Królowa Pełzaczy

Status
Zamknięty.

Jakób

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
13
Jestem w drugim rozdziale w gnieździe Pełzaczy, została mi tylko Królowa, lecz nawalam w nią mieczem (obrażenia 33, moja siła 35), ale nic się nie dzieje, przez chyba minutę nawalania w nią, nawet jeden punkt życia jej nie ubył. Tak samo było jak wyzwałem Kirgo, też nic mu się nie działo, chociaż uderzałem go cały czas. Czy to jakiś błąd, czy może moje słabe umiejętności, albo miecz za słaby? Czy Królową trzeba zabić, czy wystarczy wziąć same jaja i zanieść je Cor Kalomowi? A może jest jakiś kod na zabicie jej, chociaż to w ostateczności.
 

Lee Master

New Member
Dołączył
29.7.2005
Posty
20
Jaja musisz zaniesc Cor Calomowi ale najlepiej zabic poniewaz za nia jest duzo punktow doswiadczenia. Sproboj lepszy mieczyk sobie zalatwic.

P.S. sorry ze nie uzywalem polskich znakow ale pisze od wujka z niemiec gdzie polskich znakow nie ma.

Pozdrawiam - Lee Master
smile.gif
 

_xardas_

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
9
jak chcesz kod to masz ale nie dostaniesz doswiadczenia klikasz b i wyskakuje tablelka z twoimi umiejetnosciami tam wpisulesz marvin znow kilkasz b podchodzisz do krolowej tak aby jej imie bylo podswietlone klikasz
F2 i tam wisujesz kill
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Królowej nie musisz zabijać. Ja za pierwszym razem próbowałem ją zabić z jakiegoś cienkiego łuku i też jej nic nie schodziło, więc tylko zebrałem jaja i się wyniosłem (jak będziesz szedł przy ścianie, to może nawet cie nie dosięgnie)
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
zależy też jak dobrze walczysz mieczem . Ja podczas zabijania Królowej Pełzaczy zawsze miałem poziom mistrzowski w walce bronią 1-h, Miecz Bojowy i jak nawalałem Królowej to powoli jej życia ubywało. tylko pamiętaj jak z nią walczysz a ona cie walnie i sie uleczasz to rób to szybko bo jej też życie sie będzie regenerować. zależy też kim grasz, bo ja jak grałem cieniem albo szkodnikiem, to kupowałem sobie najlepszą zbroję ( dobrym sposobem na zarobienie jest kucie mieczy, kiedyś z 5 metalowych prętów udało mi sie zrobić 47 mieczy
cool.gif
), miecz bojowy albo morgenstern ( wymaga chyba 14 siły a zadaje coś koło 30, chyba 27 ), szedłem zabijałem Królową Pełzaczy i było gut
biggrin.gif
. jeśli zaś grałem świrem z sekty
tongue.gif
to uczyłem się korzystania z run, kupowałem "Uderzenie Wiatru" i zabijałem wszystkie pełzacze. jeśli nie miałem wystarczająco dużo Punktów Nauki żeby się nauczyć korzystania z run 2 - poziomu, to kupowałem kupę zwojów, zbierałem w kopalni Krucze Ziele i szedłem na pełzacze. Wypróbuj któryś z tych sposobów .


Pozdrowienia - pepon


Edit. królową trzeba zabić bo inaczej nie awansujesz na maga, strażnika itd.


jeszcze raz pozdrowienia - pepon
 

Jakób

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
13
No ja gram narazie Cieniem i zbieram sobie pkt. nauki na nauczenie się magii, many, kręgi itp. bo chciałem zostać Magiem Ognia. Wszystkie bronie mam narazie 0%. Więc żeby zostać Magiem musze ją zabić? To będe musiał jakoś spróbować.
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
jest takie powiedzenie " cierpliwy ,to i kamień ugotuje" więc okarz troszeczke cierpliwości i wal w nią tym mieczem jakim masz gdy oberwiesz uzupełniaj życie i zapisuj będzie to troche trwało ale każdym orężem można ją pokonać tylko im słabsza broń tym dłużej musisz w nią uderzć.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Skądś znam ten problem... a już pamiętam
tongue.gif
Ja miałem taki sam
biggrin.gif
Zrób tak :kup u świrów z sekty czar przemiana w zębacza i użyj go i zagryź królową
tongue.gif
A jeśli nie będziesz miał gdzie kupić tego zwoju to kup se inny
biggrin.gif


Pozdro All
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
słabym mieczem raczej jej nie zabijesz bo jezeli i tak wezmiesz jej troszke zycia to i tak je zregeneruje. Moglbys sprobowac takze runy sen, jak bedzie spala to sie nie zregeneruje:)
 
Y

#YokaAnonim

Guest
ja tez mam problem z kopalnie tylko ze z pelzaczami :/ nie moge ich ubic

mam buzdygan ( dmg 37) i nawet ich trafic nie moge :/ nauczylem sie walki bronia 1 reczna moze to pomoże ???? a jak nie to co mam zrobic mam jakies zwoje kuli ognia etc to sie moze przydać ( jestem w sekcie)


a i jescze pisze wylogowany bo zalogowany mam jakies bledy ;P
biggrin.gif
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Ahhh Jakób trzeba było napisać do mnie na gg przecież bym ci pomógł (Ashgan) Polecam pochodzić troche po koloni wytłuc sporą cześć zwierzyny aby nabić lvl. Następnie nauczyć się lepiej władać bronią jednoręczną oraz zdobyć więcej siły.
Jeżeli będziesz na maksa zdesperowany możesz użyć kodów no ale wtedy gra stanie się bez sensu i nie będzie satysfakcji
cool.gif
z jej przejścia.
 

Inferno3031

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
68
ja kiedy gralem w pierwsza czesc gothica mialem dwie wersje zabicia krolowej podczas ktorych nie ubywalo mi nawet punkta zycia....

1. musisz byc na maxa wyszkolony w mieczu.....obrazenia jej mozna zadac tylko obrazeniem krytycznym.....wiec podbiegasz do niej i atak w lewo w prawo w lewo w prawo i wtedy caly czas tak (bardzo baaardzooo dlugo...) az do jej smierci...nie odbiegaj od niej....jezeli caly czas bedziesz prowadzil atak to nie zdazy zadac ci obrazen
2 a jezeli szkolisz sie w luku naucz sie luku na max i kup ok 300 strzal kiedy dojdziesz do krolowej stan najblizej jak mozna zeby cie nie siegla....wtedy strzelaj calutenki czas az do smierci poniewaz znowu zranic ja moze krytyk.....warto .....1000 albo 2000 xp.....milej zabawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom