Kruk

czy zabiliście Kruka w G2NK?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Czy kiedy w G1 znajdowaliście teleportującą rune do magów ognia, i się tam nie szwędaliście, zabijając Gomeza, to czy nie zabiliście też Kruka i Thorusa? bo ja tak.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

No oczywiście że zabiłem, zresztą cały SO u mnie nie żył jak tylko sie dobrałem do runy teleportacyjnej do Magów Ognia, to SO pożegnał sie z żywotem jeszcze wcześniej niż Śniący
tongue.gif

Ps: Temat w złym dziale :!: :evil:
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
ja ich wszystkich pozabijałem co do jednego nawet ciency są a dziwne jest to ze jak w jedynce zabiłem kruka to w gothic2 dodatku powrucił jak to mozliwe
_______________________________________________
temat napisłeś w złym dziale www.gothiccenter.go.pl
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Bo z kąd twórcy mogli przypuszczaćże gracz go akurat zabije :?: To nie było celem gry, wiec zachodzili z założenia że jednak krzywda mu sienie stanie... Mylili się :twisted:
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
On służy Beliarowi a on wynagradza swoje sługi. Uzyskał dar drugiego żywota.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
U mnie w SO przeżyli tylko niektórzy kopacze i pare cieni (nie chciało mi się ich gonić). Bloodwyn też przeżył, chociaż dostał po tyłku w 4 rozdziale i mówił, że wyszedł z koloni bez zadrapania. Może udawał, że nie żyje
biggrin.gif
. Scatty chyba też udawał :roll:.
.PoZdRo.
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Ja zgodnie z wolą mego Pana wybiłem wszystkich do nogi.. do ostatniego bijącego serca.. :twisted: :twisted: Masakre rozpoczełem od zamienienia się w cieniostwora(nikt cię w nocy nie widzi i nie słyszy.... krew lała sie rzeką..... miło nie :twisted: :twisted:
 

pikolo6

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
9
Ja też wybiłem ich wszystkich. Po tym co mi zrobili. Jak mnie potraktowali. Oskarżyli mnie o zdrade że jestem za magami wody. Zemściłem się i wybiłem ich wszystkich. Odrazu mi ulżyło:D
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja oczywiście też wybiłem wszystkich ze starego obozu, ale oprócz tego kowala co nam wzmacniał zbroję runiczną, bo przecież go nie dało się
zabić.To właśnie mi się trochę nie podoba że te postacie które występują w NK zostały zabite już w G1 ,ale wszystkiego nie mogli przewidzieć.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ja wyzabijałem wszystkich co do nogi
biggrin.gif
no oprócz tego kowala i hereka hehe dlatego go nie zabiłem bo jak podchodzi do kamienia szlifierskiego i zaczyna szlifować ostrze to mu sie automatycznie pojawia ostrza i sie go bije i bierze ostrze i tak w kułko
biggrin.gif
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
a ja jak sie wybierałem do śniącego to cała kolonia gryzła piach a gomez z magnatami na pierwszym miejscu takom rzeź zrobiłem rze nawet jednego człowieka na zamku w całości nie zostawiłem
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ja podobnie jak poprzednicy urządziłem w SO prawdziwą masakrę.Wybiłem wszystkich do nogi.Hmm w sumie była to jedyna w swoim rodzaju zemsta za wygnanie.A Gomeza i magnatów wykańczałem ze szczególną satysfakcją!!
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
ja tez wysiekałem cały SO, Obóz bractwa śniącego teź, oszczedziłem tylko NO
bo byłem w nim najemnikiem, potem magiem wody
smile.gif
szkoda ziomów było zabijać... ale z tego co pamiętam to oprócz obozów niewidziałem w gothic 1 ani jednego żywego orka
biggrin.gif
jak już wyruszałem na śniacego to niebyło orka który by stąpał po ziemi
smile.gif
i może zostawiłem kilka potworów przez niedopatrzenie
biggrin.gif


a co postaci z g1 wystepujacych w g2nk >> to oprocz kruka, bloodwyna, thorusa itp. zabiłem jeszcze w g1 kowala Huno
smile.gif
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
Troche żal mi było wybijać SO bo byłem tam strażnikiem (a potem magiem wody, tak dało się).
Można wysnuć teorię że Kruk i Thorus po prostu jakoś wyleczyli się z zadanych obrażeń. Chociaż ja każdego dobiłem jeszcze:)
dodatek mnie trochę dziwi bo Kruk w G1 był nędznym, garbatym karłem co nie stanowił większego zagrożenia. A tu w NK zaraz taki master of disaster.
Najbardziej brakuje mi 'za Gomeza!'
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE a ja jak sie wybierałem do śniącego to cała kolonia gryzła piach a gomez z magnatami na pierwszym miejscu takom rzeź zrobiłem rze nawet jednego człowieka na zamku w całości nie zostawiłem]


LOL a te panienki sa niesmiertelne
tongue.gif
....Tak jak mowie Kruk jest teraz nekromanta ozywil ich
biggrin.gif
( a jego Beliar
tongue.gif
)
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
NO ja tez zabilemw szystkich ale moze kruk juz zza czasow 1 wiezyl w beliara i jak go zabilismy to beliar go wskrzesil zeby odslonil swoje prawdziwe JA czyli nie dobra pana kruka
biggrin.gif
moze tak bylo
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom