ponieważ:
-Jest na niej sporo ludzi
-jest tam co robić(Bijatyki,Alkohol,ziele)
-można dużo kupić wszelaką broń, jedzenie i ekwipunek
-mają tam najlepszy gulasz w całym Khorinis(robi go thekla)
-jest też kapliczka z kryptą
Tak więc jest dużo do roboty i ogulnie najlepiej ze wszystkich farm jak dla mnie.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Najlepszy klimat ma farma Onara.Ma spoko ludzi na terenia.Morzna pić bić isę i palić ziele.Dostaje się tam fajne zadanka.Jest fajna atmosfera i ogulnie looz.Nie ma też problemu z zapełnieniem zapasów i kupieniem dobrej zbroji czy kosy bo jest ich tam pod dostatkiem.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Raczej farfa Onara. Spotkać tam można swoich dawnych znajomych, dostać kilka dodatkowych zadań, a także trochę pochandlować. Od biedy można też się z kimś bobić
tongue.gif
. Choć prawdę mówiąc są też tam osoby którę mnie drażnią (Onar, Sylwio).
mad.gif
. No i oczywiście jest tam sporo obiektów do przeszukania
cool.gif
.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Pytanie było o najpszytulniejszą farme dlatego zaznaczłem farme Lobarta. Spoko klimat owieczki farmerzy polne bestie. Czego sie więcej spodziewać po farmie. Po za tym jest fajnie usytuowana i na ogół nie czycha tam na nas żadne niebezpieczęnstwo.
 

Aaron14

New Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
16
coz najlepsza jest chyba farma bengara lub akila choc u bengara sa super misje
wink.gif


Uzasadniajcie swój wybór!! - Gothi
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Farma Akila
smile.gif
. Niedaleko dolinki, rzeczka, wodospadzik, topielce, krwiopijce, prychający smoczy zębacz. Ale tak wogóle to najlepiej jest tam w obozie niedaleko Pepe (tam gdzie są te wilki z misji od Pepe).
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Mi sie najbardziej podoba farma Lobarta. Bardzo fajna muzyka i duzo zadan jak na jedną farme ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom