Konkurs - Użytkownik Miesiąca

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Użytkownik miesiąca.

Jak wiecie nasze forum przechodzi metamorfozę, jednak jest ona niczym bez nowych tematów i postów. Większość z Was nie pisze bo się wam nie chce, albo nie ma gdzie.
Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom postanowiłem zmobilizować wasz talent do aktywności. Konkurs nazwany "użytkownik miesiąca" ma na celu zwiększenie waszej aktywności na forum. Mamy działy Gothic, które prócz problemów świeca pustkami, dlaczego? Mamy dział hobby, który niegdyś był kolebką tego forum, a teraz, aż szkoda tam zaglądać, dlaczego? Gdzie podziali się Ci wszyscy pisarze, którzy szerzyli swe zacne opowiadania? Odpowiedź jest prosta. Jesteście leniwi, a przez to cierpi forum.
Pragnę zobaczyć znowu pełne ciekawych tematów, okraszonych zacną dysputą.


Regulamin konkursu:
1. Konkurs Użytkownik Miesiąca odbywa się w cyklu comiesięcznym tzn. od 23 dnia miesiąca do 23 dnia miesiąca.
2. W zabawie może brać udział każdy, kto posiada zarejestrowane konto na naszym forum. W tym zespół administracyjni.
3. W zabawie oceniamy aktywność użytkowników w zakładaniu tematów, pisaniu postów, komentarzach i aktywności na shoutboxie.
4. Każde przejawy nabijania statystyk, po przez pisanie mało treściwych postów będą karane ostrzeżeniami i dyskwalifikacją w konkursie.
5. Kolejność brania pod uwagę aktywności użytkownika:
- Zakładanie ciekawych tematów.
- Pisanie ciekawych postów.
- Pomoc innym.
- Komentowane grafik i ogólny wkład w rozwój naszej Galerii.
- Aktywność na shoutboxie.


AKTYWNOŚĆ W GILDIACH i ZAKONIE NIE JEST BARANA POD UWAGĘ W TYM KONKURSIE!!!

6. Nagrody w konkursie będą przyznawane jednej osobie do ostatniego dnia każdego miesiąca.
Nie ma sprecyzowanego wynagrodzenia za dany miesiąc. Może to być gra, jakiś gadżet elektroniczny, książka, koszulka, lub cos innego. W dniu ogłoszenia wyników , oznajmimy co wygrał najaktywniejszy z was. Wszystko zależy od tego co uda się załatwić, coś będzie na pewno ;)

7. Zwycięzce danego miesiąca wybiera Administracja portalu indywidualnie. Ktoś może założyć 100 tematów, a i tak nie jest powiedziane, że będzie zwycięzcą. Pod uwagę będzie brane wiele czynników.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wiem, że nie minął jeszcze miesiąc, ale w dniu dzisiejszym postanowiliśmy nagrodzić pierwszego zwycięzce.

Baal Isidro

Według naszej opinii był aktywny, pomocny, i ogólnie dostępny.

Nagroda?
Gothic 3 + Gothic 3: Zmierzch Bugów. Gratulujemy.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wiem, wiem trochę spóźnienia, ale lepiej później jak wcale.

W tym miesiącu nagrodzonym jest:

szkeleton3

Duża aktywność na forum, pomoc innym userom, zaangażowanie w życie gildii. Ten miesiąc należał do niego.

Nagroda:

bn8575.jpg


Książka Sługa Reliktu

i Max Payne: Antologia w serii Supersseler

Gartulujemy
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Reaktywacja, na zasadach takich jak w pierwszym poście. Tym razem jednak chyba bez materialnych nagród.
Nagrodą przede wszystkim jest wyróżnienie w postaci specjalnego kolorka i grupy User Miesiąca na czas miesiąca od wygrania plus nagroda specjalna jak np. miesięczne uprawnienia moderacyjne na sb. Zależy co wymyślę.

Zaczynamy od dziś do końca czerwca. Powodzenia :).
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Kończy się trzeci dzień lipca, najwyższa pora wyłonić użytkownika poprzedniego miesiąca, który wyróżniał się aktywnością, z którą w parze szedł poziom (a czasem i pion). Po kilku konsultacjach, dniach obserwacji oraz wypitej przed chwilą coli, ogłaszam co następuje:

Userem Miesiąca czerwca zostaje...
Othis

Nagrodą za czerwiec jest moderacja shoutboxa przez cały lipiec. Prosiłbym zwycięzcę o zgłoszenie się do mnie, najlepiej na gg (nr. jest w moim profilu) gdzie omówimy szczegóły dotyczące nagrody.

Lipiec już się rozpoczął, a tym samym kolejna edycja konkursu. Życzę powodzenia.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Lipiec... tego miesiąca nikt nie "zdobył". Żaden user nie przykuł mojej uwagi na dłużej. Co prawda kilka osón miewało kilka dni, kiedy to na prawdę miło było patrzeć na ich aktywność, jednak to za mało. Moim zdaniem nikt nie zasłużył na tytuł usera lipca. Zobaczymy co przyniesie sierpień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom