kopalnia złota

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
siemka all
mam taki problem a mianowicie
alby dostac sie do kopalni zlota to trzeba miec czerwone tabliczki które daje taki gosciu przed wejsciem (jakis na E sie nazywa nie pamientam)
aby mi ja da to trzeba wykonac zadanie w którym nalezy dowiedziec sie kto planowal na niego zamach i tu jest wlasnie problem bo nie wiem kogo przepytalem chyba wszystkich(tak mi sie wydaje) i nic dalej sie nie da
aha jest moze jakis inny sposob na to aby sie dam dostac

i jeszcze jedno jak sie juz tam dostane to bende mogl sie spotkac z krukiem czy aby do niego dojsc bende musial zrobic małą zeznie??

i gdzie mozna znalesc jakies relikfie które trzeba odniesc saturasowi
z góry thx za widadomosci
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Hmm nie pamietam dokladnie tego zadania z zamachem, ale chyba musisz pogadac z kolesiem w gospodzie i dowiedziec sie onformacji, potem pogadac z Fiskiem, i potem Fisk ci powie ze to Huno planowal zamach. Gadaj z nim i postepuj wedlug wskazowek. Potem nadjedzie czas i bedziesz musial zabic Estebana ( czy jakos tak ) A straznikami zajmie sie Fisk. Jak juz bedziesz mial tabliczke to musisz wpierw isc do kopalni, zrob tam zadania ( niewolnicy) a potem musisz zabic Bloodwyna i pokazac jego leb Straznikowi przed Swiatynia Kruka. On cie wpusci i bedzie filmik. Potem idz do Saturasa i dalej juz sie dowiesz. pozdr0 :wink:
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Ja to zrobiłem nastepująco:
Poszedłem do snafa i wypytywałem go, kto lubi Esteban'a :arrow: Nastepnie do Paul'a i wypytywałem go o Huna :arrow: Później do Huna szedłem i go wypytywałem :arrow: dalej pytałem wszystkich kopaczy i Emilo był coś podejrzany i tan co ocenia kopaczy (imię chyba na P), powiedział, że huna nie było podczas zamachu :arrow: Później szedłem do Fiska i tez się pytałem :arrow: znowu do Snafa :arrow: zabiłem Senyana i Emilo się wygadał, żebym szedł do Huna (tak mi się zdaję) :arrow: Huno powiedział, żebym się spotkał z Fiskiem w "gospodzie" :arrow: Fisk mówi, że Huno to zlecił :arrow: Na końcu zabijamy Estebana i mamy kamienie. Dalej sobie poradzisz bezproblemowo. Po wejściu do kopalni nie możesz się spotkać z Kru8kiem, bo trzeba Bloodwyna zabic (a to jest dosyc ciężkie).
Te relikfie to są te różnokolorowe tablice np. czerwona.
.PoZdRo.

Edit. sory za powtórzenia, bo napisalismy to z Admosem~ rónocześnie
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Najlepszy sposob na Bloodwyna to jest taki ze rzucisz na niego czar wir. Koles bedzie stal i nie bedzie mogl cie walic a ty wtedy pobiegasz :wink: lewo...prawo....lewo itd. i wkoncu go rozwalisz. Na poczatku nie moglem go zabic no ale czar wszystko zalatwil. W kopalni zacznij kopac zloto bo potem bedziesz mogl zarobic szmalu sporo
biggrin.gif
Dowiesz sie... gadaj z kazdym w kopalni
 

Inoxek

Member
Dołączył
20.9.2004
Posty
77
A ja go miałem gdzieś i mnie zabili....[smiley poster=opa:25be647f15]Gothic 2[/smiley:25be647f15]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom