Kręgi W Zbożu

Status
Zamknięty.

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Jeśli taki temat był wcześniej to przepraszam, ale nie znalazło mi. Oglądałem sobie kiedyś program o kręgach, które powstają w zbożu. Jedni sądzą, że to robota UFO, inni, że wygłup ludzi. Było nawet takich dwóch starszych panów, którzy przyznali się, że zrobili kilka kręgów, ale nie mogli zrobić wszystkich. Ja osobiście uważam, że to może być UFO, ale nie musi. A co wy o tym myślicie?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na pewno istnieje coś, co te kręgi robi. Czlowiek, gdywy chciał wygnieść takie kręgi używał by czegoś płaskiego i zboże byłoby połamane lub powyginane. Na przykładach które są odkrywane końcówki nie są ułamane lecz przypalone, jakby jakiś silnik odrzutowy tam lądował. Możliwe że komuś chciało się wypalać tak dokładnie każde źdźbło, ale na to potrzeba czasu, a te kręgi powstają w mgnieniu oka. Pozatym nie ma śladu wchdzenia w zboże z zewnątrz, czyli to coś przychodzi z góry. Może ktoś z taką precyzją wlatuje na lotni do środka, ale tżeba przecież jakoś wyjść... Wiem że człowiek jest w stanie coś takiego zrobić, ale nie mam pojęcia jak
biggrin.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Jakieś kręgi napewno zrobili ludzi ale napewno nie wszystkie. Jak wytłumaczyć otwory w łodygach? W naturalnym świecie nie występują takie anomalia. Tylko w miejscach kręgów są takie otwory. Wszystkie kręgi idealnie wymierzone. Ich ogromne rozmiary są niesamowite. Wszystki powstają w jedną noc więc wątpie żeby te najwieksze powstały dzięki ludziom. Oglądałem na Discovery kilka programów o tych kręgach. Ci niby światkowie ich powstawania podobno widzieli jakieś świecące kule latające nad tym miejscam. Czy to UFO nie wiem. Ale gdyby to było UFO to dlaczego robią takie znaki, a nie normalnie wylądowac niedaleko miasta. Niektórzy wierzą, że te kręgi mają moc uzdrawiającą. Gdy ludzi mają dostęp do nich to siedzą tam i myślą, że wyzdrowieją. Jak dla mnie to głupota.
smile.gif
Było też w jednym z programów, że gdy kręcili film o tych kręgach kamera straciła kolry i były zakłucenia. Pokazywali to nagranie. Innym razem helikopter prawie by sie rozbił, bo silniki nagle przestały pracowac gdy był w powietrzu. Ja osobiście zabardzo nie wierze żeby to była sprawka UFO ale nie wiem kto to mógł zrobić.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
QUOTE (Wojownik Beliara @ 14-12-2005, 15:50) Ale gdyby to było UFO to dlaczego robią takie znaki, a nie normalnie wylądowac niedaleko miasta.
Może, jeśli to UFO, to robią jakieś znaki w swoim języku..znaki ostrzegawcze dla rasy ludzkiej, że przybędą i nas zniszczą? Fantazjuję, ale to może być możliwe...chyba...
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE Może, jeśli to UFO, to robią jakieś znaki w swoim języku..znaki ostrzegawcze dla rasy ludzkiej, że przybędą i nas zniszczą? Fantazjuję, ale to może być możliwe...chyba...

Taaa, jeśli potrafią robić takie rzeczy, to chyba wiedzą, że my tego nie odczytamy. Słyszy się różne "dowody" na istnienie pozaziemskich cywilizacji. No to powiedzcie czemu, OBCY robią znaki w zbożu, a nie pójda do najbliższego miasta i nie zaatakują nas. Bądź przekażą jakąś wielką wiedzę. Chyba się nas nie boją
biggrin.gif
:D:D.

Ps. Obejrzyjcie sobie Marsjanie Atakują. Całkiem możliwe, że tak zachowali by się nasi ziemscy politycy.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, uważam iż tego nie robią ludzie. Wiele jest przykładów na to, iż nie jest to robota ludzi. Niech ktoś z was pomyśli na zdrowy rozum komu by się w nocy chciało robić takie duże znaki w polu i w dodatku takie proste pod względem geometrycznym. Nikt nie jest na 100% pewien, iż te kręgi robi UFO, lecz wiele na to wskazuje. Być może są to ich znaki graficzne które chcą nam coś powiedzieć lub nas ostrzec przed czymś. Podważam ten fakt tym iż wieże, że nie jesteśmy sami. Pamiętam takie coś, iż wiele osób widziało statek kosmiczny który był w tym momencie nad polem, ale czy to prawda czy plotki? Nikt tego tak naprawdę nie wie.

Pozdro.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Kiedy słysze słowa "kręgi w zbożu" to od razu przechodzą mnie ciarki. Myśle że człowiek nie był by zdolny do zrobienia czegoś tak dokładnego i wielkiego a jednocześnie nie zrobiłby tego w kilka sekund. Jedyne wytłumaczeni wg. mnie to jakaś siła pozaziemska lub istoty które ją wytwarzają i wydaje mi się że nie prędko znajdziemy na to wytłumaczenie... Być może że wszystkiego dowiemy się po śmierci...
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Widzę, że temat jako tako przypadł wam do gustu. Piszcie dalej swoje wypowiedzi w kwestii kręgów, powstających w zbożu. Jak dotąd większość przemawia za tym, że to sprawka istot pozaziemskich. Ach, i muszę powiedzieć, że post cichego nawet mi się...hmm...spodobał. Szczególnie fragment o tym, że dowiemy się wszystkiego po śmierci.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie rozumiem dlaczego ludzie się tak zastanawiają nad tymi kręgami... zastanawialiście się dlaczego najwięcej tych kręgów jest akurat w stanach?? Ja sądze że te kręgi to poprostu taki chwyt, coś w stylu "nie do wiary"
Ale jeśli chodzi o życie po za ziemią, to nie wiem co o tym myśleć, ja na miejscu tego "UFO" (nawet jak istnieje) to nie robił bym jakiś durnych kręgów, tylko zwróciłbym się do ludzi... a nie krył się, z swoją techniką...
Ale jeśli chodzi o kregi w polach to nie sądze żeby to była sprawka : ufoludków:)



Pozdro
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
QUOTE (MasterOfTheMoon @ 14-12-2005, 22:47) Ja sądze że te kręgi to poprostu taki chwyt, coś w stylu "nie do wiary"
Ale jeśli chodzi o życie po za ziemią, to nie wiem co o tym myśleć, ja na miejscu tego "UFO" (nawet jak istnieje) to nie robił bym jakiś durnych kręgów, tylko zwróciłbym się do ludzi... a nie krył się, z swoją techniką...



Pozdro
Hej! Możliwe, że chcą oni (mieszkańcy stanów) zwrócić na siebie uwagę, ale czytałem kiedyś, że kręgi powstały też w Polsce na małej wsi (nie pamiętam gdzie to było). A co do krycia się z technologią...oni (UFO) może są mądrzejsi od nas i wiedzą, że w porównaniu do nich jesteśmy prymitywni. Poza tym w tym programie o kręgach była mowa o tym, że ,w stanach szczególnie, strzelano do ufoków, więc po tym z pewnością mają nas za dzikusów i wolą nie mieć z nami nic do czynienia. Wypowiadać się, pozdro!
 
G

Gray_Fox

Guest
Niedawno bodajże miech temu oglądałem w Nie do wiary właśnie temat o takich kręgach. I co sie okazało???
JEden koles, nagle o godz 4 rano wstał. Kiedy podszedł do okna zauważył 2 helikoptery.
Które dziwinie sie zachowywały jakby stały w miejscu. Nagle wystrzelono jakiś zielony pocisk który trafił w chmurę stała sie ona radioaktywna. Opały spadły na ziemie i tak stworzyły kręgi.

QUOTE Nie rozumiem dlaczego ludzie się tak zastanawiają nad tymi kręgami... zastanawialiście się dlaczego najwięcej tych kręgów jest akurat w stanach?? Ja sądze że te kręgi to poprostu taki chwyt, coś w stylu "nie do wiary"
Ale jeśli chodzi o życie po za ziemią, to nie wiem co o tym myśleć, ja na miejscu tego "UFO" (nawet jak istnieje) to nie robił bym jakiś durnych kręgów, tylko zwróciłbym się do ludzi... a nie krył się, z swoją techniką...
Ale jeśli chodzi o kregi w polach to nie sądze żeby to była sprawka : ufoludków:)

Brawo dla ciebie. Ja też uważam że USA macza w tym palce. Pewnie z nas sie smieją że wierzymy w UFO.


QUOTE Być może że wszystkiego dowiemy się po śmierci...

Jak najbardziej. I tam sie dowiemy kto kłamał, kto nie.

CZyli wniosek jeden : robi to wojsko.
Pozdrawiam/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie wiem komu się nudzi, ale na pewno nie są to ludzię.
Może ktoś z ludzi próbuje naśladowac i podszywać się po kogoś wyczyn, ale nikt tego by tak dokładnie nie zrobił.
Czytałem książkę o tym zjawisku i było w niej wiele ciekawostek. Podobno te kręgi, to punkt nawigacyjne obcych. Tak, aby wiedzieli gdzie lecieć.
Kręgi są bardzo dokładne i nienaganne pod względem geometrycznym i wątpie, żeby ludzie w tak krótkim czasie zrobili, coś tak doskonałego.
Owe kręgi, są tak samo tajemnicze, jak powstanie Piramid. Jest wiele tez, lecz prawdy do dziś nikt nie zna.

Pozdrawiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A ja tam nie wiem co o tym sądzić..czy to UFO ? czy coś innego, jednego jestem prawie pewien że w wiekszości przypadków człowiek nie miał z tym nic wspólnego, a więc powinnismy sie zastanowic co to właściwie jest, czy jakis znak, przestroga, zachęta...nie wiem i raczej nie che wiedzieć
tongue.gif
bo po co mi to? Pasuje mi obecny stan rzeczy i niech sie lepiej nie zmienia za szybko, bo jeszcze doczekamy jakiejs inwazji nie wiadomo czego...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja nie zajmuje jakieś stanowiska, że to jest UFO czy też nie. Uważam, że większość to mistyfikacja. Dowody były nie raz przedstawiane w różnych programach. Chodzi o te złamane łodygi. Większość ma połamane i dlatego wiadomo, że to mistyfikacja. Ale niektóre mają całe łodygi i te są podobno prawdziwe.

Nie wiem do końca, co o tym myśleć. Myślę tak jak, wielu że to mogą być jakieś znaki lub przesłania, ale mnie to nie interesuje za bardzo. No chyba, że odkryją, co one przekazują to się zainteresuje.
laugh.gif


Pozdrawiam
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
no to tak anomalie roslin mozna wytlumaczyc a calkiem logiczny sposob bez włanczania w to UFO a jak ? no coz pewnie zabrzmi t otroche głupio albo jakso dziwnie ale mozliwe ze w niektorych przypadkach wojsko testuje na przyklad nowy typ silnika odrzutowego opartym na jakims paliwie który wykorzystuje jakis fale ktorych skótkow niesa w stanie okrelsic i dlatego robią to w nocy kiedy nikt niewidzi
i w zbozu bo kogo to obchodzi ? a jak ktos powie ze to bylo ufo to swietna przykrywka ! kto pomysli o wojsku kiedy kazdy bedzie myslal - "kosmici chca nas ostrzec " albo cos w tym stylu chociz z drugiej strony te kręgi maja ( a przynajmniej niektore) spore rozmiary taa.. tego juz niewytłumacze falami ani niczym co mogło by zrobic wojsko
biggrin.gif
to rzeczywiscie jest dziwne z tego co mi wiadomo to odobne kręgi lub poprostu kręgi w śniegu i innych srodowiskach były wykorzystywane dawno temu w pogańskich kulturach, mzoe gdyby udalo sie zrozumeic znaczenie takich znaków jakiejs poganskiej kultury to można by i z tych cos wyczytac.. a co do kwesti ze to sa kosmici no coz..
smile.gif
przeczytałem kilka książek na temat kręgow i rzekomych uprowadzen przez kosmitów, i te kręgi wydają mi sie najbardziej wiarygodne no bo co, kto mogl to zrobic? jezeli kosmici,, hmm no moze bo gdyby tak poprostu wylądowali na ziemi przed białym domem w usa lub czysm w tym stylu mogli by zostac uznani za zagrozenie niewiem moim zdaniem gdyby to rzeczywiscie byli przybysze z gory to robili by to bo bali by sie ze zbyt pochopnie ich osądzimy i uzyjemy przeciw nim broni nuklearnej którą skazimy pol planety, troche rozfantazjowana wypowiedz ale coz
biggrin.gif
pozdro all
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
na pewno nie ludzie to jest moje zdanie : czlowiek nie jest w stanie zrobic cos tak dokladnego i duzego w tak krotkim czasie ... jesli tak to co ? ufo ? .. na pewno cos innego niz ludzie x] co to robia ? : chca sie z nami skontaktowac ? , czemu nie atakuja nas ? : a niby po co to mieli by to robic ?
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Niema czegoś takiego jak ufo ani czegoś takiego jak ufo, które niby tworzą tajemnicze kręgi na polu. Wierze w to co jest napisane jako człowiek wierzący, że istniejemy tylko my ludzie i nikt inny, który dorównuje ludzkiej inteligencji. Poprostu kolejna sensacja wywołana przez człowieka, który jest zdolny do wszystkiego. Można się zastanowić dlaczego właśnie na polu?? Dla mnie wydaje się to dziwne a niewierze w zbieg okoliczności. Wszystko tylko poto, żeby takie programy jak "Nie do Wiary" miały co puszczać.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Owszem. Słyszałem i widziałem także program poświęcony temu... "problemowi"(?). Pokazywali tam jedno nagranie jak autentycznie "dwie poświaty" latają nad polem i w kilka sekund tworzą się tego typu ciekawe kręgi. Ale czy im można wierzyć? Szczerze wątpie :p
Pokazywali tam także jak trójka studentów (chyba) robi doświadczenie. Tzn. stworzyli krąg w krztałcie gmachu jakiejś tam znanej budowli. Troche czasu na to poświęcili. Następnie musieli rozprzestrzenić w obrębie tego kręgu kawałki metalu (ponieważ przy autentycznych kręgach takowe znaleziono). Także im sie to udało, jednak fuksem ponieważ na wszystko mieli określony czas. Uzyskali pożądany efekt i są przekonani, że człowiek mógł tego dokonać :| Wątpie tylko, żeby każdy człowiek miał tego typu sprzęt, żeby to zrobić.

Osobiście uważam, że to bardziej działalność wojska (C.I.A również). Stara gadanina, ale myśle, że testują "jakąś nową broń" :p No, bo po kiego nam tu UFO'le mają się zborzem bawić? Co im do tego? Może to jacyś międzygwiezdni skejci, którzy malują grafy w postaci kręgów na zborzu tak jak ludzie tandetne tagi na mórach :pPP Nigdy nie wiadomo ^^
Chodź mogą to też być "ziomy z gwiazd" pragnący przekazać nam coś ważnego poprzez tego typu duperele albo sobie z nas jaja robią. Nie moża przecież zaprzeczać, ze oni nie istnieją, bo przecież jeśli byśmy byli jedyni we wszechświecie było by to straszne marnotractwo (czy jak to sie pisze).
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Temat widzę się spodobał? Może macie rację, że to sprawka tajnych służb wojskowych. Moim skromnym zdaniem byłoby to najbardziej prawdopodobne, jeśli to nie ufoki. Może, tak jak ktoś już tu pisał, testują nowy silnik. Jest wiele spraw, w które wojsko jest mniej lub bardziej zamieszane w tajemczy sposób. Może przeprowadzają testy na jakimś niewidzialnym, niewykrywalnym przez radary helikopterze czy coś...ech...fantazja...
smile.gif


Ps.: zapraszam do wypowiadania się w moim kolejnym temacie "Kolczyki..."
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Widze wiele głosów że zrobili to kosmici niektórzy pisza że wojsko, że jest to jedna mistyfikacja... W Polsce jest małe miasteczko, w którym co chwile powstają takie kręgi... co najdziwniejsze, zauważono, żezboża rosną tam dużo szybciej, tak jakby te kręgi je zmutowały... Jest to też jedno z miast, w których polacy najczesciej chorują na raka... Istoty pozaziemskie... czemu nie ?? Dziwi mnie tylko to, że jeśli istnieją, nie ukażą nam się. Też bardzo skłonny jestem do teori, że to ludzie to robią... testują różnego rodzaju wynalazki a te "kręgi" to przykrywka... polecam oglądnąć film "Znaki" który może was skłoni do zastanowienia się nad tym tematem...

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom