Kolejnośc Odwiedzania Miast

Status
Zamknięty.

eltan

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
22
mam pytanko jak jest kolejnośc odwiedzania miast w myrthanie??? najpierw zaczynamy w ardei, pozniej do reddock, pozniej cape dun, pozniej do montery a co dalej?
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Ja przechodziłem w takiej kolejnosci jak w poradniku ale to chyba nie ma znaczenia.Tylko Silden jest miastem nie związanym z fabułą no i miasta na pustyni (oprócz mora sul i al shedim i ishtar)to zalezy tez z kim trzymasz z orkami czy z buntownikami.
Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Możesz iść z Ardei do Bakareshu od razu. (Ja wiem jak, ale nie powiem :D). Gothic 3 jest całkowicie otwarty dla ciebie.

Ale Qba ma rację. Wiele zależy dla kogo chcesz pracować. Jednak to aż tak nie hamuje przed podróżowaniem gdzie się da. :D

Pozdrawiam.

Ps: Tak by uzupełnić listę to po Monterze najlepiej iść do Trelis według mnie, bo najbliżej. :)
 

gordon

New Member
Dołączył
2.2.2007
Posty
15
ja po pokonaniu orkow zalazlem do cape dum,montera,gotha,trelis,geldern,vengrad,faring,kln wilak,klan mlota, a potem wszystkie miasta na pustyni ale to nie ma wiekszego znaczenie bo i tak wiekszosc miast bedziesz musial odwiedzic (exp zlota itp)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom