Kręgi Magii

Status
Zamknięty.

luke95

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
9
Witam
mam pytanie być może już kiedyś było ale nie znalazłem. Czy można nauczyć się od razu wszystkich kręgów magii czy uczy się ich w miarę postępów w grze?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Nie mozna..1 uczysz sie odrazu, 2 w II rozdziale, 3 na poczatek trzeciego, 4 po naladowaniu oka, 5 w V rozdziale i 6 po odwiedzeniu podziemi w klasztorze.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Myślę że to było trochę za skomplikowane powiedzmy tak:
1 krąg jak zostaniesz magiem ognia
2 krąg jak będziesz miał pójść do Górniczej doliny
3 krąg jak wrócisz z GD
4 krąg przed wyruszeniem na smoki
5 krąg po smokach
6 przed wyruszeniem na zabicie ostatniego smoka
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
W G1 to kiedy nauczysz się wyzszego kręgu magi zależy od tego ile masz Punktów Nauki.W G2 wraz z postępem w grze.Moim zdaniem tak jest lepiej bo w G1 można nagromadzić PN i mieć na samym poczatku magicznej kariery 4 albo 5 krąg :) Chociaz to by było trudne bo pierwszy krąg jest za 10 PN a kazdy następny o 5 PN więcej kosztuje ;)
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Dodam tylko, że Romek w ostatnim trochę źle sprecyzował, gdyż na Irdorath są 2 smoki.
1 przed tamtym mostem co trzeba z łuku bądź kuszy otworzyć i 2 ten ostatni Smok Ożywieniec.
 

luke22

Member
Dołączył
28.11.2008
Posty
124
witam. tak naprawdę luke95 to ja bo coś mi się stało z tym kontem i musiałem założyć nowe, więc kontynuuje temat. właśnie zacząłem grać magiem, chyba już trzecci raz ale dochodziłem tylko do drugiego rozdziału, po prostu nie czułem gry magiem zawsze grałem wojownikiem ale w końcu się przełamałem. proszę o radę jakie runy warto robić w każdym kręgu, by nie tracić cennych PN na niepotrzebne. nie wiem czy dobrze ale planuje z 1 kręgu nie zrobić żadnej, a z 2 KO i sen, ale bardzo proszę o wskazówki
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
masz dodatek? bo z dodatkiem jest tylko 15tych kamieni z których się robi runy więc rozważnie je używaj. ja ci polecam żebyś sobie runy pokupował a rób te z 4,5,6kręgów :) myśle że pomogłem pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom