"koniec Kadencji Za..."

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam,

Zakładam ten temat z czystej ciekawości. Ciekawości, bo ostatnio pojawiło się parę sygnaturek odliczających czas do końca kadencji prezydenta, jak i tego że znam opinie wielu forumowiczów o nim ;) .

Tak więc: co konkretnie nie podoba się w rządach, samym prezydencie?, czy inni kandydaci byliby lepsi?, czy A. Kwaśniewski był lepszym prezydentem?

Od razu zaznaczam, że zwolennikiem L. Kaczyńskiego nie jestem, choć w niektórych sprawach dba o Polski interes, a w niektórych nie.

Możecie też tu wyrażać opinię o całym obecnym rządzie i koalicji "mohehowych behetów"*


Pozdrawiam.


* O ile dobrze pamiętam (mogę się mylić!) tego zwrotu po raz pierwszy użył D. Tusk, który ze względu na swoją wadę mowy nie mógł wypowiedzieć tych słów poprawnie...


P.S. I znów coś nie tak z wielkością liter w temacie :angry: .
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Przyznam że na samym początku kompletnie nie pasowało mi to że zostal prezydentem. Ale to pewnie dlatego że byłem zwolennikiem Tuska. Teraz juz tak bardzo nie przeszkadza mi na tym stanowiskiu, choć pośmiać się z niego lubie.
Wiecie co robią bracia kaczyńscy na boisku od tenisa ??
Grają w siatkówkę.
Bardziej lubiłem chyba Olka, ale sądze że jeszcze za wcześnie żeby oceniać czy kaczorek jest dobrym prezydentem, bo jeszcze dużo przed nim.
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Zgadzam się ze Szczurkiem w 100%
Jest za wcześnie żeby osądzać choć
narazie idzie mu całkiem nieźle.
Po tym jak został prezydentem
każdy zastanawiał się dłaczego on,
niby tak na niego każdy narzekał
ale ktoś wkońcu musiał go wybrac.
Co do jego rządów wypowiem się za 3 lata.

Ps. zabójczy był ten żart z tenisem :)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Widzę tu narazie tylko neutralne opinie ;).
Temat założyłem 24 godz. z hakiem, a tu nie pojawiły się "pojazdy" po prezydencie czy koalicji :blink: .
Gdzie są Ci, co na każdym kroku krytykują obecne rządy i tak niecierpliwie odliczają te 1329 dni x godz. y min. z sek.?
Czyżby jak przyszło co do czego to nie ma jasnych argumentów?
Może jeszcze temat nie był wystarczająco długo, aby można było go zobaczyć?

Nie odbierzcie tego jako prowokacji, bo jak napisałem: zwolennikiem L. i J. Kaczyńskich nie jestem.
Po prostu ciekawość ;) .


Pozdrawiam.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Bo ludzie ciemna masa. Lubią powtarzać bez zrozumienia co im inni do ust wkładają.

Prezydent reprezentuje nasz kraj i to dlatego właśnie Kaczyński nie powinien nim być, a postacią budzącą respekt to on z wyglądu nie jest... No i wykorzystali to w "żarciku" z kartoflami. A co do głównego przeciwnika w wyborach - Tuska... No to chyba lepszy Kaczyński. Tamten sepleni, a też piękny nie jest.
Kwaśniewski? No w sumie na reprezentanta nadawał się bardziej.
Jak dla mnie to powinien wygrać wtedy Borowski. Chyba najodpowiedniejszy był z całej stawki.

Ale w sumie przeciwko samemu prezydentowi wiele nie mam, ot taka postać, która wiele nie może. A niech sobie będzie. Jak już zauważono i ta kadencja się skończy. A co potem? Będziemy się śmiać z następnego.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie lubię Kaczyńskich. Niby Lech wykształcony itp. Ale jako prezydent do mnie nie przemawia. Dużo mówi, mało robi. Jak robi to w większości rzeczy, które są teraz zbędne. NP. Taka wielka lustracja. Przybrała ona dość śmieszną formę, choć w małym stopniu to dobrze, że wreszcie się do tego zabrali, ale dlaczego nie wezmą się za agentów, którzy działali aktywnie na niekorzyść ludzi, i dostają za to do tej pory większą emeryturę, wolą zgnębić księdza czy aktora tylko za to że miał teczkę bo chciał wyjechać za granice. A do rządu na dość zobowiązujące stanowiska, dają imbecyli takich jak Giertych czy Lepper. No ale cóż. Ludzie wybrali, ludzie mają.
Myślę, że którykolwiek kandydat by się dostał na fotel prezydenta, każdy byłby wyśmiewany i odliczano by jego kadencje. Bo nikt by nic konkretnego nie robił.
Ja mam tylko nadzieję, że gdy nadejdzie koniec kadencji Lecha K. Na fotel prezydenta będą starali się dostać bardziej kompetentni ludzie, którzy w końcu coś zrobią z naszym krajem.
Kwaśniewski ? Ciężki temat. Choć bardziej podobały mi się jego rządy.

To tylko moja prywatna opinia. ;]

A tak ostatnio gdzieś słyszałem, że młodzież jest przeciw rządom Kaczyńskich.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Sam sie dziwie że nie ma tu jeszcze negatywnych opinii, sam jestem przedstawicielem takiej. A wiec nie podoba mi sie polityka polski z Ameryką, a raczej polityka polski dla Ameryki. Czy my coś z tego mamy? Oprócz konfliktu z Ruskimi? Nie ma wolnego wjazdu do stanów, nie ma ulg obiecanych dla polaków, a my Polacy jeszcze im bazy pozwalamy na naszych ziemiach budować. Jak dojdzie do wojny (oby nigdy) Polsko-Amerykańskiej to te gnoje zaatakują nas i od siebie i od środka kraju. Po drugie polityka z rosją a raczej jej brak, kłótniami nic tu sie nie rozwiąże a niczego innego na razie nie robi nasz prezydent w końcu odetną nam gaz, co gorsza pewnie zrobią to w zimie znając ruskich. Po trzecie sami widzicie z jakich ludzi składa sie obecny rząd, dwa najwyższe fotele obsadzono dwoma kartoflami a resztę końmi i burakami, które nie zjmują sie ważnymi sprawami tylko błahostkami ażeby pokazać że cokolwiek robią. Taka jest moja opinia na temat tego prezydenta i tego rządu.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Apropo Lustracji, jest to dla mnie kolejna głupota w która pojdzie kupa kasy jaką można było przeznaczyć np na podwyżki dla nauczycieli i lekarzy, a co z tego przyjdzie? Co przyjdzie z lustrowania dziadków którzy juz pewnie mają własne wnuki? Nie podoba mi sie to co robili ale nie podoba mi sie też pomysł żeby karać ludzi po tylu latach, kiedy mają już rodziny a co dopiero wnuki.
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
Panowie ci byliby mi obojętni, gdyby nie chęc zabłyśnięcia, co chwile wyskakują z jakimiś głupimi pomysłami, który kolejny jest jeszcze głupszy od wczesniejszego, nawet wygląd bym przemilczał :rolleyes:
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
No kaczowszczyzna jest chyba jeszcze gorsza niż rządy AWS i lewicy w latach 90.
Tylu błędów, chorych pomysłów, ośmieszeń i upokorzeń narodu jeszcze nie spotkaliśmy do tej pory po 89.
Prezydent wogóle nie nadaje się na to stanowisko, bo nie umie języka, co jest niedopuszczalne. Do tego sepleni i ślini sie jak buldog, jest niereprezentatywny i popełnia masę gaf jeśli ma okazję. Dla mnie to porażka XXI wieku.

Co do koalicji, jest jeszcze gorzej. Widać wyraźnie, że niektóre ustawy są robione pod publikę vide Giertych, który swymi reformami próbuje zabłysnać by mieć te zasrane 5% w parlamencie. Śmiech na sali, szyderczy śmiech.
Z pozostałymi jest podobnie, Lepper, czy Anna Fotyga. Ta banda baranów, nieobytych w kularach europejskich, niekompetentych imbecyli, moim zdaniem powinna zostac odsunięta od władzy. Problem w tym, że na horyzoncie nie ma partii, która by zadowoliła społeczeństwo, bo PO tez się zeszmaciła. Domniemany Ruch Kwasniewskiego rozsiewa plotki, ale narazie nic konstruktywnego nie robi. Nie zmienia to faktu, że obceny rząd jest najgorszym spośród wszystkich jakie były dotychczas.
Jedynymi dobrymi ludźmi w swym fachu po stronie prawicy jest Ziobro i Religa. Ziobro, mimo kilku kiepskich pomysłów, czy ostatniej afery z kryptonimem (może nie miał na to bezpośredniego wpływu, jednak on i Wasserman odpowiadają za te niekompetencje i muszą się tłumaczyć) "Mengele" i ogólnie całym zamieszaniem wokół doktora G. jest moim zdaniem dobrym ministrem. Radyklanym, wykształconym, stanowczym i znającym się na rzeczy. Religa zaś, pomimo kryzysu w NFZ, jest człowiekiem dobrze obsadzonym na tym stołku. Ma doświadczenie lekarskie, bardzo ceniony chirurg, a więc rozumie lekarzy. Nie widać w tej chwili rozstrzygnięcia sporu o podwyżki, toteż nie będe Pana Ministra obecnie oceniał. Zobaczy sie jak to będzie po fakcie.

Tyle o Kaczorach i ich produktach. Miejmy nadzieje, że następne rządy będą o wiele lepsze ; )
 
Do góry Bottom