Kogo preferujecie?

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Paladyn jest the best łatwo nim zostać i ma fajną zbroje! 8) Poza tym można włazić do klasztoru jak mag!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Najemnikiem tez można od 3 Rozdziału jak idzie sie po Oko Innosa.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Może i da się ale ja wole Paladyna!!

PS. W klasztorze jest fajny nastrój!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Nastrój

Jeżeli chodzi o nastruj to najlepiej jest być magiem to odosobnienie klasztorne cool ( i zero budu :D )
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
.

a teraz mówie serio bez żadnej ściemy - ja zostałem magiem w 1 (SIC!!!) rozdziale... (na smoka ożywieńca starczą mi 3-4 strzały z tchnienia śmiec[r? :) ]i lub świętego pocisku? - w każdym razie jak go tworzyłem to był napis - tajemnica biblioteki i nim sie nieźle wymiata[to taki mały oftopik - sorki])
 

Maximus

Member
Dołączył
11.11.2003
Posty
147
mihu ja też byłem magiem w 1 rozdziale a smoka-ożywieńca zabiłem chyba dwoma czy rzema strzałami ze zniszczenia ożywieńca :D :p
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
ja tam uwielbiam być arcymagiem ognia niezłe misje i dość trudno nim być, np.misje z poszukiwaczami, kto by pomyslał ze to dawni członkowie bractwa
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Magowie rulezz, siedzisz sobie w takim klasztorze i tylko raz na troche wypadasz zabić kilka smoków i uratować świat. Masz wygodnie łużko, forsy i żarci po szyje, pędzą u ciebie w chacie bimber i ja tak moge żyć. :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
ŁOWCA SMOKÓW GÓRĄ !!!!!

ŁOWCA SMOKÓW ŻECZ JASNA :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Wiem

Wiemk tak se napisałem że pirat najlepszy ponieważ mam nowine w niemieckiej wersji udało mi się zostać pirtatem sam nie wiem jak tego dokonałem w pewnym momencie dostałem zbroje i jestem pirat i teras rabóje statki napadam piękne dammy itp. :p
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
dzieki za pomoc bo dopiero zaczalem grac w GII i do konca niewiedzialem do kogo sie przylaczyc a teraz wiem ze skoncze gre tak z trzy razy
-magiem
-palladynem
-najemnikiem
nie w takiej kolejnosci ale to nie szkodzi :D
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Ja tam grałem Wszystkimi z trzech Profesji ale najlepiej mi sie grało MAgiem MAg Rządzi
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
No ludziska, ja ile razy gram w Gothica 2 to tyle razy jestem Paladynem. Odwaga, honor, poświęcenie, siła i Święty Kat, tworza grywalną, świetną, ciekawą i WYMIATAJĄCĄ kombinację :D. Paladyni For EveR, choć w Diablo II to Barbarzyńca rządzi!! ( się własnymi prawami :) ) Pozdrawiam, SoniC.
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Najbardziej Maga 8)
Ale Najemnicy też są spox 8)

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom