Kręgi W Zbożu

Status
Zamknięty.

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdopodobne ale dziwi mnie , że nikt z was takiej wersji nie przedstawił jak ja to zaraz zrobię
biggrin.gif


Wersja 1:
Kręgi te nie muszą być tworzone przez nic żywego bo to może być np. Bóg (ale nie ten Chrześcijański) który narazie daje znaki swojego istnienia żeby odciągnąć ludzi od fałszywej wiary i wkrótce da nam znać o tym lub Bogowie (przecież nie musi być tylko jeden)
Wersja 2:
Na naszej planecie może istnieć inna rasa myśląca niż my , być może wygląda tak jak opisywani kosmici ale wygląd nie jest najważniejszy... rasa ta mogłaby przecież posiadać technologię kamuflującą dla której nasze systemy to(cytuje dziwne powiedzienie) "Jak dla byka Ziemniok"
tongue.gif
i ich miasta (lub inny rodzaj ośrodków w których żyją) znajduje się we wnętrzach jakichś gór których bronią technologią pozorującą zjawiska przyrody lub mogą żyć w głębinach ... wszędzie... mogli też opanować jakieś techniki "czarów" które wymagają run (tych kręgów) do działania i poprostu wytępią nas za ich pomocą
smile.gif



może i to absurd ale dla rzeczy niewyjaśnionych każde wyjaśnienie może być prawidłowe
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Witam. Według mnie to ludzie robią kręgi w zbożu. Dlaczego tak uważam? Kiedyś ogładalem taki program na Discavery Channel jak grupa studentów robili kręgi w zbożu. Robili to z pomoca desek i takiego jakiegos "ładunku" który miał za zadanie wypalac to zboże. Ale kto wie bo słyszałem też ze jacys indianie uwazali za bostwo kosmitow. Ponoć znalezli jakies malowidla na scianach w jaskiniach przedstawiajace UFO. Albo ze jakiegos cesarza Chin porwała jakas "dziwna łudz z nieba". Kto wie moze kosmici probowali pomoc zacofanej ziemi , a teraz ocenili zagrozenie z naszej strony i prubuja nas nastraszać , ze porywaja ludzi. Podsumowując: nie wierze zeby marsianie robili kregi w zbożu,ale wierze ze istnieje cyilizacja poza ziemska. Ale jak to fajnie okreslił Cichy wszystkiego dowiemy sie po śmierci.

Pozdro
wink.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
hmm ciekawe wiecie ja mieszkam parenaście kilosów od Wylatowa i jakoś ani razu ufo nie widziałem. Podobno to wojsko testuje jakiś sprzęt (tak mówil w nie do wiary) myśle że to może byc prawda.A co do tego że to są punkty nawigacyjne dla mnie to bzdury(chciaż w filmie sing było wszystko fajnie pokazane, film zarąbisty polecam:D).Hmm to te ufo na prawde jakis dziwne musi być zamiast przyleciec to kregi robi, moim zdaniem jeżeli chcą te kregi robić to niech sobie je robia na Marsie a nie na Ziemi
tongue.gif
i dotego zborze rolniką niszczą
biggrin.gif
.Ja mówie UFo niszczącym zborze -NIE!!!:D.I uważam że opowieści z punktami nawigacyjnymi to bzdury.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE hmm ciekawe wiecie ja mieszkam parenaście kilosów od Wylatowa i jakoś ani razu ufo nie widziałem. Podobno to wojsko testuje jakiś sprzęt (tak mówil w nie do wiary) myśle że to może byc prawda.A co do tego że to są punkty nawigacyjne dla mnie to bzdury(chciaż w filmie sing było wszystko fajnie pokazane, film zarąbisty polecam:D).Hmm to te ufo na prawde jakis dziwne musi być zamiast przyleciec to kregi robi, moim zdaniem jeżeli chcą te kregi robić to niech sobie je robia na Marsie a nie na Ziemi i dotego zborze rolniką niszczą

A nie zastanawiałeś sie nad tym, że dlatego, że na Ziemii żyją ludzie, a na Marsie nie? A, że nie umiemy ich odczytać? A skąd wiesz, czy INNI nie umieją ich odczytać? I nie tworzą własnych kręgów na polu, żeby się z nimi porozumieć? Dla mnie jest to bardzo możliwe. To pytasz sie, dlaczego w zborzu, a nie np. w ziemi? Żniwa są latem. Może to się wiązać z położeniem Ziemi względem Słońca. Może mają od nas zadaleko w inne pory roku, żeby robić je np. zimą? Poza tym, jak nie w zbożu, to gdzie? W trawie byłyby niewidoczne, w ziemii zaraz zostałyby starte. Pozostaje tylko zborze. MOże to być (dlaczego w zborzu a nie gdzie indziej) jedna z wielkich tajemnic przyrody, takich jak ta, dlaczego rechot żab nie tworzy echa, albo dlaczego organizm ludzki nie odrzuca tytanu.

Mam jeszcze inną teorię. Kregi w zborzu sa robione za pomocą specjalnych bomb na zlecenie firm farmaceutycznych czy cos w tym stylu, którzy za ich pomocą w znaczący sposób modyfikuja rośliny (pamiętacie Nie do Wiary? Z tego co pamiętam, ziarna ze zbórz z piktogramów trzy razy szybciej dawały roslinę).
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Nie tylko są kręgi w zbożu. Badacze zarejstrowali również dziwne kręgi na śniegu lub na drzewach (nie wiem w jaki sposób na drzewach ale tak było w takim programie). Ja nbie sądze o kosmitach ani nie podejrzewam oto ludzi. Niektóre zrobili ludzie. Widziałem ten program co mówił o nim KRUK to ci studenci "kopiowali" pewien krąg, bo chcieli sprawdzić czy to jest możliwe aby zrobić coś takiego w jedną noc.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Czytam tak sobie, czytam i uwierzyć nie mogę. Macie wyobraźnie, to fakt. Dla mnie ta sprawa jest tak śmieszna że nawet nie miałem nigdy ochoty zastanawiać się nad nią dogłębniej. Dla mnie to pozostałości po ludzkich zabobonach. Ludzie zawsze wierzyli w „coś tam”. W stwory i zjawiska nadprzyrodzone. Tłumaczenie że to testy wojskowe, farmaceutyczne, "wielko korporacyjne" także wydaje mi się na dość naciągane. No dobra wojsko. Ale jakie wojsko? Nasze? Amerykańskie? Tadzikistańskie? Jakby testowali nawą broń, silniki i różne takie bzdury to robiliby to gdzieś na pustyni, z dala od jakichkolwiek ludzi, a nie u chłopa na polu, tak aby cały świat się o tym dowiedział.
Do zrobienia takiego jednego kręgu wystarcza deska i kawałem sznurka, nie używając przy tym kosmicznej technologii. Jak ktoś chce się bawić aby wyglądało to jeszcze bardziej realistycznie może zrobić tak jak ci studenci (ja także to oglądałem). Nie użyli oni przy tym jakiś zaawansowanych urządzeń. Każdy w dążą fantazji mógłby to powtórzyć. Oni to zrobili, udowadniając przy tym że różne bzdurne teorie można odsunąć na bok.
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Tak jak wszyscy mówicie może być a Kan skutecznie wyjaśnił absurdalność niektórych teori i zgodze się z tym , że najprawdopodobniej większość z tych naszych teorii (ja podałem najmniej prawdopodobne) jest absurdem. Dla jednych UFO to bajka , a dla innych poprostu fakt istnienia innej rasy ... ale w tym wypadku to ja poprostu chciałbym aby ogłoszono w tv na całym świecie wiadomość co to jest na 100%
biggrin.gif
ahhh ależ by to nam pomogło no nie ?
biggrin.gif
Co do CD wypowiedzi Kana to też się zgodzę , że większość najpewniej zrobili ludzie , którzy chyba nie mieli już co ze sobą zrobić i jak widzieliście jest to możliwe. Ale pytanie jest tylko czy pierwszy krąg to naprawde jakieś przesłanie czy poprostu idiota , który rozpoczął to szaleństwo...
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Fakt, część kręgów to robota ludzi, lecz mam jedno "ale": niektóre kręgi to równe elipsy, a człowiek nie jest w stanie zrobić elipsy, więc co lub kto zrobił te "elipsowe" kręgi?
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Człowiek jest w stanie zrobić elipsę ... wystarczy kreatywny umysł i zręczność , a wszystko zrobią ... jedyną zastanawiającą rzeczą to jest to kto zaczął to wszystko dla mnie , a co do kształtu to jest nieistotne bo człowiek może nawet gwiazde pięcioramienną w zbożu zrobić jak się uprze
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Mnie się wydaje , że całe te kręgi to jeden wielki kawał robiony prze ludzi . A naiwni więrzą , że te kręgi robi "UFO" . Ja osobiście w te bzdety nie wierze i żal mi naiwnych , chociaż to dobry temat dla reporterów . Widzialem program w którym pokazywali jak łatwo jest zrobić krąg , wystarczy deska i sznur . Peace ;p
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Dobre pytanie. Napewno tylko nieliczne przypadki były zrobione przez UFO. Chyba kosmici mają ciekawsze rzeczy do roboty niż płaszczenie nam zboża. Ciekawe czemu nie porywają krów?
huh.gif
Moim zdaniem człowiek robi to po to żeby zrzucić na miejsce zamieszkania fale turystów. Albo eksperymętuje ze swojimi zabawkami. Tak czy siak to raczej nie UFO za tym stoi. Takie jest moje zdanie!!!
ohmy.gif





Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom