Kolejne Pytanie...

Status
Zamknięty.

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Mam pytanie do wszystkich, czy jest kod nie wiem jak to nazwać - aby można było mieć walkę mieczem jedo- i dwu- ręcznym (na maxa)strzelanie z łuku i zkuszy (także na maxa) oraz przy tym wszystkim znać wszystkie kręgi?
Jeśli taki temat był to najmocniej przepraszam.
sad.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
No cóż.... nie wiem po co chcesz to wiedzieć, ale to juz zależy od Ciebie.

Jeśli chcesz mieć większą silę lub cokolwiek innego za pomocą kodów, musisz wejść w statystyki postaci (klawiszem "b") wpisać "marvin", a nastepnie zamknąć statystyki enterem ( lub też escapem). Wtedy u góry ekrany powinien Ci się pojawić napis "MARVIN-MODE". Jeśli Ci się pojawił, to możesz wejść w konsole kodów, czy jak to się tam zwało klawiszem "F2". Tam wpisujesz "edit abilities" (powinno wystarczyć "e ab" i napisa sam powinien Ci wyskoczyć). Jak juz to napiszesz pojawi ci się ikonka, z różnymi napisami. Piszesz np. "abilities" i wyskakuje Ci okienko z :
0 - 128 <--- cyferki oznaczają ilość punktów życia, siły itd.
1 - 120
itd.

aby zwiększyć sobie maksymalną ilość życia, piszesz "0", a potem np. "500", a będziesz miał maksymalną ilość życia 500. numer 4 to chyba jest siła, 5 to zręczność, a 2 i 3 mana (możliwa maksymalna ilość i ilość którą posiadasz. Tak samo jest z życiem [0, 1] ). Jeśli chcesz sobie podnieść walkę, strzelanie to w tym głównym menu, zamiast "abilities" wpisujesz "hitchance", czy jakoś tak.

właśnie, jeśli ten "max", oznacza 100% w czymś, to wiedz, iż na kodach możesz sobie podnieść statystyki np. do 100000%. Ale jeszcze jedno - jeśli będziesz miał 40% w walce bronią jednoręczną i na kodach podniesiesz sobie do 100%, to cały czas ciosy będą takie same, tylko że będziesz zadawał krytyczne uderzenia. poza tym w statystykach, cały czas będzie napisane "wojownik", zamiast "mistrz". Jeśli chcesz zmienić kombosy i sprawić, żeby Bezio miał poziom "mistrz", to powinienes sobie na kodach podnieść walkę do np. 70, czy 50 % (bo od 60% jest poziom "mistrz") i nauczyć sięwalczyc. Wtedy możesz sobie z powrotem podnieść do 100%.

Edit: jeśli chcesz znać wszystkie kręgi, to wejdź w to menu, w "guild" daj "4", a będziesz magiem ognia i będziesz mógł się uczyć kręgów. Jeśli brakuje Ci punktów nauki, to w "level" wpisz "0", a potem zabijaj
smile.gif


nie chce mi się już pisać
smile.gif




Pozdrowienia - pepon
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
A czy dałoby się jakoś bez zmieniania gildii (łowca smoków na mag ognia), podnieść kręgi ???
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
powiem tak jezeli chcesz sobei podniesc statystyki na kodach to po pierwsze poświęć sobie 3 poziomy i naucz sie języka budowniczych jesli jeszcze tego niezrobiles i wpisuj sobie kod na tabliczek ktore dajne np. 6 do walki bronią 1h
smile.gif

robiłem tak i jest to skuteczne i jak masz mistrz to walczysz ja kmistrz, no to tyle.Pozdro
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
dobry jest kod ''insert ch'' pojawia sie koles u ktorego wybierasz gildie poziom punkty nauki sobie dodajesz do woli i u niego mozesz sie uczyc wszystkiego bez wzgledu na gildie i rozdzial
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom