Koniec przygód w Jharkendarze

Status
Zamknięty.

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
wczoraj zabiłem kruka i wróciłem do korinis, czytałem że dużo z was odczuło wtedy pewną niechęć do grania, mi się zrobiło żal że to koniec przygód w nowej krainie, wiem że mogę tam wrócić ale co będę tam robił?
No cóż zostało zapomnieć o tym i pójść do GD
sad.gif


Wy tak nie mieliście? Podzielcie się wrażeniami po powrocie...
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Możesz tam wracać w późniejszych rozdziałach i będziesz mógł zabijać coraz to silniejsze potworki
tongue.gif
. Faktycznie smutno po powrocie. G2 tyle razy się już przechodziło, że już się robi nudnawo a niestety NK jest taki krótki
sad.gif
.
 
S

Sir Karolus

Guest
Jest dokładnie tak jak mówicie po ukończeniu Jarkhendaru jakoś juz się ta gra nudzi. Tyle razy już się to samo przechodziło, ale jak grałem trzymała mnie nadzieja, ze jescze coś może sie wydarzyć. Lecz niestety Zawiodłem się wszystko dalej było po staremu
sad.gif
Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejną odsłonę tej wspaniałej gry!!!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jest pewnien niedosyt. Jestem tego samego zdania co Wy. Gra po Nowym Świecie jest strasznie nudna. Jeżeli przeszło się już GII ponad 25 raz tak jak ja to za przeproszeniem żygać się chce. Ale i tak uważam iż ta gra jest zajefajna. Kocham w nią grać. Chociaż jak mówie wszystko się nudzi po jakimś okresie czasu. Mogli zrobić przynajmniej jakieś dodatkowe zadania w GD i w KHORINIS. Są oczywiście ale moim zdaniem jest ich za mało :? Skoro już powstał dodatek to mogli również zmienić trochę GD pod względem wyglądu, rozmieszczenia niektórych lokacji - mogli je ulepszyć. Mam nadzieje że GIII wyjdzie jak najszybciej a i w Polsce będzie premiera przed końcem 2006 roku. Co raczej jest niemożliwe
sad.gif
Cd Projekt będzie pewnie co chwile przesuwał date Premeiry tak jak NK. Pozdro All
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Kiedy wróciłem do Khorinis niechcialo mi sie grać pomyślałem że może w GD dodali coś nowego jakieś nowe NPCeki itp. ale tam nic nie było wtedy jeszcze raz mi sie przypomnialo jak pierwszy raz Jackiem Aligatorem biegalem po nowej mapce i zachciało mi sie GIII
tongue.gif
Teraz tak myśle że z Nowego Świata nie można nikogo zabrać na statek???? :twisted:
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Mi tez bylo smutno tak sobie pomysalelem "i co juz koniec Nocy Kruka ?!?!" lipnie dla mnie powinno byc to jakos powiazane z fabula G2 zeby do konca bylo cos nowego a jesli sie na pioczatku nie przejdzie jakendaru to poznije trudno pozabijac poszukwiaczy wiec trzeba naj[pier pojsc do jarkendaru bo to tak lipa z poszukiwaczami
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Można powiedzieć że autorzy troche pościemniali, podobno każde zadanie miało dostać mowe alternatywne rozwiązanie, a tu co, nic
sad.gif
, No wprawdzie jest kilka nowych zadań ale strasznie malutko i takie sobie nieciekawe :? ,tylko smok ożywieniec podoba mi się po koniec ale reszta to klapa
sad.gif
 
E

eMzi

Guest
Ja czułem ogromny niedosyt po ukończeniu fabuły NK. Pomyślałem sobie "To już wszystko?". Niestety to już było wszystko. Po ukończeniu głównego wątku fabularnego NK nie ma już po co wracać do Nowego Świata więc pozostaje żmudne przechodzenie G2 po raz 100...
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
pomyślałem sobiez że fajnie by było gdyby w 1 rodz. można było tylko część z zadań w Jharhendarze rozwiązać, było by ich więce i trzeba by było tam wracać co rozdział, a tam by się coś zmieniało...
laugh.gif


[ : Czw Mar 10, 2005 2:52 pm ]
pomyślałem sobie że fajnie by było gdyby w 1 rodz. można było tylko część z zadań w Jharhendarze rozwiązać, było by ich więce i trzeba by było tam wracać co rozdział, a tam by się coś zmieniało...
laugh.gif
 

Robciu

Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
42
Można przecież tam spokojnie wrócić i spokojnie przeszukać cały Jarkengard .Można znalezć tam przecież mnóstwo ciekawych rzeczy i odkryć jeszcze więcej zadań króre udało się nam odkryć podczas pierwszej wizyty w nowym świecie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja po powrocie z nowego świata byłem bardzo rozczarowany że to juz koniec. Było mi żal opuszczać tę różnorodna kraine piękne widoki no i fajne zwierzęta misje tez tam były bardzo ciekawe. Ale niestety jest to tylko dodatek do GII więc liczyłem się z tym że bedzie trzeba wrócic na stary tor grania. NK zrobiło mi wielka chrapkę na rzeczy które zostały tam zamiesczone. Dlatego ja już niecierpliwie czekam za Gothiciem III mam nadzieję że juz nie długo będe sobie grał w tę wspaniałą grę!!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Chyba wszyscy po wyjściu z Jarkhendaru poczuli niedosyt.
Na początku nowego świata wszystko wydawało sie bajeranckie, ale później... gdy już skończyliśmy główny wątek NK to wszystko było tak jak dawniej czyli po staremu.
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja też odczułem niedosyt ale mimo tego dodatek jest świetny a i tak tam wróce bo mam tam kilka zadań do wykonania
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Macie racje też tak się czułemi nie wiem czemu, ale po ukończeniu dodatku i po powrocie do Khorynis przez kilka godzin grania chodziłem tak bezsensu po całym świecie.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Tu macie racje ja pamiętam jak czytałem zapowiedz NK i było na pisane że dla każdej gildi będą nowe misje a tu nic nowego nie ma :cry: e tam troche się zawiodłem no i jeszcze tej nowej gildi też nie ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom