którą gildię najbardziej lubicie????????

Status
Zamknięty.

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Pierwsza sprawa. Ten temat został zamieszczony na forum dotyczącym G1. Więc dlaczego piszecie gildie z G2?. Najfajnej się gra chyba Magiem każdego rodzaju, bo masz na końcu czar Śmiertelna Fala Uriziela.
 

Łowca cieni

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
14
ja bardzo lubię grać najemnikem ma fajną zbroje i zadania
smile.gif
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
A ja nie lubię wa bo spamujecie takimi krótkimi postami
napiszcie czemu je lubicie a nie
A ja lubie straż albo coś innego
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
:arrow:ja lubie łowce smoków i magów

Pierwsza sprawa. Ten temat został zamieszczony na forum dotyczącym G1. Więc dlaczego piszecie gildie z G2?. Najfajnej się gra chyba Magiem każdego rodzaju, bo masz na końcu czar Śmiertelna Fala Uriziela.

Prawda tylko, że sam autor napisał gildię z Gothica II.

Co do tematu to ja najbardziej lubię łowcą smoków, a potem maga i na końcu przydupasów tego debila Hagena Paladynów!
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Którą goldię najbardziej lubicie.

Oczywiście najbardziej lubię najemników bo jest tam Lee i Gorn oraz są tam fajne zadania. A w drukiej kolejności lubię na równi straż świątynną (fajne zbroje) i straż ze starego obozu choć tam podoba mi się tylko samo przyjęcie. Aha zapomniałem o najważniejszej gildii o magach oczywiście ich też bardzo lubię , bo jak się gra magiem to pod koniec gry jest się bardzo mocnym.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ja nie moge
biggrin.gif
pierwsze posty tego tematu są takie krótkie ..........

A mi sie najfajniej grało łowca smoków bo njfajniej wygląda w ciężkiej zbroi 8)
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Po co ktokolwiek pisze cytuje "ten temat już był" "taki post już istnieje "
komu szkodzi że będą 2 a jeżeki ktoś twoży taki temat a on już jest to świadczy o tym że ktoś nie wie o istnieniu wcześniejszych bliżniaczych postów jak kogoś to drażni to niech ich nie czyta taka rada. 8)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja tam najbardziej lubie Najemników, bo potem mozna stać sie magiem, a w SO musimy wybrać miedzy magią a strażnikiem. Najemnicy maja fajne zbroje i super zadania. Nie tylko w jedynce tak jest. 8)
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Jezu ile razy można powtarzać jeśli chcecie napisać o G2 to idzcie na forum G2.A co do tematu to ja najbardziej lubie najemników bo pomagają sobie wzajemnie i mają fajnego szefa.
 

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
Najbardziej lubię strażników świątynnych poniważ są zupełnie inni niż najemnicy czy też strażnicy.No i maja fajne zbroje i ich dowudcą jest Cor angar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom