Która część to większy hit?

Która z gier to największy hit jak na SWOJE czasy?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Zdecydowanie Gothic 1. Gothic 2 też jest dobry ale jakoś trochę gorszy, a to z powodu fabuły
tongue.gif
. Mam nadzieję, że G3 będzie lepszy od 1 i 2
biggrin.gif
 

HORN

Member
Dołączył
14.9.2004
Posty
32
Mojm zdaniem będzie to Gothic III. Już widzę te poziomy bo na takim wielkim świecie będzie na pewno sporo potworków do zabicia.

PS: Coś mi się też wydaje, że "pare" osób będzie musiało zmienić komputery bo stare tego w życiu nie uciągną :? .
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ta w gothicu 3 będzie pewnie postać miała 100 level po przejśćiu gry

jak ktoś umie zdobywać lewele
ja np. Gothic 2 przeszłem na 42 lewerze a bym miał 43 jak by poszed ł w jedno miejsce a grałęm PALADYNEM wtedy !!!!!!!!!!!!!!!!! co to do końca przeszłęm
bez kodów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a niektórzy gothic 2 przeszli na 26 leverze np

niewiem jak można mieć tak mały level ????????????????
bez obrazy
ale nie macie zbytniego talentu nie którzy
bez obrazy
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Moim skromnym zdaniem większym hitem był Gothic 1. Stanowił niezaprzeczalny przełom w grach, oryginalny pomysł, świetna grafika i nieziemska fabuła. Gothic 2 tylko poprawiona kontynuacja, nic nowego, z wyjątkiem grywalności, cudo. A co do części które nie wyszły to nie ma co wspominać nikt nie wie jak będzie, 1 nic nie pobije...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
zobaczymy jek wyjdzie g3
rumbler
raczej przebije chyba że w g3 z gothica zrobią Diablo ________
 

Veen Rogez

New Member
Dołączył
27.9.2004
Posty
12
Gothic 3 nie pobije jedynki, G1 coś zapoczątkował, rozpoczął wielką przygode, choć G3 będzie miał lepszą grafike, lepszy system walki i rozwoju postaci, nic nie pobije G1, genialny klimat, fabuła oddająca wszechogarniające wrazenie jakiejś niezwykłości bezimiennego, jednym słowem wspaniała przygoda. Tak jak z władcą, Return of the king niby najlepsza część, ale wszysy i tak mówią władca pierścieni - wspaniała książka, chodzi o całość. G3 będzie, miejmy nadzieje, wspaniałym ukoronowaniem wspaniałej gry, choć zapewe po przejściu 3 wiele osób nie raz powróci do Gothica 1, żeby zacząć przygode od początku. Tyle na ten temat :twisted:
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Gothica 3 jeszcze nie ma, G1 nie odbił się szerokim echem po całym świecie ze wzg. na sterowanie, a za to Gothic 2 był i jest wielkim hitem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom