Księgi kręgów Magii

Status
Zamknięty.

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Co dają te księgi kręgów magii co sprzedaje na przykład Cronos w nowym świecie :?:
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
NIC . Z nich mozesz dowiedzieć się jakie składniki są potrzebne do czarów z różnych kręgów
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Aha czyli one nie mogą mi na przykład dodać do magii jednego kręgu :?: Ale lipa...
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
No niestety próbowałem cuś zrobić ale nic nie wyszło można tylko przeczytać jak normalną książke ( no i jakbyś zapomniał składników do jakiegoś czaru )
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
To straszna lipa bo ja gram łowcą smoków i mam kilka run i myślałem że ich użyje ale cóż... chyba je sprzedam
tongue.gif
STRASZNA LIPA :!: :!: :!:
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
One są po to że jak chcesz stworzyć jakąś runę w Jarkendarze a nie wiesz jakie składniki są potrzebne do jej stworzenia to ją czytasz i wiesz
biggrin.gif
Przecież nie będziesz wracał do Klasztoru Magów Ognia żeby się dowiedzieć jakie składniki są potrzebne do stworzenia runy.
biggrin.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
No tak ale placic 100 sztuk złota to troche dużo za takie przypomnienie... A poza tym gram najemnikiem pytam sie o to bo znalazlem w GD 2 runy z zaklęciami myślałem że ich użyje a tu lipa
tongue.gif
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE No tak ale placic 100 sztuk złota to troche dużo za takie przypomnienie... A poza tym gram najemnikiem pytam sie o to bo znalazlem w GD 2 runy z zaklęciami myślałem że ich użyje a tu lipa
tongue.gif

Jaka tam lipa, grać łowcą smoków i używać czarów - hańba!
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Żadna hańba po prostu chciałem jakoś pożytecznie wykorzystać te runy
biggrin.gif
No ale chyba nie wykorzystam
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom