Konkurs

Status
Zamknięty.

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Tibrion jutrzejszy konkurs jest o GII , ale następny będzie o GI to zapisać cie czy nie.
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
mimo ze konkurs bedzie tylko o GII to ja i tak chce w nim uczestniczyc
cos nie cos o GII wiem bo juz gtam pare dni z dwudniwa przerwa
tak wiec Wilq zapisz mnie i jutro o 15:00 sprawdze stan swojej wiedzy
pozdro
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A konkurs pewnie znowu zostanie przełożony tak Wilku :(
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Proszę mnie ejdnak odpisać z Konkursu (a szkoda)... Nie chce mi wyświetlać Chatu, a do tego potrzebuję Java coś-tam-bla bla :p W tej chwili staram się okiełznać mojego Windę Xp zainstalowany razem z ME, routerem i po formacie :]
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Ok Arcane. Konkurs sie odbył nie wiem czemu cie nie było.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Z tych kilku wyżej wymienionych powodów oraz dlatego, że mi chat nie działa :p Ale do Konkursu G1 postaram się uporać z problemem :) Bo wtedy mogę rządzić (o g2 jeszcze mało wiem :)) A póki co chyba sobie na nowo g1 zainstaluję :)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
KONKUR

Chodzi ci o java apllet Arcane :wink: AJ też miałem ten problem

ALe korupcja jest w polsce ja odpowiadam na pytanie wilkowi : chodziło o zbeszczeszczone miejsce przez poszukiwaczy no to mówie KAMIENY KRĄG SŁOŃCA TEN W GÓRACH a wilk na to nie a . cloNe_xx słoneczy krąg , wilk ; tak . cloNe_xx 1 punkt reszta 0 co wy na to ?
 
A

Anonymous

Guest
o co tobie chodzi nie odpowiedziałeś na pytanie a ja pytałem o nazwe.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
No nazwa

NO przecież ująłem sens nazwy i każdy wiedział o co chodzi i co mam takie szczegóły walic? ??
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Reven ten dział nie jest poto aby się kłócić tylko aby zapisywać się do konkursów.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Kurde ja się nie kłuce tylko próbuje wam udowodnić że miałem racje co mam pisać. jeśli cię to cloNe_xx denerwuje to sora ale spoko wkońcu prowadzisz to się nie dziwie prpoonuje powołać kogoś kto będzie nadzorwać konkurs
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Rozumiem Reven prubuje walczyć o swoje ale na tym polega konkurs że odpowiedz ma być prawidłowa a nie w 1/2 prawidzłowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom