Kotor ---> kto grał i jakie opinie :)

Status
Zamknięty.

<<JIN_89>>

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
Tak więc chciałem was zapytać o waszą opinie na temat tej gry.
smile.gif

Jestem fanem rpg od b. dawna moja przygoda z tymi grami zaczęła się od baldur's gate 1 jak byłem dzieciakiem od tamtej pory przeszedłem multum rpg takich jak seria BG, the elder scrolls, diablo, nwn, kotor, final fantsy VIII, Grandia, icewinddale, planescape torment, sacred, seria gothic ( obok BG moja ulubiona). I pare miesięcy temu sięgnąłem po kotora choć był dość krótki to gra mi sie bardzo spodobała ostatnio zassałem z torrenta jej drugą część też mi sie b. podoba i chciałem zapytać o waszą opinie na temat gry lucas artsu ??
smile.gif
 
E

eMzi

Guest
Tak KotOR do zdecydowanie rewelacyjna gra. Piękna grafika, porywająca fabuła, ogromny świat tętniący życiem, bardzo fajnie rozwiązana kwestia Punktów Ciemnej i Jasnej strony Mocy, genialna muzyka no i o ile się nie mylę jes to pierwszy pełnokrwisty RPG w świecie Star Wars (jeśli się mylę to mnie poprawcie). Ocena : 9+/10
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
Pytasz kto grał? No to ja ci powiem że na pewno nie ja... Ale może zagram w nią!Polecam grę pod tytułem : "MU".
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
gra mi sie podoba chociaz wole drugą częśctej gry jest lepsza od tej pod wzgledem grafiki a walk mieczami bardziej realistyczne no ale ta częśc też jest fajna chociaż sa ciekawi bohaterowie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mi się bardzo gra podoba ciekawa fabuła bardzo rozwinięty świat jest ciekawa akcja. nie zapominajmy o grafice jest ona bardzo dobra. fajnie jest też muzyka skomponowana z grą bardzo fajna robota auorów. Polecam tę gre ocenka 9/10.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
KOTOR - mi się ta girca podobała. Grafa lux, fajne lokacje. Jedyne co mnie drażni, to wysokie wymagania co do sprzętu. No i oczywiście moja ulubiona misja/lokacja - na planetce, gdzie jest akademia Jedi (nazwy już nie pamiętam). Znienawidzona - Tam, gdzie treba było hodzić pod wodą i rozwalać te ryby. Hmm, moja ocena na 10 to 8+

PS: Jin hehehehe no jak mówiłem kiedyś, może gdzieś indziej...nie pamiętam..właśnie. Nie mam pamięci do nazw
biggrin.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Hmm KOTOR. Dla tej gry poświećiłem z pierwszym razem 25 godzin zycia, grałem bez przerwy, wieczorem podczas kąpieli, gdy dotkąłem radia wyłączyło się, tak byłem naelektryzowany. Ocena 10/10 Znienawidzona misja - MAnam(ta pod wodą część, na górze nawet spoko)
.
 

<<JIN_89>>

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
No i skończyłem wczoraj Kotora2 i musze wam powiedzieć że jedynka była 5 razy lepsza zwalili końcówke gry pozostawia taki niedosyt że ja nie moge czekam na trójke i przechodze NK magiem
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja grałem ale krótko bo mam angielską wersję, a grać w erpega jak sie słabo zna obcy język to sie chyba nie da. Może ktoś wie skąd ściągnąć spolszczenie?? Bardzo bym prosił. Bo gra fajna i szkoda żeby sie zmarnowała umnie na półce:p
 

<<JIN_89>>

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
do części pierwszej plik zmieniajĄcy napisy na polskie był kiedyś na www.torrent.org.pl teraz nie wiem bo już nie korzystam z tej stronki.


Vampek: Nie uważasz, że ciut za dużo postów? Jeden, wyżej, usunąłem, a na przyszłość- wrzuć na luz.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Grałem w to. Jak się przyssałem do kompa to nie odchodziłem przez tydzień, świetna gra. Najbardziej mi się podobał wątek z tą jedi...
biggrin.gif
(no jak ona się nazywała), a najbardziej nie lubiłem wodnej planety, chyba Manann.
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
O tak KOTOR to naprawdę b. dobra gra. A najlepiej to się gra facetem. Wtedy Bastila czasami mówi świetne komentarze na temat mojej płci
biggrin.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE Grałem w to. Jak się przyssałem do kompa to nie odchodziłem przez tydzień, świetna gra. Najbardziej mi się podobał wątek z tą jedi...
biggrin.gif
(no jak ona się nazywała), a najbardziej nie lubiłem wodnej planety, chyba Manann.

Bastilia to ta JEdi. Też ją polubiłe
biggrin.gif
:D:D.

[ : Nie Mar 06, 2005 10:08 am ]
QUOTE Grałem w to. Jak się przyssałem do kompa to nie odchodziłem przez tydzień, świetna gra. Najbardziej mi się podobał wątek z tą jedi...
biggrin.gif
(no jak ona się nazywała), a najbardziej nie lubiłem wodnej planety, chyba Manann.

Bastilia to ta JEdi. Też ją polubiłem
biggrin.gif
:D:D.
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
wlasnie przeszedlem kotora2 i musze powiedziec ze zakonczenie jest w porownaniu do calosci chooyowe... ide grac w KM:TPR
tongue.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
KOTOR uuuu zarąbista gierka z paru powodów:

- Star Wars jako RPG
- Można zatrzymać czas aby użyć mocy
- Grafika jest Piękna
- Fajna Fabuła. Powiedziałbym wprost genialna.
- Super bohaterowie
- Fajne Moce
- Super Świat
- Możliwość przechodzenia gry Jasną stroną i Ciemną

Po prostu SUPER!!! Jeżeli ktoś nie grał to polecam
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Grałem w KotORa raz ale bardzo mi się spodobał
biggrin.gif
Ta gra to jedena z lepszych gier typu RPG. Podobnie jak EdGaR nienawidziłem Manann
mad.gif
Panował tam sojusz pomiędzy Republiką a Sithami no i nie było tam zbyt wielkiej akcji (no była w bazie pod wodą
wink.gif
). Podobało mi się tam, że można było sobie dobierać ludzi jakich się chciało (no tylko czasami z jakimiś cieniasami musiałeś chodzić
tongue.gif
). Gra jest bardzo dobra jestem ciekawy, czy KotOR II jest spolszczony ???

Pozdro
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE czy KotOR II jest spolszczony ???

Niestety jeszcze nie. Spolszczenie miało być gotowe już w czerwcu, ale kilku tłumaczy zawiodło i to wszystko bardzo się odwlekło. Ponoć ma być gotowe w styczniu. Będzie ono dostępne pod tym adresem: http://www.kotor2.pl/index.php chwilowo serwis nie działa.

Co do KOTOR'a to przeszedłem go 9 razy w ciągu jednego miesiąca. Gra jest genialna. Super grafika, świetne rozwiązania sposobu walki no i co najważniejsze genialna fabuła. Jeśli ktoś nawet nie lubi zbytnio gwiezdnych wojen to i tak powinien zagrać, bo gra jest naprawdę świetna.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
KotOR... gierka wypas. Jedna z najlepszych, w jakie grałem w życiu. Grafika cudo, fabuła wciaga jak niewiadomo co. Grywalność jest nieziemska
smile.gif
. Ciągle lubię sobie do niego wrócić i poraz kolejny rozwalić Malaka w Gwiezdnej Kuźni ^^. Nie liczyłem ile razy przeszedłem jedynkę, ale było tego dużo. Za pierwszym razem nie jadłem nic tylko grałem
smile.gif
. Co do dwójki to szkoda, że spolszczenie jeszcze nie wyszło, ale przynajmniej ma się pewność, że nie będzie spaczone. reaTIVe nie rzuca słów na wiatr
smile.gif
. Po ang. dwójkę przeszedłem tylko raz i przyznam, że na samym końcu się wkurzyłem. Co to niby miało być za zakończenie?!

QUOTE kilku tłumaczy zawiodło

chciałeś powiedzieć kilkunastu, jeśli nie więcej
dry.gif
.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
KOTOR.....ah jak dawno już w niego nie grałem. Co tu dużo mówić uważam że gra jest super i można poświęcić dla niej swój czas. Część pierwsza jest o niebo lepsza od drugiej. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Jako częściowy fan gier o takiej tematyce uważam że obie części są wykonane dobrze zwłaszcza pod względem graficznym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom