Królowa Pełzaczy

Status
Zamknięty.

Paksior23

New Member
Dołączył
11.12.2007
Posty
11
Jak zabić tego potwora?
wale go 15minut i nic mu zycia nie ubywa!
pomocy
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Z łuku, (nie jestem pewien jak z magii) go nie zabijesz. Musisz z bronią podejść tak jakby od prawej, aż potwór będzie w zasięgu (jest taka "kreska" na ziemi) i atakować bronią lewy-prawy, jak wyjdziesz z zasięgu to powracasz i to samo od początku do skutku.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
A ja jestem pewny, że z magii. Da się go pokonać zwłaszcza magią ognia, czyli kula ognia itp. Działa bardzo dobrze i można ją dość szybko ubić.

Ale jak nie masz nic pod ręką to nawet nie musisz jej zabijać. Najważniejsz i tak są jaja. :)

Pozdro.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja jednak radziłbym zabić tą królową, bo daje expa a to się zawsze przydaje ;)
Nawalaj go ze zwojów, oprócz deszczu ognia, bo u mnie na przykład nie skutkował.
Nawet z broni białej nie powinieneś mieć problemu, podejdź od tyłu i wal ile wlezie od boku do boku.
Łuk - odpada, bo strzały nic nie robią tej gadzinie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jak nie możesz jej zabic to Zrób tak. powinieneś mieć taki zwój telekinezy, nim da się ściągnąć jaja z odległości. Wystarczą ci 3 jaja
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dobry sposób Ragniz, ale ona chyba tak mocno nie wali, by cię zabić od razu wiec można wbiec i zabrać nie marnując zwoju. :) A taki może się przydać, kiedy indziej.

Ja tak zawsze robie i nigdy nie zginąłem. ;D

Pozdro.
 

Paksior23

New Member
Dołączył
11.12.2007
Posty
11
CYTAT(Wysoki93 @ 19-12-2007, 20:53) [snapback]162792[/snapback]
Ja jednak radziłbym zabić tą królową, bo daje expa a to się zawsze przydaje ;)
Nawalaj go ze zwojów, oprócz deszczu ognia, bo u mnie na przykład nie skutkował.
Nawet z broni białej nie powinieneś mieć problemu, podejdź od tyłu i wal ile wlezie od boku do boku.
Łuk - odpada, bo strzały nic nie robią tej gadzinie.


Tak, tylko ze jak chce podejsc od tylu albo od boku to ten chachar obraca sie szybciej ode mnie!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Widocznie masz za slaby mieczyk. Ja na tym etapie gry biegałem zawsze z mieczem strażnika świątynnego ( tego z imieniem z przed kopalni ;p ) 75 obrażeń chyba ;p
W zamku w SO w skrzyniach koło Stonea masz zardzewiałe miecze dwuręczne obrażenia 61. Powinny styknąć ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom