Koniec Gry

Status
Zamknięty.

jacoldo

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
Byłęm juz Innosa zlecił zabicie przywódcy asasynów(zabiłem go) i wyzwolenie Myrtany (zabilem wyszystkich Orków w miastach zaznaczonych na zielono na mapie czyli :geldern,trelis,kap dun,sildern,faring) wracam do świątyni Innosa i mówi ze zabiłem Zuben,ale o wyzwoleniu chyba nic.Król mie chwali ze jestem ognistym chłopcem czy coś:),ale czy jest koniec gry czy ja nie wyzwoliłem Myrtany ,czy co bo nic sie nie dzieje dalej,zdnego końca?Thx panowie za pomoc z góry.
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Gry jeszcze nie przeszedłem, ale:

Z tego co czytam na forum, musisz zdobyć Berło Varantu i Kostur Wiecznego Wędrowcy. Potem chyba masz iść do Xardasa, a następnie razem z nim do portalu. (na forum niektórzy piszą, że zabili, i Zubena, i Rhobara, więc zrób to jeśli u Xardasa nie będzie możliwości z portalem)

Pozdrawiam.
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
hmm...po pierwsze on gra za i8nnosem wiec poco ma od nowa zaczynac i zabijać i zubena i rhobara.ON mi mówił coś jak mu powiedzialem o wyzwolonych miastach ale chyba trzeba jeszcze wyzwolić montere czyż nie?... Ja wyzwoliłem wszystkie miasta i on normalnie nie chwalił jak ci nic nie mówi a wyzwoliłeś wszystkie miasta na mapie to chyba jakiś bug. :)
 

jacoldo

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
Wyzwoliłem wszystki miasta w Myrtanie(jak kazał innos ),nie na mapie i przedmioty mam wszystkie,wiec raczej to bug.A tyle dni grania :(.Czy ktoś przeszedł gre?THX>
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Ja przeszedlem po stronie Inossa i po stronie Xardasa. U mnie poprostu wyzwalilem wszystkie miasta. Potem poszedlem zabic Zubena. Poszedlem do Robhara powiedzialem mu o tym poptem do Xardasa pochwalic sie kim zostalem. I na koncu do Inossa powiedizalem mu ze Zuben nie zyje Myrtana wolna. Potem pojawila sie opcja gdzie Bezio mowi: Wypełniłem twoją wolę Inossie czy jakos tak. On powie ze pozwoli zajzec ci w przyszlosc i koniec.


Jesli to ci sie zwalilo mozesz wczytac save. Wczesniejszy i zamiast isc po stronie Inossa wykonaj to co Xardas mowil.
 

jacoldo

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
Wielkie dzieki,ale zapisywałem gre quik save(moj błąd) i musiałbym od nowa, a nie mam sił to tyle gry.Chyba,że masz seve już po wyzwoleniu Myrtany lub ktokolwiek:) i mógłby(ś) wrzucić na rapidshare,megaupdowland,czy jakiś serwerek lub na moj @( jacoldo125r@wp.pl ) bymbył bardzo wdzieczny i pewnie nie tylko ja.Z góry wielkie dzieki:)Pozdrawiam.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Save wyslany. Wystarczy ze pogadasz z Inossem i koniec... :) Grajac w poprzednie gothici nauczylem sie robic 3 savy na wszelki wypadek.
 

jacoldo

New Member
Dołączył
16.12.2006
Posty
4
Bardzo ci dziekuje Serge.Bo od początku już bym nie zagrał raczej.Pozdrawiam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom