Król Rhopbar

Status
Zamknięty.

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
bedac w klanie ognia spotkalem lee Cchail on zabic krola rhobara dalem mu tel;eport do vangardu .Kazal mi tez sie ta,m tele[portowac .Razem zabiulismy Krola Rhobara czy nie postapilem zle i nie zawazy to na losach gry??
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja jeszcze nie przeszedłem gry, ale jeśli sie nie myle to służysz Innosowi tak samo jak Rhobar, a więc nie wiem.
A nie zrobiłeś save przed zabiciem króla??
Jeśli sie nic nie stanie to będziesz miał Wielkie szczęście, bo ja na miejscu szefa Klanu Ognia bym Cie ukatrupił :)
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Ja też bym radził wczytać jeśli masz taki save później nie dostanie od Rhobara Kostura Varrantu
Pozdr
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Wlasnie nie wialem berla Varantu ale mialem save wczesniej ale jesli ktos wie czy mam go zabic to niech mi napisze ale jak go zabilem to i tak mnie nie gonili wiec nie wiem ale i tak odczytalem wczesniejszego save zobaczymy pozniej
 

Crisstof

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
36
jezeli wybrlales sciezke Innosa i masz juz berlo Varrantu to lepiej go zabij:Dbedziesz miec fajna tarcze;P
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Można zabijać spokojnie, ale jeśli jesteś po stronie innosa to się upewnij, czy nie chcesz od niego się nauczyć skillów Paladyn i Renegeracja, bo tylko on ich uczy, gdy wybierzesz Innosa.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
jesli pomagasz Xardasowi-zabij bo z króla spada Berło Varantu co jest potrzebne tak samo w Ishtar trzeba Zubena zabic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom