Kruk

Status
Zamknięty.

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Czemu ten Kruk jest taki słaby?? Ja myślałem że wkońcu znajde godnego rywala a tu d...pa miałem jakiś słaby mieczyk 80 obrażeń czy coś i 60% umiejętności walkio bronią jednoręczną. A on padł po 5 ciosach. Głupi ork jest silniejszy a on ma taki miecz. Jestem ciekawy jak wam z nim poszło. Nie sądzicie że powinien być troszke silniejszy??
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
wiesz byc moze nie byl to godny rywal ale nic nie poradzimy nie? :twisted:

a pozatym jak ja grałem to nie był taki najgorszy
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Łatwizna!!!!!!
tongue.gif

Kruk to gapa i zdrajca Innosa!!!!!!!!!
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Mi trudniej było pokaonac jego sługow niz jego samego on jest lipny
smile.gif
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
latwy bo pewnie "przepakowales' postac tzw nowy swiat jest napisany pod straznika a ty pewnie poszles juz paladynkiem sprubuj na samym poczatku 2 rozdzialu
biggrin.gif
pozdrawiam

[ : Pon Lut 14, 2005 5:16 pm ]
..
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
ja go pokonalem na 17 lvl i byl prosty ze normalnie cienostwor albo warg mi wiecej trudu zadaje powinni go zrobic przynajmiej lepszego niz smoczy zebacz wtedy by byl godnym przeciwnikiem :]
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Minuta i już po nim
biggrin.gif
Jednym słowem:Kruk to "Cienias"[smiley poster=opa:1967f25911]I am Kruk[/smiley:1967f25911]
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Szpon Beliara przeciez ty na kodach grasz to cos slabo ci poszlo az minuta
ohmy.gif
:O:O
biggrin.gif
:D:D
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja byłem nastawiony że kruk będzie silny i zostawiłem sobie na niego zwoje z czarem deszcz ognia i pokonałem go dwoma zwojami tego czaru , więc nie mogę za bardzo określić czy był silny czy słaby , bo zabiłem go z odległości , ale z tego co piszecie to był słabiutki czyli nie potrzebnie się na niego tak szykowałem , ale jak będę grał paladynem to nie popełnię tego błedu i zostawie sobie deszcz ognia np. na smoki chociarz smoki też są słabe . Tak właściwie jedynym silnym przeciwnikiem w NK jest smok ożywieniec. Nie wiem dlaczego ale jak z nim walczyłem nie reagował na czary.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Dla mnie kruk był łatwiutki dla mnie bloddwyn był troche trudniejszy a o orkach to już nie wspomne
tongue.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Tak jak ja grałem magiem to przywołałem kilka szkieletów i nie mogłem
wyrobić bo padł po kilku strzałach. :) Ale troche lipa bo smok ożywieniec
na końcu gothica 2 też jest cienki :/ Jak szedłem do Kruka to mi dużo
trudności zrobili ci strażnicy kamienni a Kruk to " NO PROBLEMS"
smile.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
QUOTE Szpon Beliara przeciez ty na kodach grasz to cos slabo ci poszlo az minuta
ohmy.gif
:O:O
biggrin.gif
:D:D


Ja się z nim bawiłem
biggrin.gif
Większość bitwy parowałem jego ciosy.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Wescie już trudniej z zombie sie walczy. pff
A ten Kruk taka ciota że aż strach się bać i tylko 500 exp.
sad.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
On musi być łatwy bo jak będzie trudny to by był text w stylu "No nie tak się męczyłem żeby do niego dojść a on mnie tak od razu zabija e tam do bani użyje kodu nik się nie kapnie"
biggrin.gif
Oczywiscie to był tylko przykład niech nikt nie bierze tego do siebie
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
popieram przedmówcę gdybyście nie umieli go pokonać to użylibyscie kodów a potem wszystkim mówili że jesteście baty bo zabiliście Kruka a tak nie macie śię czym chwalić.
 

Linth-_-

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
32
Jak zapewne niektórzy wiedzą gram pierwszy raz i niewiem na którym zabić kruka ?? podajcie jakieś przykłady . a tak wogóle gdzie wy tam trenujecie?? :?
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
radze isc do nowego swiata w conajmniej 3 rozdziale.Albo wykonać i wytepić wsyzstko w 2 i potem isc inaczej moze byc kiepsko.A po co sie niepotrzebnie męczyc ?
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Najlepiej z bryły lodu dziada walnij a potem 1 góra 2 combosy i po sprawie!!!!Ja go zabiłem w 2 akcie na 21 lvl
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja pokonałem Kruka na 20 poziomie. Miałem Długi Miecz 85 obrażeń i padł jak mucha 8) Ziomal nie dał rady ze mną
laugh.gif
Faktycznie również jak wiekszość moich poprzedników myślałem że Kruk bedzie wręcz prawie niesmiertelny a zabicie go bedzie graniczyło z Cudem. Jednak okazało się że to posse i na dodatek tyko 500 exp. za jego pokonanie. Gościu jest ładnie rzadki. Pozdro All
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom