Która część to większy hit?

Która z gier to największy hit jak na SWOJE czasy?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

teamo15

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
16
Która z części Gothica była lub będzie według was hitem jak na SWOJE czasy? Zaznaczajcie. 8) :!:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A ja od jakichś 100 dni powtarzam że dwóch postów pod rząd się nie pisze!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE dobrze mistrzu. wiem że ty jestes idealny.

1. Ostrzeżenie, wiadomo czemu.
2. Nikt nie jest idealny.
3. Jakoś każdy z modów wałkuje od dawna pisanie postów jeden po drugim, i mało kto z nowych się tym przejmuje.
4. Upominaniem i zadzieraniem z modami/adminem/j-admine nikt dobrze nie wychodzi.
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Moim zdaniem najbardziej rewolucyjny będzie Gothic 3. Sam opis wielkości przyprawia o ból głowy.
 

guru

New Member
Dołączył
26.9.2004
Posty
10
Według mnie
gothicI jest wypasiony
gothicII jest wypasiony do kwadratu
w noc kruka jeszcze nie miałem przyjemności zagrać
a gothicIII prawdopodobnie będzie wypasiony do sześcianu

jednym słowem gothic to najlepsza gra na świecie
 

teamo15

New Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
16
Arcane jest chyba mężczyzną lekkich obyczajów
smile.gif
biggrin.gif
Dlatego możecie mnie zbanować z tego forum bo jest to jedna wielka żenada. Od razu polubiłem np. Ravena jest spoko nie czepia sie. Arcane skoro jestes takim cwaniaczkiem to wcale ci nie zazdroszcze, bo to nie jest zaleta tylko wada. I nie kozakuj bo jestes tylko zwykłym człowieczkiem i zwykłym pionkiem w grze Innosa :!:
 

bulko

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
92
moim zdaniem bedzie to gothic 2 noc kruka poniewaz bedzie za*******ta fabula
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE Arcane jest chyba mężczyzną lekkich obyczajów :)(...) I nie kozakuj bo jestes tylko zwykłym człowieczkiem i zwykłym pionkiem w grze Innosa :!:

Oooo, zabrzmiało poważnie! Drogi "teamo", mody są od upominania, zaś powinieneś wiedzieć, że kilku postów pod rząd się nie pisze. Forum jest do wygłaszania swoich opinii, nie zaś do statsiarstwa i spamu. Zaś obrażanie modów jest już głupotą samą w sobie- to ONI tu mają władzę.

A która gra jest najlepsza? Cóż, Gothic 3 "na swoje czasy" będzie już przestarzały, bo jakoś nie wydaje mi się, aby został wydany przed 2007 rokiem. A engine zostaje ten sam...
 

Veen Rogez

New Member
Dołączył
27.9.2004
Posty
12
Z tego co mi się obiło o uszy to G3 będzie dziarsko hasał na nowym, podobno niesamowitym silniku, a jeśli chodzi o to, która gra była większym hitem, to moim zdaniem G1. Miał lepszy klimat niz G2, ale w G2 była lepiej rozwiązana walka i inne estetyczne elementy, jednak pierwsze wrażenie zawsze ważniejsze i stawiam na jedynke.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ghotic 1 i wszyscy wiedzą dla czego.... klimat ,RPG w 3D (nieczęsto spotykany) i świetna fabuła same zalety same zalety :roll:
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Gothic III to jest dla nmie hit!!!!!!!! Oczekuje go z niecierpliwością. Mam nadzieje, że się nie zawiodę!!!! 8)
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
GOTHIC l powód:nie ma to jak ten klimat, zapach dymu bagiennego ziela,smażonego męsa no i ta ciągła walka o przetrwanie!!!
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Gothic1 to był jednak ten powiew świeżości. Coś nowego, co bezapelacyjnie stało się hitem wśród najlepszych. Ale kolejne części rozwijają dobre pomysły z jedynki i jednocześnie eleminują wady (przynajmniej większość), więc im też miano hiciora się należy.
ps. Nedved- ładny avatar. 16.10.04r. gracie z naszym Piastem. I jak tam w 2 lidze?
tongue.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
według mnie Gothic 2
bo nie znam G2 NK
ani G3
a G1 tylko troche
nie grałem
osobiście
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
G1 THE BEST!, 1. fajna fabula, 2. spoko postacie i nagle zmiany zdarzen !, 3. pierwsze wrazenie!
smile.gif
, a g2 tez fajan ale za duzo przestrzeni..., niema fajnych obozów, troche za trudne jak na 9 latka:)
smile.gif
smile.gif
, a G2nk... tylko czytalem!"/ G3 niewiem co powiedzie bo nic o nim niewiem jak bedzie wygladal itp!
 
A

Anonymous

Guest
Jak dla mnie to obje części to poprostu mistrzostwo
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom