Konsola Kodów

Status
Zamknięty.

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Mam taki problem:zamieniłem już false na true i teraz w grze gdy wciskam ~ to wyskakuje mi konsola ale jest cała zamazana i wyskakują co chwile jakieś migające kwadraciki,liter nie widać.Ktoś wie jak to naprawić? <_<
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Myśle że to od jakości karty graficznej lub taki błąd w grze ale kody powinny mimo to działać.
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
też tak mam poprostu ruszj myszką jak ją zobaczysz zjedzi na sam duł konsoli klik i wpisujasz jak jast czerwone do góry to znak , że kod nie działa jak białe to kod działa
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
z tego co czytalem to trzeba tym programem g3explorer trzeba wypakowac do folderow utworzonych w /gothic 3/data/_compiledImage/_Intern
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
QUOTE(d.a.w.i.d @ 21-12-2006, 17:47) [snapback]130689[/snapback]

z tego co czytalem to trzeba tym programem g3explorer trzeba wypakowac do folderow utworzonych w /gothic 3/data/_compiledImage/_Intern



Nie trzeba używać żadnego programu g3explorer wystarczy do folderu Gothic3/Data wkleić nowy folder o nazwie _compiledImage
a w nim znowu wkleić nowy folder i nadać mu nazwę _Intern i to wszystko; teraz konsola działa bez zarzutów i nie rozmazuje się jej wygląd.
 

eltan

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
22
QUOTE
wyskakuje mi konsola ale jest cała zamazana i wyskakują co chwile jakieś migające kwadraciki,liter nie widać.


mam taki sam problem

QUOTE
wystarczy do folderu Gothic3/Data wkleić nowy folder o nazwie _compiledImage
a w nim znowu wkleić nowy folder i nadać mu nazwę _Intern i to wszystko; teraz konsola działa bez zarzutów i nie rozmazuje się jej wygląd.


dzieki podziałało :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom