Koniec Gry I Pokazówka :)

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
A więc przeszedłem GIII drogą Innosa :) I zafascynowała mnie przyszłość, a zarazem pokazówka końca gry :D Super opisane osoby naszych bohaterów i przyjaciół :D Gorn odbuduje Gothę, Diego najbogatszy człowiek na świecie, Milten najmądrzejszy Mag jakiego znała historia ludzi, Lester Braga i pustynny piasek zamieni na pola z Zielskiem, Lares tam gdzie można coś wykombinować i wsadzić do kieszeni, Saturas i magowie podróże jak pradawni przodkowie, Lee Generał Wojsk ludzi - człowiek, który odbuduje armię i jej potęgę, Bezi Król i następca Robhara :D No żyć nie umierać :) W dodatku te wszystkie obrazki i wygląd postaci i muzyka wręcz bajka :D Jednak zastanawia mnie jedna rzecz :> Wszystko ma być wporządku jednak tak coś mi tu nie pasi, tak jakby mi sie wydawało, że następna część powstanie naszej ukochanej Sagi :D Tak nie wiem, ale zdaje mi się, że to wszystko co ma być wporządku może mieć komplikacje :p Zemsta Beliara może się odezwać :) Jestem ciekaw jak to będzie :) A Wy jak uważacie ???:D Wy też macie takie odczucie Ci co przeszli grę za Innosa ???:)


A z innej beczki jak wygląda zakończenie jak przechodzi się za Beliarem ???:p Dudekkss spewnością będzie wiedział :D :D :D


Pozdrawiam
 

Kondon_skc

New Member
Dołączył
5.5.2007
Posty
2
jak przechodzisz drogą beliara to jest podobnie, tylko kilka rzeczy jest zmienionych, mianowicie diego jest twoim skarbnikiem, całą myrtane zdobywają asasyni i chyba tylko to, a i jeszcze nie miałem tego z lee, bo zabiłem robara, i nie miałem tego z magami wody bo też ich zabiłem
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Chcialem nawiazac do tego tematu, czemu niezostalo pokazane jak magowie ognia rozwalaja ta bariere, bo glownie na mysli kazdy ma to ze chce to zobaczyc jak sie tylko w vengardzie znajdzie co nie jak to jest bedzie to pokazane czy nie kiedys?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom