Konsekracja

Status
Zamknięty.

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
mam problem z konsekracja miecza jestem palkiem kupilem miecz ostrze burzy u harada za 2k SZ ide do klasztoru i gadam z mardukiem jak i co i on mowi ze musze isc do kaplicy pomodlic sie i dac 5k SZ i wtedy jest zakonserwowany miecz ale w kaplicy nie mam takich opcji zeby sie pomodlic o konsekrowanie miecza ani o 5SZ pomocy!!! z gory dzieki pozdro
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Z tego co pamiętam do konsekracji musisz mieć Miecz Paladyna, którego jeden egzemplarz ma Harad. Ale nie jestem pewien czy tylko ten miecz jest zdolny do konsekracji.
A masz te 5K SZ?
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
mam 5k SZ MAGICZNE OSTRZE KUPIONE od harada "ostrze burzy" mam tez dwa miecze paladyna ale to musze sie w nie uzbroic? bo jestem uzbrojony w to ostrze burzy to to musi byc miecz paladyna? bo jak kupowalem od harada tonie bylo tego wzialem miecz jednor. a dal ostrze burzy dwureczne plis o pomoc

CZY KTOś MOżE MI W KOńCY POWIEDZIEC JAK DOKLADNIE ZROBIC KONSEKRACJE MIECZA?? PROSZE O DOKLADNY OPIS CO I JAK. z gory dzieki
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Więc tak:

Primo:zagadujesz Harada o miecze z rudy i kupujesz jednoręczny albo dwuręczny.
Sekundo:rozmawiasz z Mardukiem o konsekracji idziesz do kaplicy,klękasz i wybierasz konsekrowanie miecza za 5 000SZ
Tertio:Masz miecz konsekrowany! ;)
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
To masz pewnie jakiś błąd. Najlpiej kup sobie drugie magiczne ostrze ale niewiem czy to można. Wczytaj sobie grę i kup od nowa a jak nie masz tego zapisanego to masz problem. Ale SMOCZA ZGUBA - miecz który jest ukryty w jaskini niedaleko SŁONECZNEGO KRĘGU - jest lepszy od konsekrowanego miecza. Dużo lepszy.
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
No tak, lepszy.ALE tylko konsekrowany miecz może być konsekrowany Łzami Innosa. A jeśli arkozwoli nie ma
wypasionej postaci to nie wiem czy poradzi sobie z Panami Cienia. <_< którzy pilnują Smoczej Zguby.
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
Nie jesteś sprytny co? Próbowałeś magii by ich zniszczyć? Magią jest najlepiej jak grasz bez kodów.
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
magia jest najlepsza exekwo zbroje i miecze :p kocham i to i to bede probował ta smocza zgube zdobyc :)
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Hej gdzie jest ta jaskinia bo ja znalazłem tylko jedną tą gdzie twórcy upchneli ciała gorna i innych co poleźli do GD i Pedro.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Ta jaskinia jest obok słonecznego kręgu(troche niżej takiego skalnego, dużego łuku, gdzie stoją dwaj bandyci w 3 rozdziale).
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
xardi...Nie mów mi o sprycie,bo na początku magia to podstawa ,żeby zmiękczać silniejszych wrogów itd. A Panów Cienia nie próbowałem magią skaleczyć,masz rację,mój błąd.Ale mimo to uwarzam że ciężko jest rozwalić Panów Cienia.Chyba że w V rozdziale...
 
E

Electric_Dragon

Guest
Nie offtopujcie. Zaczynacie zbaczać z tematu. Widzę, że arkozwoli dał sobie spokój z konsekrowaniem i szuka smoczej zguby. Uznaję więc temat za zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom