Kozaki Na Pigułach

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Chcecie jeden dobry powód dla których nie warto sięgać po piguły.....to macie
http://www.widelec.org/kozaki_na_pigulce,id,1403.html
Aż trudno to skomentować...ale mu pod czachą dymi...
Przerażające.....Niezłą miał obsuwę.....film mu się podłączył
Najbardziej mnie rozśmieszył jeden z komentarzy
ktoś napisał że koleś mu goluma przypomina xD
a co wy o tym sądzicie xD
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
omg co za wiocha, za przeproszeniem -_- I jeszcze wrzucili ten filmik do sieci, po co? By pokazac jaki to on jest koleś bo sobie łyknął? Przecież robi z siebie kompletnego głupka, szczerzy się jak koń do kamery (zeby by mógł wybielić bądź coś...) i w kółko powtarza, że by kogos rozwalił bo ma "moc" i "kur**". Tak, jasne, rabnałbys takiego w brzuch i by się poskładał - koniec kozakowania. Naprawdę, nie wiem co ich tak bawi. Widać, że syneczek jakoś, chyba, nie pracuje tylko zapełnia sobie zycie przeróżnymi rozrywkami. Btw, czy ja dobrze widziałam czy on depiluje sobie pachy?
Zresztą, jego wybór. Na starość może interesujaco wyglądać.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Jedyne słowo jakie nasuwa mi sie na myśl to "żenada", nigdy nie brałem rzeczy takiego typu, ba nawet trawki nie paliłem i nie sadzę żeby było mi to potrzebne. Zawsze uważałem takie środki za ogłupiające i teraz widze żywy dowód na to że tak naprawdę jest, a ten debil (albo jego równie głupi koledzy) jeszcze umieszcza to w internecie. Jak powiedziała Sever, ten koleś chyba nie ma po prostu co robić ze swoim życiem i wszędzie szuka podniet. Miejmy tylko nadzieje że kiedyś ktoś uświadomi mu co on robi ze swoim życiem, zanim zostanie z niego warzywo.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A i niech zostanie z niego warzywo, będziemy mieli przykład dla innych ludzi jego pokroju.
Spodobał mi się ten komentarz:

QUOTE
zal mi go i was ktorzy tez to jedza. jestescie slabi nawet sami nie potraficie sobie stworzyc "klimatu", "swiata" musi wam pomagac chemia. jestescie slabi w swojej mentalnosci i w tym realnym swiecie takze


Szczera prawda. Ludzie, którzy myślą, że zaimponują komuś, bo ćpają nie są warci, żeby ich zamykać w klasyfikacji "żałosne", bo to jest już rażąca głupota i niedorozwój mózgowy. Oczywiście nie ubliżając ludziom cierpiącym na to. Robienie z siebie idioty przed kamerą... wielki szpan.
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Cisu @ 24-09-2007, 20:45) [snapback]154352[/snapback]
(...)
Szczera prawda. Ludzie, którzy myślą, że zaimponują komuś, bo ćpają nie są warci, żeby ich zamykać w klasyfikacji "żałosne", bo to jest już rażąca głupota i niedorozwój mózgowy. Oczywiście nie ubliżając ludziom cierpiącym na to. Robienie z siebie idioty przed kamerą... wielki szpan.

A może lubią cpać? Setki ludzi ludzi mają pomysły na durne nagrania, które później na youtube'a wrzucają, ci kolesie ćpają, więc akurat to wrzucili. Nic Ci do tego, ich wybór czy ćpają czy nie i nie masz pieprzonego prawa mówić, że są debilami. Przestańcie rzucać 'kretynami', 'debilami' i 'zerami' po forum tylko oddajcie to, co czujecie z jakimś szacunek, bo to, że nie bierzecie nie stawia w was w pozycji kogoś lepszego i mającego prawo do obrażania innych.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
A może lubią cpać? Setki ludzi ludzi mają pomysły na durne nagrania, które później na youtube'a wrzucają, ci kolesie ćpają, więc akurat to wrzucili. Nic Ci do tego, ich wybór czy ćpają czy nie i nie masz pieprzonego prawa mówić, że są debilami. Przestańcie rzucać 'kretynami', 'debilami' i 'zerami' po forum tylko oddajcie to, co czujecie z jakimś szacunek, bo to, że nie bierzecie nie stawia w was w pozycji kogoś lepszego i mającego prawo do obrażania innych.


heh każdy ma swoje zdanie nieprawdaż...dla większości ludzi to wydaje się porąbane
i nie zmienisz tego..każdy ma swój system wartości i nimi się kieruje.
Widzę, że bliskie ci są problemy tego typu skoro tak ostro zareagowałeś....
Wręcz mam wrażenie, że poczułeś się dotknięty tym co pisaliśmy.
no cóż nic nie sugeruje ofc, żeby nie było

Każdy ćpa z własnego wyboru jeśli to ich kręci niech to robią
ale nie zabronisz komuś skomentować czegoś w sposób jaki uważa za słuszny.
Fakt może obraźliwe postawy nie są dobre ale mało kto przytakuje takim ludziom
a ercz odwrotnie nakręca niechęć i złość
Takie postawy budzą odrzut u ludzi którzy nie mają i nie chcą mieć z tym do czynienia
i nie dziwie się, że są chamscy....nie raz widziałem jak potem taki ziomek
robi rozpierduchę jak sobie da w gałe.......chcą ćpać niech ćpają
problemem jest to, że potem taki koleś idzie na miasto
i leje byle kogo za nic.......i dla mnie to nie jest normalne




EDIT Dla NAU...widzisz nie interesuje mnie to czy ci się podoba w jaki sposób zakładam tematy :p
ważne jest to, że ludzi interesują i toczy się dyskusja a nie śmiertelna nuda.....
a tematy są po to by je komentować...nie pasuje zamknij japę i nie odpowiadaj
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(yeed @ 25-09-2007, 17:30) [snapback]154423[/snapback]
heh każdy ma swoje zdanie nieprawdaż...dla większości ludzi to wydaje się porąbane
i nie zmienisz tego..każdy ma swój system wartości i nimi się kieruje.
Widzę, że bliskie ci są problemy tego typu skoro tak ostro zareagowałeś....
Wręcz mam wrażenie, że poczułeś się dotknięty tym co pisaliśmy.
no cóż nic nie sugeruje ofc, żeby nie było

Nie, nie jest mi to bliskie, bo na szczęście z dragami kontaktu nie miałem i mieć nie chcę. Ćpanie dla mnie nie jest git i jest złe, ale jak ktoś chce ćpać to jego sprawa. To świadomy wybór każdego człowieka. Nie zawsze, ale przeważnie.

CYTAT(yeed @ 25-09-2007, 17:30) [snapback]154423[/snapback]
Każdy ćpa z własnego wyboru jeśli to ich kręci niech to robią
ale nie zabronisz komuś skomentować czegoś w sposób jaki uważa za słuszny.

Wkurza mnie to w jaki sposób ludzie się tu wypowiadają. Z taką pogardą o ludziach, którzy biorą i czują się dzięki temu dobrze. Wywyższacie się, bo nie bierzecie? I co, dlatego jesteście zajebiści i macie prawo do tego, by tych ludzi wyzywać od kretynów, debili i półmózgów? Sorry, ale jeśli takie macie wartości to wielkie elo dla was, bo żal mi czasu na polemikę.
Owszem, dragi są złe i są zajebistym gównem, ale człowiekowi należy się jakiś szacunek, tym bardziej, że większość ćpunów jest świadoma tego w jakie gówno weszli...

CYTAT(yeed @ 25-09-2007, 17:30) [snapback]154423[/snapback]
nie raz widziałem jak potem taki ziomek
robi rozpierduchę jak sobie da w gałe.......chcą ćpać niech ćpają
problemem jest to, że potem taki koles idzie na miasto
i leje byle kogo za nic.......i dla mnie to nie jest normalne

Nasze państwo nie jest w stanie poradzić sobie nawet z nabojkami na stadionach i dzieciarnią z browarami na osiedlu, więc ćpuny to problem niszowy.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
eMzi jeśli nei widzisz objawów debilizmu na tym filmiku to naprawde mi przykro, rozumiem ze kazdemu człowiekiowi nalezy sie szacunek, ale ten koleś nie wygladał na takiego co by wiedział w jakie "gówno sie wpakował". Tylko tyle miałem do powiedzenia, ja całe życie uważałem takich ludzi za kretynów bo ile sie mówi o tym a jednak sie na to decydują.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Godfather @ 25-09-2007, 20:49) [snapback]154443[/snapback]
eMzi jeśli nei widzisz objawów debilizmu na tym filmiku to naprawde mi przykro, rozumiem ze kazdemu człowiekiowi nalezy sie szacunek, ale ten koleś nie wygladał na takiego co by wiedział w jakie "gówno sie wpakował". Tylko tyle miałem do powiedzenia, ja całe życie uważałem takich ludzi za kretynów bo ile sie mówi o tym a jednak sie na to decydują.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Sorry, ale czy jak gdzieś napisałem, że to nie jest głupie? Napisałem chyba, że irytuje mnie wasze poczucie wyższości wobec tych ludzi. Robią głupio to fakt, ale to ich sprawa. Nie trzeba być kretynem żeby brać dragi.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
To, że się kogoś nazywa debilem, kretynem nie znaczy, że się wywyższa... cóż, jeszcze powiem dwie rzeczy: raz, że całkowicie się zgadzam, że koleś jest totalnym kretynem, a dwa - nie biorę dragów, nie robię z siebie kretyna na oczach milionów i nie chwalę się swoim debilizmem - więc owszem, uważam, że jestem lepszy/mądrzejszy/bardziej zajebisty; nazywaj to jak chcesz.
Szacunek mam dla tych ludzi, owszem, ale jest to znikoma cząstka szacunku.
CYTAT
Nie trzeba być kretynem żeby brać dragi.


mam na ten temat inne zdanie...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Być może i przesadziłem.
Ale takie mam zdanie. A co do tej wyższości, to co? Człowiek, który ćpa, marnuje sobie tym życie i nie robi nic, żeby z tego wyjść, a i na dodatek uważa się za wielkiego. Przykro mi to mówić, ale czuję się lepszy od niego. Nie mówiłbym tak, gdyby ten człowiek rozumiał w co się pakuje, żałował tego i chciał jakoś z tym skończyć. Każdy popełnia błędy i każdy zasługuje na drugą szansę, zrozumienie i szacunek, jeżeli wykazał, że zrozumiał swoje postępowanie. Ale to co tutaj pokazał raczej o tym nie świadczyło. Jest mi go żal po prostu.

QUOTE
Nic Ci do tego, ich wybór czy ćpają czy nie

To po co wrzucają to na internet? Jeżeli ich sprawa to niech się z tym zamkną u siebie w domu, nagrywają i oglądają w swoim towarzystwie, mnie to nie interesuje, ale jeżeli daje to do sieci, to musi się liczyć z czymś takim jak "krytyka".

QUOTE
i nie masz pieprzonego prawa mówić, że są debilami.

Tu masz rację. Nie będę ich wyzywać od debilów, bo ich nie znam. Zwracam honor, ale mam pełne prawo powiedzieć, że według mnie zachowanie, które pokazali w tym filmiku było żałosne, idiotyczne i debilne.

Pozdrawiam.
 
E

eMzi

Guest
CYTAT
To, że się kogoś nazywa debilem, kretynem nie znaczy, że się wywyższa... cóż, jeszcze powiem dwie rzeczy: raz, że całkowicie się zgadzam, że koleś jest totalnym kretynem, a dwa - nie biorę dragów, nie robię z siebie kretyna na oczach milionów i nie chwalę się swoim debilizmem - więc owszem, uważam, że jestem lepszy/mądrzejszy/bardziej zajebisty; nazywaj to jak chcesz.

No no... elo dla Ciebie.

CYTAT
Ale takie mam zdanie. A co do tej wyższości, to co? Człowiek, który ćpa, marnuje sobie tym życie i nie robi nic, żeby z tego wyjść, a i na dodatek uważa się za wielkiego. Przykro mi to mówić, ale czuję się lepszy od niego. Nie mówiłbym tak, gdyby ten człowiek rozumiał w co się pakuje, żałował tego i chciał jakoś z tym skończyć. Każdy popełnia błędy i każdy zasługuje na drugą szansę, zrozumienie i szacunek, jeżeli wykazał, że zrozumiał swoje postępowanie. Ale to co tutaj pokazał raczej o tym nie świadczyło. Jest mi go żal po prostu.

Rozumiem, ale wiesz, chodzi mi o to, że duży odsetek ludzi robi to świadomie i z własnego wyboru. Chcą ćpać - ćpają, chcą wrzucić to na internet - wrzucają. Nie możesz im tego zabronić, nie masz prawa mówić, że sam fakt wrzucenia tego jest idiotyczny. Nie podoba się? Nie oglądaj. Jesteśmy wolni, teoretycznie.
Więc, żebyście w końcu mnie zrozumieli:
- ćpanie nie jest równe byciu kretynem, półmózgiem i whateva u call it
- nie ćpanie nie jest równe byciu lepszym. Zrozumcie, że tak jak ktoś lubi sobie wypić, zapalić, powalić konia, pobiegać, tak niektórzy ludzie lubią sobie w żyłę dać. A że jest to meganiebezpieczne i na dłuższą metę głupie - to inna sprawa.
- to, że sobie to wrzucili nie jest równe chwaleniem się swoją głupotą. Wrzucili, bo im się to podoba. Wam nie? Nie musi, ale niektórzy się mogą tym jarać. Ludzie wrzucają gorsze debilstwa na neta...
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
uuuu... ładnie go dropsy zjebały xDD
Widać, że koleś pierwszy raz brał i go kumple nakręcili... No i nie przesadzajcie... od kilku-krotnego wzięcia dropsow w głowie się nie pierdzieli....
Dropsów nie brałem nigdy. Kumple setki razy. Podobno dobra zabawa, człowiek wkręca się w muzyke etc.
Ja próbować nie zamierzam.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Jak ja tak patrzę na większość tematów jeed'a w dziale hobby to mnie nerki biorą. Zawsze tylko - wrzućta filmik, niech inni to skomentują bluzgając i nabijając licznik. Jeeee. Tylko tak dalej.

Ja osobiście tylko 3 razy takie g*wienko w życiu brałem, ciągnie mnie szczerze czasami do pigułeczek, ale próbuję skutecznie powstrzymywać się i udaje się. To co pokazali na filmiku... to jest głupota. Wiem. Ale przecież... this is a free continent. Nie obchodzi mnie po co on to zrobił. Liczy się dla mnie to, że można się ryć z kolesia. Śmiech to zdrowie. Jak pana ćpuna zabili, wykorzystali, wrobili... jego sprawa. Mnie to w niczym nie przeszkadza. Jest człowiekiem tak jak ty i ja. Nie ma ludzi dobrych ani złych czy głupich, są tylko ci co wybierają. Cokolwiek to znaczy.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Po prostu żałosne. Tylko tyle można tu powiedzieć. Ale taki jest nasz świat. Szpan, bo się nałykał pigułek i musi zaistnieć w sieci? Nie wiem co ludzie widzą w takich rzeczach. Nawet nie warto tracić czasu na coś takiego i na takich ludzi.

Co do twojego postu Nauczycielu. A lepsze są tematy Yeeda niż pustki na forum. ;)

Pozdrawiam.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
eMzi, wiem o co Ci chodzi i na ogół rozumiem Twój pogląd. Jest jednak kilka rzeczy, które chciałbym wyjaśnić.

QUOTE
Ludzie wrzucają gorsze debilstwa na neta...

Owszem, i właśnie te "debilstwa" są komentowane w podobny sposób, jeśli nie taki sam. Myślisz, że jak ktoś wrzuci na internet filmik, w którym na przykład zje żywą wiewiórkę, to nie uznam tego za idiotyzm? Oczywiście, że uznam, bo każdy z nas ma swoje pojęcie o tym co jest dla niego głupie, lub i nie.

Porównałeś ćpanie do innych używek (palenie, picie itp) i masz tutaj rację. Tyle, że ja uważam, że palenie to też jest głupota, a nadmierne picie i tylko po to, żeby się naje**ć również.

Pamiętajmy też, że każdy może mieć własne zdanie. Tak, jak Ty powiedziałeś - komuś się podoba, a komuś nie. Obejrzałem, bo tylko w ten sposób mogłem stwierdzić, czy mi się to podoba. Wyraziłem swoje zdanie i na tym poprzestanę. Tak jak oni mają prawo wrzucać to na internet, tak ja mam prawo ocenić to w swoim własnym pojęciu rozumu i głupoty, a forum służy do dzielenia się takimi poglądami :). Nikomu nic nie narzucam, nie perswaduję. Wyrażam tylko swoje zdanie i uzasadniam. BTW, chciałbym w tym miejscu zakończyć ten spór (jeśli można tak to nazwać), bo to jest temat o tym filmiku, a nie o dobrych i złych stronach brania używek. Jeśli są jeszcze jakieś uwagi/zastrzeżenia/bluzgi na mnie to zapraszam na PM'a, a jeśli ktoś chce podyskutować po prostu, to zapraszam na gg :p.

Pozdrawiam.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT
Nasze państwo nie jest w stanie poradzić sobie nawet z nabojkami na stadionach i dzieciarnią z browarami na osiedlu, więc ćpuny to problem niszowy.

Chcesz powiedzieć, że skoro na stadionach sobie nie radzą, to nikogo nie ruszy że naćpany dres (przykładowo) zabije słabszego od siebie na środku miasta. Powiecie, że zabije to za dużo powiedziane... Niestety, mam pewne kontakty z medycyną, po opowiadaniach kilku członków mojej rodziny - lekarzy i wychodzi na to, że to nie jest wcale fikcja.

Zauważ, że o ludziach nie można mówić ogólnie - prawda, we wszystkich nas jest coś złego, nikt nie jest lepszy i każdy powinien zająć się sobą najbardziej, ale mamy też prawo wyrażać co myślimy na jakiś temat. Chce gość ćpać niech ćpa... Ale ja nazwę to zachowaniem debilnym. Czy warto psuć sobie życie? Warto pokazywać światu jakim jest się "git", w ten sposób? Mało jest dla mnie "git" robienie z siebie rośliny.
CYTAT
Ja osobiście tylko 3 razy takie g*wienko w życiu brałem, ciągnie mnie szczerze czasami do pigułeczek, ale próbuję skutecznie powstrzymywać się i udaje się. To co pokazali na filmiku... to jest głupota. Wiem. Ale przecież... this is a free continent. Nie obchodzi mnie po co on to zrobił. Liczy się dla mnie to, że można się ryć z kolesia. Śmiech to zdrowie. Jak pana ćpuna zabili, wykorzystali, wrobili... jego sprawa. Mnie to w niczym nie przeszkadza. Jest człowiekiem tak jak ty i ja. Nie ma ludzi dobrych ani złych czy głupich, są tylko ci co wybierają. Cokolwiek to znaczy.


A ja się nie zamierzam z tego gościa śmiać, bo dla mnie to jest straszne, a nie śmieszne.
Poza tym się z tobą w części mogę zgodzić - fakt są tylko ci co wybierają, ale każdy czasem wybierze źle... i to już jest głupie - tutaj nie da się zaprzeczyć. Sam robię/robiłem wiele głupich rzeczy, teraz żałuję. Ale muszę powiedzieć, że ten gość rzeczywiście nie wyglądał na zbyt żałującego, a właściwie świadomego swoich złych czynów - i to jest głupie.
CYTAT
Rozumiem, ale wiesz, chodzi mi o to, że duży odsetek ludzi robi to świadomie i z własnego wyboru. Chcą ćpać - ćpają, chcą wrzucić to na internet - wrzucają. Nie możesz im tego zabronić, nie masz prawa mówić, że sam fakt wrzucenia tego jest idiotyczny. Nie podoba się? Nie oglądaj. Jesteśmy wolni, teoretycznie.
Więc, żebyście w końcu mnie zrozumieli:
- ćpanie nie jest równe byciu kretynem, półmózgiem i whateva u call it
- nie ćpanie nie jest równe byciu lepszym. Zrozumcie, że tak jak ktoś lubi sobie wypić, zapalić, powalić konia, pobiegać, tak niektórzy ludzie lubią sobie w żyłę dać. A że jest to meganiebezpieczne i na dłuższą metę głupie - to inna sprawa.
- to, że sobie to wrzucili nie jest równe chwaleniem się swoją głupotą. Wrzucili, bo im się to podoba. Wam nie? Nie musi, ale niektórzy się mogą tym jarać. Ludzie wrzucają gorsze debilstwa na neta...


Sorry stary, ale skoro to wrzucił w sieć, to jakbyś chciał, nijak nie zaprzeczysz temu, że chciał zrobić na kimś wrażenie.
Czy to ich sprawa? Nie powiedziałbym. Zauważ, że duża część środowiska może cierpieć przez takich ludzi.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Co sądzę o takich ludziach (wszelakiej maści ćpunach)? Ano gdzieś o tym pisałem, ale połapać się w którym to temacie z działu Hobby to już nie dam rady ;). Przypomnę: narkomani (tak nazwe też tych dżentelmenów z w/w filmiku) to dla mnie ludzie, którym trzeba pomóc, ale jeśli takowej pomocy otrzymać nie chcą, to nikt ich na siłę z tego stanu nie wyprowadzi? Szkodzą wszyskim naokoło, a najbardziej sobie, co oczywiste. Drugim podejściem jest takie, że jeśli sobie łyka jakieś tabletki u siebie, w domu, to proszę bardzo! Ja mu nie bronię, jego sprawa. Prywatna. Ale jak będzie sobie paradował w takim stanie po centrum miasta to sorry... ale to już nie w granicach mojej i tak skromnej tolerancji.
Leczyć.
[Zanim ktokolwiek zacznie odpowiadać na mój post(jeśli jakakolwiek riposta bedzie, a doświadczenie nauczyło mnie, że pewnie całe mnóstwo :D), niech przeczyta 3 razy podkresline fragmenty tekstu.]



Pozdrawiam.
 
G

Gray_Fox

Guest
CYTAT
No no... elo dla Ciebie.


Pozwól o biały murzynie że swoje pseudo-ziomalskie wywody zachowasz dla siebie bądź dla swojej mamy... o_O ;f

CYTAT
Ja próbować nie zamierzam.


Dokładnie ja tak samo. A co do tego filmiku - nc.
 
E

eMzi

Guest
CYTAT(Gray_Fox @ 28-09-2007, 21:43) [snapback]154630[/snapback]
Pozwól o biały murzynie że swoje pseudo-ziomalskie wywody zachowasz dla siebie bądź dla swojej mamy... o_O ;f

oh, i'm so scared. Jeśli "elo dla Ciebie" uważasz za wywód to fajnie, widać dużo nie potrzeba by Cię zadowolić merytorycznie.
Te inwektywy w moim kierunku zachowaj w swoim pseudoświatku i bądź tak łaskaw nie pieprzyć głupot na mój temat oraz pisać posty na temat, bo ten który napisałeś to niezbyt wiele wartości merytorycznych do tematu wnosi.
By the way, "Murzyn" pisze się z wielkiej litery; białym Murzynem nie jestem, bo jestem zwykłym, białym chłopakiem jarającym się rapem, jak Ci przeszkadzają moje wywody to bardzo mi przykro, Cisu nie narzekał i jakoś udało mu się ze mną pogadać; mojej matki nie tykaj, bo gówno Ci do mojej rodziny. Jeśli znowu chcesz bawić się ze mną w wojenki to proszę bardzo, jestem otwarty na wszelką zabawę z Tobą, bo zawsze sprawiała mi dużo przyjemności.
 
Do góry Bottom