KSO !!!!!!!

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Pewnie to inicjały którego z producenta albo jakis litery z nazwika trudno powiedziec
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ok zaraz wam podeśle widze że niezłe zainteresowanie
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no thx za plik ale dalej nie wiem co znaczy to KSO - moze rzeczywiscie nazwisko programisty - jednak gratulacje dla KINGa za spostrzegawczosc:!:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
NO

FAktycznie musiałem se wziać lubke na powieksznie i dopiero przeczytałem KSO :D a moze to pierwotna nazwa firmy ? :lol:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
albo inicjaly jakiegos powiesciopisarza ktory natchnal programistow do stworzenia Gothica
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Hmmm bardzo ciekawe domysły ale znaczeń może być wiele w końcu nikt tak dokładnie niewie o co chodziło twurcom może to znaczyć tyle co np koniec starego obozu KSO albo wiele innych znaczeń
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
KING przesłał mi screena tego, i przyznac muszę iż rzeczywiście pisze tam KSO, i nie jest to żaden przypadek. A co do znaczenia, nie mam dlabego pojęcia co by to mogło znaczyć... Tee a może to imię naszego bohatera? :mrgreen:
 

Yasiu

New Member
Dołączył
8.5.2004
Posty
2
to jak tak wszystkim wysyłasz to m iteż możesz wysłać :) gandzia1989@o2.pl :)
 

Yasiu

New Member
Dołączył
8.5.2004
Posty
2
to jak tak wszystkim wysyłasz to m iteż możesz wysłać :) gandzia1989@o2.pl :)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
KING przesłał mi screena tego, i przyznac muszę iż rzeczywiście pisze tam KSO, i nie jest to żaden przypadek. A co do znaczenia, nie mam dlabego pojęcia co by to mogło znaczyć... Tee a może to imię naszego bohatera? :mrgreen:

moze rzeczywiscie sa to inicjay naszego bohatera - jednak moze nie rozstrzasajmy jakie imie sie pod nimi kryje bo i tak do nieczego nie dojdziemy a bedzie to niepotrzebne nabijanie postow
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tirbon ma racje niewiadomo co może znaczyć KSO a jeśli to może zaczaczyć imnie bohatera to raczej lepiej niepisać bo będzie to nabijanie postów no chyba że ktoś odkryje coś ciekawgo co może mieć powiązania KSO z imieniem bezimienego
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eeeeee

1) to nie inicjały żadnego powieśiopisarza bo układała fabułę specjalnei wyznaczona grupka Piranthas Bytes

2) Imie bohatera ????? w g1 ?????? moim zdaniem to odpada ;D

3 ) Możliwe że to poprostu żart twórców :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Hmmm to trzecie to chyba najmądrzejsza myśl no chyba że jest tam jakiś polski autor który zrobił zadyme i napisał KSO hehe
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Czepiacie się. Gwiazdy są, a wy od razu jakąś zKOSną konstalację gwiazd robicie. Ale KING, wyślij mi screena (vampek@op.pl), to pogadamy.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
takak

Gwaizdy są przypadkowe w 2 miejscach pewnie 8) A jeszcze jedno KSO to napewno po niemiekcku więc trzeba brać śłownik i jechane 8)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
nie wiem czemu inicjaly Bezimiennego nie mialy sie pojawic w pierwszej czesci - przeciez od rozmowy z Diego (nan samym poczatku) - przynajmniej ja - nie mozemy doczekac sie chwili az nasz bohater wreszcie sie przedstawi
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
WIesz

JA też się nei moge doczekać ale po przeanlizowaniu tego to mało prawdopodobne

Po przeprowadzaeniu nie zwykle ciekawej ekspertyzy na temat bescerlerowej gry gothick i po przeprowadzeniu badań bechabioralnych i intorintugenalnych stwierdzam ze nie wiem co oznacza ten napis
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Raczej konstelacja gwiazd nie jest przypadkowa i KSO widać prawie w całej kolonie jak się dobrrze przypatrzyć

PS Vampek niemoge ci do ciebie wysłać screna i czemu zablokowałeś mnie na gg ?!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
haha

King nie ładnie wkurzyłeś Vampka ;) A tak na serjo to widać ten napis KSO ale nie w nikajmy w to to poprostu tajemnica twórców i niech tak zostanie :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom