Krwawe ostrze

Status
Zamknięty.

Plutus

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
64
Ej ludziki jak w starym obozie otworzyć drzwi do piwnicy tam obok Skorpiona? Prowadzą tam bryłki rudy? Mam otwieranie zamków na mistrz i dalej nic. Czy do otwierania zamków jest potrzebna zręczność? W środku fajny mieczyk jest krwawe ostrze sprawdzałem ale właśnie chce tam wejść bez kodów. Co cza zrobić może jakiś klucz? :?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
wiem oco chodzi ale ja tam nigdy nie wlazilem sprobuj od drugiej strony bo cos mi sie wydaje ze tam jest dziura przez ktora mozna sie wdrapac od strony zewnetrznego pierscienia!!!1
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Jak skopiesz Gomeza to on będzie miał do tych drzwi klucz
tongue.gif
Ale nic nadzwyczajnego tam nie ma.Zgodze się z Sebkiem że jest dziura w murze od targowiska nad domem Fiska.Ale od tej stroni nic ciekawego nie ma :?
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eh

Do otwieranie zamków nie potrzebna zręczność
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Gomez

Gomez go ma. w bodaj 5 rozdziale można mu już sko apć dolny tył pleców
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ha!! w tych lochach jest dosyc dobry dwuręczny mieć,to jest cos jak Gniewna Stal ale dokladnej nazwy nie pamiętam,tak w 5 rodziale mozesz wlac Gomezowi i go okraśc z tego klucza do lochów
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
A niema go przypadkiem jakiś magnat? Chyba bartolo miał klucz do składowiska rudy...
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
wszystko pięknie, odpowiedź na pytanie jest i wogóle... Może się czepiam ale czy to nie jest forum Gothica 2 ?, jak dobrze pamiętam to stary obóz to jest w jedynce. Ludzie troche wyobraźni, przeczytać się nie chce nazwy działu ?

Mylisz się, a na dodatek ożywiasz tematy. Pozdro! - Gothi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom