kolejny problem

Status
Zamknięty.
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Jak już napisałem w temacie mam problem. Co jakiś czas gra sie po prostu wyłącza do tej pory jeszcze nie było tak żle ale teraz coraz częściej się wyłącza. Ostatnio wczytałem zrobiłem dwa kroki iiii... znowu musiałem wczytać. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu???
(sorki jak taki temat już jest ale jakoś nie znalazłem
tongue.gif
)
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Może wina nie leży w samej grze tylko masz za małe wymagania sprzętowe ,twój komp nie daje rady z pamięcią RAM ,im dłużej grasz tym bardziej twój komp się przemęcza jeżeli gra ci się wyłącza i pokazuje sie napius za mało pamieci wirtualnij ram to przyczyna jest właśnie w twoim sprzecie.
 
A

Anonymous

Guest
nie ma sposobu

ten problem dręczy wielu graczy. Poprostu często rób save to jedyna rada jaką mogę dać.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Teraz savey robie często ale żadko w dobrym momencie a wina ramu to nie jest bo gra się nie zacina ani nie pojawia się "minimalna wartość pamięci wirt..." :?
 
R

ReZiWiz

Guest
Dzień Dobry!

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD
Projekt.

Uprzejmie informujemy iż Pana problem może być spowodowany ilością pamięci
ram posiadaną przez Pana. Tutuł ten w bardzo dużym stopniu korzysta z
pamięci operacyjnej i na Windowsie XP (system ten wykorzystuje bardzo dużą ilość pamięci) po pewnym czasie gry program ten może wyjśc ponownie do danego systemu operacyjnego.


Coś ci to mówi? To jest wina ram. Ja dokupilem 1 GB i chodzi spox
 

Annihilator

New Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
28
To dziwne bo ja mam 256 DDR ale jakoś gra mi nie wychodzi do Windowsa, mam Window 2000 pro ale aktualnie 180 dniową wersję 2003 Server Enterprise Edition i od kiedy posiadam Gothic II i dodatkek to gra nie wyszła do Windy ani razu
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Niektórzy mówią że to wina kodów. Jak masz odpowiednią ilość ramu to może kody? A 256 ram to zbyt wiele nie jest. Ja tak miałem przy 256, kupiłem 512 i tera jest elegancko ani razu mi sie nie wyłączyło.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
No to może wina ramu(256) ale jak grałem wcześniej to ani razu się nie wyłączyło.No trudno trzeba będzie się pozbyć troche kasy i kupić tego ramu :cry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom