Kozaki Na Pigułach

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Gray Rap dla Murzynów a Manga dla Japońców? :))
Idź ty biały żółtku... xD
Nie no żarcik taki.
No i tekst z matką był ciutke żałosny. Ja wiem, że nadal czujesz żal za tą liste(bodajże 30 osóB) sprzeciwiającą się twojemu modowaniu, ale to dawne czasy. :) No i za to, że chłopaki Cie lekko gnoili... pamiętam sygne :p
Ale od rodziców wara. Takie "ziomalskie" zasady. :)
btw. "ELO" jest typowo Polskie. Dokładnie to Warszawskie :)

Robson wiesz, żeby wyjść z pigułek nie trzeba detoxu. Szkoda tylko by było pieniędzy na leczenie osób, które raz na jakiś czas na dyskotece wezmą pigułke. No i od tego się nie umiera i nie uzależnia.
Fakt. Niszczy łeb konkretnie(Po braniu regularnym). I jest syfem. Tutaj zgadzam się w 100%.

Dobra. Musiałem na bezczelnego się wtrącić :)
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT(eMzi @ 28-09-2007, 22:08) [snapback]154631[/snapback]
By the way, "Murzyn" pisze się z wielkiej litery;

Dlaczego niby?
Do nie jest narodowość, co więcej usiłuję się zastąpić zwrot murzyn innymi bo jest obraźliwy podobno.
Nie pisze się z wielkiej litery żółtek, bambus, biały etc.
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Armalite! @ 29-09-2007, 20:22) [snapback]154677[/snapback]
Dlaczego niby?
Do nie jest narodowość, co więcej usiłuję się zastąpić zwrot murzyn innymi bo jest obraźliwy podobno.
Nie pisze się z wielkiej litery żółtek, bambus, biały etc.

Nieważne dlaczego, ważne, że się pisze. Obraźliwy jest, jeśli zwracasz się w ten sposób do kogoś, kto Murzynem faktycznie jest. Poza tym, niby jak mam pisać? Czarnuch? Czarnoskóry człowiek? Generalnie staram się tych słów nie używać, bo podziały na kolor skóry do mnie nie przemawiają, ale w tej sytuacji wielkiego wyjścia nie miałem. Pieprzę to czy jesteś biały czy czarny, bo jesteś człowiekiem.
No i stawiając słowo 'bambus' obok słowa 'Murzyn' lekko przekroczyłeś granice dobrego smaku.

Chłopaki temat jest o czymś innym więc albo z łaski swojej wrócicie na jego tory albo zamkne w koncu wogole ten temat bo widze że budzi niezdrowe emocje. Każdy ma swoje zdanie na dany temat i nikt nie ma prawa mu narzucać innego. Każdy moze powiedzieć co myśli i próbować przekonywać do tego innych, ale panowie proszę, bez fanatyzmu. - God
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Żal mi tych gości z filmu... Tak wygląda połowa z moich kumpli, więc nie mam zamiaru ich besztać. Sam kiedyś wdupczałem te pigułki jak ememensy i wiem, że to wielki syf. Tym typą już chyba nie da się pomóc, zabardzo im się to podoba. Zmarnują życie a na starość będą zdychać na jakieś chorubstwo związane z dragami. Nie życzę im tego ale jakiś bodziec by się przydał.. w tym wieku, a nie za ładnych parę lat...
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Cuż, osobiście nie mam żadnego kontaktu z dragami, ale znam wielu ćpunów i wiedzę jak sie zachowują i jakie przewspaniałe mają życie, widać zreszta na ym filmiku didzejwitek a przed blokiem stoi pewnie bmw z 89roku ktorym jezdzi sie na imprezy na remizie xD, Narkotyki to syf, według mnie i szczewrze mówiać trudno jest szanowac ludzi którzy sami się nie szanują.

Btw spójżcie na ten ryj: xD

http://img478.imageshack.us/my.php?image=beztytuute2.png
 
Do góry Bottom