Kompas

Status
Zamknięty.

R4ven

New Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
6
Cześć ! Mam problem z kompasem, jestem już w Monterze i Elber zlecił mi załatwienie sprawy ze złodziejami zboża, a mianowicie zabicie ich. W poradniku (mam oryginalną wersję i był do niej dołączony) pisze mi abym udał się na południe od farmy i przy skałach po prawej stronie ukrywają się złodzieje.

A teraz moja prośba. Proszę o wyjaśnienie jak obsługiwać się Kompasem, bądź napisanie jaka jest droga w owe miejsce.
Proszę o napisanie w odpowiedzi lub na gadu-gadu nr. 1907917.

Z góry THX :rolleyes:
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jak masz tą drugą farmę gdzie dostałeś to zadanie to stań naprzeciw lasu. Na prawo masz taką górę. Idź do przodu i trzymaj się tej góry aż dojdziesz do tych złodziei. Oni są w tamtym lesie.

Ps: Nigdy nie korzystałeś z kompasu? Pora się nauczyć.

Pozdro.
 

Ysiu

New Member
Dołączył
26.1.2007
Posty
5
Hhmm uzywanie kompasu nie jest takie trudne ;p (tak w g3 jak i w zyciu) masz taki "krzyzyk" koncowka ze strzalka pokazuje N i po calej filozofi (oczywiscie musisz znac kierunki ;) ale zakladam ze znasz i wierze ze sobie poradzisz ;p)
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
W poradniku jest bład tez mialem z tym problem i szukalem bardzo dlugo wiec nie radze sie sugerowac poradnikami a obóz bandytów jest tam gdzie powiedzial Dark Shadows.
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom